Kocam tartışma anımızı videoya almış ?

Arkadaşlar evlendiğimiz ilk aylarda bunu yaşamıştım zaten .. burda baş ağrıtıp çok detay vermek istemiyorum . Anksiyetem vardı eşim de manipülatif davranıyordu . Sinirlendiğimde kavga ettiğimizde beni videoya alıyordu . Terapilerle sorunlar çözüldü vs üzerinden 1 yıl geçti . Bir kaç kes tartıştık ama hiç videoya aldığını görmemiştim . Geçenlerde burda soru da paylaşmıştım sanırım annesinde bi tartışmamız oldu . Orda beni videoya aldığını düşündüm ve inkar etti . Neyseki o anı değil ama ben koltukta oturuyorum ama gergin konuşuyorum kendisinin de çok sakin ve yapıcı konuştuğu bir anı ortalama 3 dk videoya almış . Ve evin içinde bulunan kuzenlerini de göstermiş videoda ve ben bunu hiç farketmemiştim .
Eşim evliliğimiz iyi gitsin diye uğraştığını düşündüğüm benim de onu onun da beni yıprattığı şeylerin illaki olduğu ama hep çözdüğümüz ve konuştuğumuzu düşündüğüm bir evlilikteyim . Ama kocaman bir hayal kırıklığı yaşadım bu videoyla . Ona söylemek istemiyorum bildiğimi zaten 9 aylık hamileyim iyice strese girmek kavga istemiyorum . Ama ayrılmayı düşünmeyen birisi olsa neden video çeksin ki dimi bence bişeyler kanıtlama amacı ayrılık düşüncesi felan var . Enteresan olan normalde çok iyi davranıyor ben bi hata yaptığımda da hep böyle ya çok uzatıyor ya böyle videoya felan almış işte . Ne dicem bilemiyorum şuan çok kötüyüm ..
Aferin böyle adama çocuk bile yapmışsın, ne diyelim boşan desek boşanacak mısın sanki ...

Videoyu kuzenlerine gostermemis
Konu sahibini videoya alirken ortamda bulunan kuzenlerini de cekmis yani bakin toplum icinde girdigi hallere, sahitlerim var gibisine
Konu sahibi herkesin icinde kriz gecirmis
Kriz geçirmedim oturuyorum ben de ama sesim yüksek şekilde konuşuyorum

Bu bir suç degil mi?
Boşanma için kendine koz topluyor olsa bile mahkeme gizli ses kaydı yada videoyu kabul etmiyor diye biliyorum(yanlış biliyor olma olasılığım çok yüksek)
Kocanız tehlikeli biri.
Takipte kalın ses kayıtları dosyasına bakın var mı
Yoktu baktım

Kayda neden alir tartışma anında nasil delirdiğinizi , kendininse nasıl sakin olduğunu asil sizden kaynaklı tartışmaların çıktığına insanları inandirmak icin. Hic normal değil.
KUzenlerinede göstermiş üstelik
Sorun şu ki kavga esnasında ben oturuyorum sinirli şekilde konuşuyorum ama amacı şu kalkar bişe yaparsam veya ters bişe söylersem çekmek için çekti o videoyu ve çok ağrıma gitti

Nasil bir davranis sergiliyorsunuzki videoya alincak kadar. Cocukta geliyor ayrica.

Videoya almak basli basina bosama sebebi benim icin o ayri.
Normal otururken yükseldim gergindim ama o ayağa kalkarım yine sinirlerim diye çekti kesin .

Arkadaşlar evlendiğimiz ilk aylarda bunu yaşamıştım zaten .. burda baş ağrıtıp çok detay vermek istemiyorum . Anksiyetem vardı eşim de manipülatif davranıyordu . Sinirlendiğimde kavga ettiğimizde beni videoya alıyordu . Terapilerle sorunlar çözüldü vs üzerinden 1 yıl geçti . Bir kaç kes tartıştık ama hiç videoya aldığını görmemiştim . Geçenlerde burda soru da paylaşmıştım sanırım annesinde bi tartışmamız oldu . Orda beni videoya aldığını düşündüm ve inkar etti . Neyseki o anı değil ama ben koltukta oturuyorum ama gergin konuşuyorum kendisinin de çok sakin ve yapıcı konuştuğu bir anı ortalama 3 dk videoya almış . Ve evin içinde bulunan kuzenlerini de göstermiş videoda ve ben bunu hiç farketmemiştim .
Eşim evliliğimiz iyi gitsin diye uğraştığını düşündüğüm benim de onu onun da beni yıprattığı şeylerin illaki olduğu ama hep çözdüğümüz ve konuştuğumuzu düşündüğüm bir evlilikteyim . Ama kocaman bir hayal kırıklığı yaşadım bu videoyla . Ona söylemek istemiyorum bildiğimi zaten 9 aylık hamileyim iyice strese girmek kavga istemiyorum . Ama ayrılmayı düşünmeyen birisi olsa neden video çeksin ki dimi bence bişeyler kanıtlama amacı ayrılık düşüncesi felan var . Enteresan olan normalde çok iyi davranıyor ben bi hata yaptığımda da hep böyle ya çok uzatıyor ya böyle videoya felan almış işte . Ne dicem bilemiyorum şuan çok kötüyüm ..
Ona bu videoyu bildiğimi söylemeli miyim

Sorun şu ki kavga esnasında ben oturuyorum sinirli şekilde konuşuyorum ama amacı şu kalkar bişe yaparsam veya ters bişe söylersem çekmek için çekti o videoyu ve çok ağrıma gitti
Peki siz bilmediğimi düşünüyor dediniz, farkında değil miydiniz çektiğinin

Asil soyledikten sonra hayatiniza devam edecekseniz bu kisiyle, hic soylemeyin
Iyice yuzgoz olursunuz
Ki su durumda terketmeniz gerekiyor ama sizde o isigi goremedim malesef
Kesinlikle katılıyorum.
Boşuna hiçbir şey yapamaz nasılsa imajı verirsiniz. Boşanacaksanız konuyu açın yoksa böyle kayda alına alına saçma sapan bi evliliğe devam edin boş yere de tartışmayın konu açıp da

Bence kötü düşünme ona sor neden video çektiğini benim eşimde beni sinir krizene sokup video çeker sonra kahkahalar ka beraber izleriz bence kötü birsey yok canım
İroni yapıyorsunuz diye umuyorum,yoksa bu hastalıklı davranışları normal görmek,normal değil

Böyle bir adama koştur koştur çocuk yapılır, çünkü bunların genleri çoğalmali,illa çoğalmali.. Şu kafadan çıkmadan normal insan normal toplum bize çok uzak ......

Asil soyledikten sonra hayatiniza devam edecekseniz bu kisiyle, hic soylemeyin
Iyice yuzgoz olursunuz
Ki su durumda terketmeniz gerekiyor ama sizde o isigi goremedim malesef
Aynen 2 hafta içinde doğumum var baba evine döneyim ne de olsa babamda eskiden beni döbüyordu orda da rahat ederim . Nereye gideyim bir fikrin var mı ?

Peki siz bilmediğimi düşünüyor dediniz, farkında değil miydiniz çektiğinin
En son ayağa kalktığımda telefon kamerası açıktı telefonu elinden almaya çalışırken eli çizildi darp raporu alcam dedi . Ben seni videoya çekmiyorum dedi . O video yok telefonunda . Ekranı kapatmıştım zaten . Meğer bu video çekilmiş bunu bilmiyordum

Aynen 2 hafta içinde doğumum var baba evine döneyim ne de olsa babamda eskiden beni döbüyordu orda da rahat ederim . Nereye gideyim bir fikrin var mı ?
Neden bu kadar çaresizken bu kadar erken çocuk yaptın peki? Çalışma şansın yok mu bebeğe bakacak kimse var mı? Eğer hiç çaren yoksa o evde kalacaksan o zaman bu kadar saldırgan tavır sergileme, ilerde gider çocuğu almaya çalışır elinden bu kayıtlarla

bu ne ya şantajci adam. insallah baska seylerinizi de kameraya almamistir, bosanma zamani seni tehdit etmez "benim istedigime razi ol yoksa İnternete atarim +18 görüntülerini" diye.
yapmaz yapmaz deme. evde karısının kavgasini cekip ilerisi icin kendine koz olsun diye saklayan adamdan ben bunu da beklerim

X