Kocam tartışma anımızı videoya almış ?

Arkadaşlar evlendiğimiz ilk aylarda bunu yaşamıştım zaten .. burda baş ağrıtıp çok detay vermek istemiyorum . Anksiyetem vardı eşim de manipülatif davranıyordu . Sinirlendiğimde kavga ettiğimizde beni videoya alıyordu . Terapilerle sorunlar çözüldü vs üzerinden 1 yıl geçti . Bir kaç kes tartıştık ama hiç videoya aldığını görmemiştim . Geçenlerde burda soru da paylaşmıştım sanırım annesinde bi tartışmamız oldu . Orda beni videoya aldığını düşündüm ve inkar etti . Neyseki o anı değil ama ben koltukta oturuyorum ama gergin konuşuyorum kendisinin de çok sakin ve yapıcı konuştuğu bir anı ortalama 3 dk videoya almış . Ve evin içinde bulunan kuzenlerini de göstermiş videoda ve ben bunu hiç farketmemiştim .
Eşim evliliğimiz iyi gitsin diye uğraştığını düşündüğüm benim de onu onun da beni yıprattığı şeylerin illaki olduğu ama hep çözdüğümüz ve konuştuğumuzu düşündüğüm bir evlilikteyim . Ama kocaman bir hayal kırıklığı yaşadım bu videoyla . Ona söylemek istemiyorum bildiğimi zaten 9 aylık hamileyim iyice strese girmek kavga istemiyorum . Ama ayrılmayı düşünmeyen birisi olsa neden video çeksin ki dimi bence bişeyler kanıtlama amacı ayrılık düşüncesi felan var . Enteresan olan normalde çok iyi davranıyor ben bi hata yaptığımda da hep böyle ya çok uzatıyor ya böyle videoya felan almış işte . Ne dicem bilemiyorum şuan çok kötüyüm ..
Vidioya cekip kuzenlerine göstermesi... Bu adamdan baba da olmaz kocada

Adami gece horlarken videoya alir, "ikna olmuyodun bak kim bu aslan yavrusu" diye dinletirsin, o zaman anlarim gulusmenizi.

Ama yok sinir animda beni videoya cekip kendisi yumus yumus davranan adamdan, aleni olarak baska fikirleri var derim kurtulurum.

Ama biz hep böyleydik sevgililik dönemlerinde ben biraz değişik sinir krizi geçiriyorum da ahahah kötü bir şey yok 🤣
Esinizin sizi kâle almayisini kabullenip sizde ipleri birakmissiniz su nereye gotururse
Siz kriz gecirseniz de yerlere yatsaniz da adam takmiyor umursamiyor videoya cekip ustune dalga geciyor sizin o halinizle
Sizin de terkedesiniz yok gulup geceyim diyorsunuz
Üzüldüm adiniza, umarim bir gun kendinize deger vermeyi ogrenirsiniz gec olmadan 🤷‍♀️

Bence kötü düşünme ona sor neden video çektiğini benim eşimde beni sinir krizene sokup video çeker sonra kahkahalar ka beraber izleriz bence kötü birsey yok canım
Yani siz gülebiliyorsunuz demek ki. Bu belki de sizin aranızda espri olmuş siz farklı boyutta yaşıyorsunuz bunu karı koca, ama bu size özgü bir şey, genele göre değil. Yani genele göre konuşuyorum, bir insanın kötü / aciz anlarını videoya çekmek hiç etik bir şey değil. Ha bir de konu sahibinin haberi olmadan çekip sonra da bunu söylemiyor. Hani ben videoya çekiyor sonra da "bak sinirlenince ne çirkin oluyorsun, böyle böyle laflar ediyorsun" diye konu sahibine uyarma amaçlı gösteriyor (gösterdikten sonra da silmesi lazım bence) sandım. Ben özür dilerim ama bundan kötü niyet ararım. Yani konusahibinin dediği gibi ayrılık durumunda delil olsun diye mi çekiyor, ne yapıyor ama hiç hoş değil. Ben telefonu ele geçirir hepsini silerdim valla.

Bence kötü düşünme ona sor neden video çektiğini benim eşimde beni sinir krizene sokup video çeker sonra kahkahalar ka beraber izleriz bence kötü birsey yok canım
bunu nasıl normalleştirebiliyorsunuz yahu? siz iyi değilsiniz gerçekten

Kendi sinir krizinizi kahkahalarla izlemenizde tabii ki kötü bişey yok, tavsiye etmenizden belli. Ben de size profesyonel destek tavsiye ediyorum

Kayda neden alir tartışma anında nasil delirdiğinizi , kendininse nasıl sakin olduğunu asil sizden kaynaklı tartışmaların çıktığına insanları inandirmak icin. Hic normal değil.
KUzenlerinede göstermiş üstelik

Kayda neden alir tartışma anında nasil delirdiğinizi , kendininse nasıl sakin olduğunu asil sizden kaynaklı tartışmaların çıktığına insanları inandirmak icin. Hic normal değil.
KUzenlerinede göstermiş üstelik
Videoyu kuzenlerine gostermemis
Konu sahibini videoya alirken ortamda bulunan kuzenlerini de cekmis yani bakin toplum icinde girdigi hallere, sahitlerim var gibisine
Konu sahibi herkesin icinde kriz gecirmis

Videoyu kuzenlerine gostermemis
Konu sahibini videoya alirken ortamda bulunan kuzenlerini de cekmis yani bakin toplum icinde girdigi hallere, sahitlerim var gibisine
Konu sahibi herkesin icinde kriz gecirmis
Ay daha kötü ama adam saf kötü nasıl akıllarına telefon alıp cekmek geliyor. Ne gerek var anlamıyorum.
Esiyle bu durumu yaşayıp gülen üyeyede şaşırdım. Bunlar normal şeyler değil. Aşağlaniyor ama bu durumu normal görüyor. İnsan rahat davranamaz. Sanırım bundan dolayi bunu normal görmeye çalışıyorlar

X