Kocam tartışma anımızı videoya almış ?

aycannnn123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
76
-3
25
Arkadaşlar evlendiğimiz ilk aylarda bunu yaşamıştım zaten .. burda baş ağrıtıp çok detay vermek istemiyorum . Anksiyetem vardı eşim de manipülatif davranıyordu . Sinirlendiğimde kavga ettiğimizde beni videoya alıyordu . Terapilerle sorunlar çözüldü vs üzerinden 1 yıl geçti . Bir kaç kes tartıştık ama hiç videoya aldığını görmemiştim . Geçenlerde burda soru da paylaşmıştım sanırım annesinde bi tartışmamız oldu . Orda beni videoya aldığını düşündüm ve inkar etti . Neyseki o anı değil ama ben koltukta oturuyorum ama gergin konuşuyorum kendisinin de çok sakin ve yapıcı konuştuğu bir anı ortalama 3 dk videoya almış . Ve evin içinde bulunan kuzenlerini de göstermiş videoda ve ben bunu hiç farketmemiştim .
Eşim evliliğimiz iyi gitsin diye uğraştığını düşündüğüm benim de onu onun da beni yıprattığı şeylerin illaki olduğu ama hep çözdüğümüz ve konuştuğumuzu düşündüğüm bir evlilikteyim . Ama kocaman bir hayal kırıklığı yaşadım bu videoyla . Ona söylemek istemiyorum bildiğimi zaten 9 aylık hamileyim iyice strese girmek kavga istemiyorum . Ama ayrılmayı düşünmeyen birisi olsa neden video çeksin ki dimi bence bişeyler kanıtlama amacı ayrılık düşüncesi felan var . Enteresan olan normalde çok iyi davranıyor ben bi hata yaptığımda da hep böyle ya çok uzatıyor ya böyle videoya felan almış işte . Ne dicem bilemiyorum şuan çok kötüyüm ..

Bence kötü düşünme ona sor neden video çektiğini benim eşimde beni sinir krizene sokup video çeker sonra kahkahalar ka beraber izleriz bence kötü birsey yok canım
İkiniz de değişiksiniz demek ki.
Konu sahibesi size gelince de böyle bir adam olduğu belli iken baba yapmışsınız adami.
Belli ki boşanmaya niyetiniz yokmuş.
Mecburen bu deveyi gudeceksiniz.
Kayıt altına alına alına yaşayacaksınız.

Arkadaşlar evlendiğimiz ilk aylarda bunu yaşamıştım zaten .. burda baş ağrıtıp çok detay vermek istemiyorum . Anksiyetem vardı eşim de manipülatif davranıyordu . Sinirlendiğimde kavga ettiğimizde beni videoya alıyordu . Terapilerle sorunlar çözüldü vs üzerinden 1 yıl geçti . Bir kaç kes tartıştık ama hiç videoya aldığını görmemiştim . Geçenlerde burda soru da paylaşmıştım sanırım annesinde bi tartışmamız oldu . Orda beni videoya aldığını düşündüm ve inkar etti . Neyseki o anı değil ama ben koltukta oturuyorum ama gergin konuşuyorum kendisinin de çok sakin ve yapıcı konuştuğu bir anı ortalama 3 dk videoya almış . Ve evin içinde bulunan kuzenlerini de göstermiş videoda ve ben bunu hiç farketmemiştim .
Eşim evliliğimiz iyi gitsin diye uğraştığını düşündüğüm benim de onu onun da beni yıprattığı şeylerin illaki olduğu ama hep çözdüğümüz ve konuştuğumuzu düşündüğüm bir evlilikteyim . Ama kocaman bir hayal kırıklığı yaşadım bu videoyla . Ona söylemek istemiyorum bildiğimi zaten 9 aylık hamileyim iyice strese girmek kavga istemiyorum . Ama ayrılmayı düşünmeyen birisi olsa neden video çeksin ki dimi bence bişeyler kanıtlama amacı ayrılık düşüncesi felan var . Enteresan olan normalde çok iyi davranıyor ben bi hata yaptığımda da hep böyle ya çok uzatıyor ya böyle videoya felan almış işte . Ne dicem bilemiyorum şuan çok kötüyüm ..

Kocan cok tehlikeli biri. Hamilesin seni uzmek istemem ama sahane bir baba adayi var karsinda. Ilk defa olan bir sey degilmis nasilsa. Madem bosanmayacaksin ustunde durmaya gerek yok.

Kocan cok tehlikeli biri. Hamilesin seni uzmek istemem ama sahane bir baba adayi var karsinda. Ilk defa olan bir sey degilmis nasilsa. Madem bosanmayacaksin ustunde durmaya gerek yok.
İlk altı ay kendi sorunlarım altında ezildiğim için kendimi suçlu hissettiğim için algılayamamıştım sonra sorunlar çözüldü herşey güzelleşti kavga gürültü yok . Nerden bilebilirdim 1 yıl sonra yine bunu yaşayacağımı ?

Olur da boşanırsam diye elinin altında delil biriktiriyor veya sorunlu bir kocan var ne olacak. Böyle problem varken niye gebelik planlıyorsunuz iki üç sene gözlemleseniz ne olurdu sanki.. dikkat et artık sen de onun hatalarını belgele arşivle hayat bu kocan hiç güven vermiyor

Birçok sebeple kayda almış olabilir, belki de hoşuna gitmiştir .belki de sonra size gösterecek beraber güleceksinizdir

Eşiniz de olsa sizden izinsiz video çekemez. Ben 3 yaşındaki kızım çekme deyince kapatıyorum. Böyle bir sacmalık olabilir mi? Ayrıca aldatma değil bişey değil neyi kanıt olrak konusacak . İnsanlar bir günde birden fazla gergin konuşma yapabilir. Bana aşırı sacma ve hastalıklı geldi kusura bakmayın. Bir de şöyle adamların yanında ben de sorun vardı vs demeyin

Bu adamdan kaçman gerekirken nasıl çocuk yaptın? Kocan öyle planlar yapıyor ki aklın hayalin şaşar. Sağlıkla doğur çocuğunu ama bu adamı yanında tutma, seni videoya alıp çocuk doğduktan sonra dava açıp bu videoları kanıt olarak gösterip çocuğu sizden almak için yapıyor.
Bence kötü düşünme ona sor neden video çektiğini benim eşimde beni sinir krizene sokup video çeker sonra kahkahalar ka beraber izleriz bence kötü birsey yok canım
Size gelince Melek hanım; sizin kocanız çok daha da tehlikeli, komiklik ayağına kanıt biriktiriyor. Ve siz de bunda kötü bir şey yok diyorsunuz, nerede yetiştiniz ne biçim hayatınız evlilikleriniz var sizin şaştım kaldım.

Birçok sebeple kayda almış olabilir, belki de hoşuna gitmiştir .belki de sonra size gösterecek beraber güleceksinizdir
Bu da çok pollyannacı bir yorum olmuş. Tartışırken gizlice alıp kuzene göstermenin nesi pozitif. Kişisel verileri koruma kanununa göre de uygun bir şey değil. Videoya alınan kişinin nilgisi yok. Bence art niyetli bir eylem hiç de ponçik değil.

Bu adamdan kaçman gerekirken nasıl çocuk yaptın? Kocan öyle planlar yapıyor ki aklın hayalin şaşar. Sağlıkla doğur çocuğunu ama bu adamı yanında tutma, seni videoya alıp çocuk doğduktan sonra dava açıp bu videoları kanıt olarak gösterip çocuğu sizden almak için yapıyor.

Size gelince Melek hanım; sizin kocanız çok daha da tehlikeli, komiklik ayağına kanıt biriktiriyor. Ve siz de bunda kötü bir şey yok diyorsunuz, nerede yetiştiniz ne biçim hayatınız evlilikleriniz var

Size gelince Melek hanım; sizin kocanız çok daha da tehlikeli, komiklik ayağına kanıt biriktiriyor. Ve siz de bunda kötü bir şey yok diyorsunuz, nerede yetiştiniz ne biçim hayatınız evlilikleriniz var sizin şaştım kaldım

X