Kocam İnstagramındakı Kadınları Silmiyor

Evlenmeden önce de ekliymiş, yani bile bile kabul etmişsiniz, şimdi sildirmek istemeniz çok anlamsız.. O size yaptırırken, siz de ondan aynı şeyi isteseydiniz o anda..

Ayrıca bi yorumda ortalığı yıkıp döker demişsiniz, kusura bakmayın ama siz ipleri çoktan vermişsiniz eline, bu saatten sonra bi şey değiştiremezsiniz..

Ayrılık yaşadığın insanla barışarak 1.hatanı yapmıssın.
Ayrılıp barıştıktan sonra adama hesabının şifresini verip birde hesabındaki erkek takipçileri çıkarttırarak
2.hatanı yapmıssın
Zamanında çok flörtöz olduğunu bildiğin halde düzeleceğine inanarak
3.hatayı yapmıssın
Şimdide bu adamın instagramı çok aktif kullandığını ve bir sürü kızın onu hala takip ettiğini bildiğin halde aldatma felan yakalamadım diye ayrılmayarak 4.hatanı yapmaya koşuyorsun. Bu evliliğiniz baştan hatalıymış.

Terapi degıl ama kendını frenlemeye sabırlı olmaya calısıyor bırsuredır sakin
Bir süredir sakin mi yoksa siz huyuna gitmeyi mi öğrendiniz şiddet korkusundan? Instagram olayından daha büyük bir sorun bence bu ama siz bilirsiniz yine de genel olarak kocanızdan memnun gözüküyorsunuz. Mesleği influencerlık falan değilse çok takipçili olmanın hoşuna gitmesi ayrı bir sorun. Evli adamın tek derdi eşinin onu beğenmesi olmalı yabancı kadınların değil. Emin olun profil fotosunda sizin olmanız da çoğu kadın için hiçbişi değiştirmez

Sanirim ben suyuna gitmeyi ogrendım.. Aslında memnun olmadıgım cok yonu var ama sevıyorum dıye katlanıyorum, evlı bır erkek neden populer olmak bınlerce kadının onu takıp etmesını ısterkı? Meslegı İnternet veya kadınlarla ılgılı bır iş degıl..

Bir de ben yapcak olsam her turlu yaparım sadece ınstahrammı var, bırsuru erkek karısını aldatıyor bız bısey yapmıyoruz ama takıpcımız sorun oluyor dıyor, manipülasyonlar..

Bence eşinizle ilişkinizden ziyade kendinizi de biraz düşünmeniz gerek. İlgi bağımlısı, şiddet yanlısı ve değer vermeyen birini neden seviyorsunuz? Bu davranışlar neden sizi iteceği yerde mıknatıs etkisi yapıyor? Bu şekilde etkilediğinden eminim çünkü çoğu kadın bu tarz bi ilişki yaşıyor. Sevilmediği değer görmediği ama adamdan kopamadığı bir ilişki... Sizin adınıza üzüldüm. Umarım bir çıkar yol bulursunuz ama bu tarz adamlar değişmiyor genelde

Yorumunuz gozlerımı doldurdu, kadın kadını hissediyor demek.. Bunu bende kendıme cok soruyorum nesini seviyorsun diye.. Keşke vazgececek gücü bulsam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…