KOCAM BENİ KISKANMIYOR NORMAL MI?

Tamam o zaman bu isteginizi esinize söyleyin bence kiskanclik guven sorunuyla alakali demek ki sizin kendinize guveniniz ve ozdegeriniz eksik
Son sorunuza gelince kendiniz demissiniz psikopat derecesinde kiskancti diye yani siz bunu kabul ettiginize gore dovse de sovse de razisiniz belli ki ne diyebilirim ki buna?🤷‍♀️
Aynen canım razıyım 😂

Kot pantolon olayı ıcın tatlı kıskançlık dedim sevgiliyken biyere çıktığımda deli derecesinde elli kere arıyor yazıyor rahat vermiyordu yanında kim var nereye gittin görüntülü aramalar bıktırmıştı kıskançlıklarından dolayı yaşam tarzımı kısıtlamadığımı söylüyorum
Bu soyledikleriniz zaten kisitlamanin alasi
Birisi bana işten çıkıp eve yuruyerek gelene kadar (toplam 20dk) ulasamadi diye ilk telefonda o telefon acilacak lan dedi diye direkt agzima geleni sayip basmistim engeli sen kimsin diyerek! Yine söylüyorum bu bir güven eksikliği sorunudur siz o soruna eyvallahsaniz biz bir sey diyemeyiz

Kot pantolon olayı ıcın tatlı kıskançlık dedim sevgiliyken biyere çıktığımda deli derecesinde elli kere arıyor yazıyor rahat vermiyordu yanında kim var nereye gittin görüntülü aramalar bıktırmıştı kıskançlıklarından dolayı yaşam tarzımı kısıtlamadığımı söylüyorum
Tamam adam rol yapmıyormuş, gerçekten deli gibi kıskançmış, sizi de çok seviyormuş bu yüzden kıskanıyormuş. Şu anda da sevgisi bittiği için kıskanmıyor. Ben istediğiniz cevabı verdim ve konudan çekiliyorum 👍🏻

Bir yere gittiğinizde görüntülü arayan insan kıskanç değildir hastadır. Sizi neyle itham ediyor da arıyor farkında mısınız? Ne demeknyanında kim var arayayım? Adam düpedüz ruh hastası gibi davranıyormuş bu “tatlı kıskançlık” değil.

Bir yere gittiğinizde görüntülü arayan insan kıskanç değildir hastadır. Sizi neyle itham ediyor da arıyor farkında mısınız? Ne demeknyanında kim var arayayım? Adam düpedüz ruh hastası gibi davranıyormuş bu “tatlı kıskançlık” değil.
anlatamıyorum heralde kot pantolon olayına takıldınız bu tatlı kıskançlık dedim bu arayıp sorması elli kere yazması rahatsız edici zaten bunda hemfikiriz

X