KOCAM BENİ KISKANMIYOR NORMAL MI?

Kocasınızın gerçekten kot pantolon kıskandığını böyle hınca hınç savunmanız beni bir miktar güldürdü :KK51:insan neden kocasının kot pantolon kıskandığını ispatlamaya çalışır ki? adamın neden maço taklidi yaptığını şu savunmalarınızdan daha iyi anladım.

Adam seküler bir hayat tarzına sahip olup aynı zamanda kıskanç olabilir. Ancak bu tarz erkekler kendileri sabahlara kadar clublarda takılırken sevgilisini/karısını evde bırakıyor. Kot pant kıskanacak seviyede bir adam da tam olarak bunu yapardı bence 🙃Madem rol yapmadı sizin fikriniz nedir saksı mı düştü kafasına?
Sizce adamın kıskanmasını mı savunuyorum yoksa alkol karşıtlığınız olduğu ıcın siz mi sinirlendiniz?

Siz cok taniyordunuz madem kac yillik adami bu degişimini niye bize soruyorsunuz?
Bahsettiginiz gibi hastalik derceesinde kiskanc bir adamin öyle bir tarzi da olaamiyor diyoruz bizde. Hem oyle hem böyle olmuyor.
Bu sitenin amacı nedir peki buraya yazan herkes kocasını tanımıyor mu neden buraya yazıyor

Konuyu çarpıtmayın.
Kot pantolona karışan adam seküler bir hayat tarzı sürmez. Kota karışan adam muhafazakar bir hayat tarzındadır
Biz mesela alkollü mekana giden seküler hayat tarzında bir çiftiz. Ne mayoma ne oturmama kalkmama karışmaz. Dünyanın en rahat insanlarıyız
Kot pantolona giyme demiyor sadece çok dar değil mi diyor heryerin belli oldu diyor tatlı kıskançlık yani tutupta üzerimden çıkarmıyor mayo bikini bende giyiyorum ama mesela düşük bel değil yüksek bel al diyor bu bile bana göre kıskançlık

Kıskançlık yani bariz karışmali durumlar benim icin guvensizlikle alakalidir kisi ya kendine ya sevgilisine güvenmiyordur. Sizin esiniz zaten problemliymis simdi nasilsa evliyiz modunda oldugundan sallamiyor olabilir ben iliskinizin sagliksiz oldugunu düşündüm tabii herkesin normali kendine...

Sizce adamın kıskanmasını mı savunuyorum yoksa alkol karşıtlığınız olduğu ıcın siz mi sinirlendiniz?
Alkol karşıtlığı değil bu.
Bakın ben alkol alan biriyim açıkça diyorum olmaz.
Kot gibi aşırı normal bir giysiyi kıskanan adam eşiyle alkollü mekana gitmez, evde içer. Alkol kullanmaz diyen yok, alkollü mekana gitmez.
Gidiyorsa da kot kıskanacak kadar yobaz değildir.

Kot pantolona giyme demiyor sadece çok dar değil mi diyor heryerin belli oldu diyor tatlı kıskançlık yani tutupta üzerimden çıkarmıyor mayo bikini bende giyiyorum ama mesela düşük bel değil yüksek bel al diyor bu bile bana göre kıskançlık
Amaan ne romantik maşallah. Bikiniye değil belinin kaç cm olduğuna karışıyor 😂😂
Komik bu ya.
Konu başında adamı mağara kaçkını gibi yazdınız şimdi karısına bikini giydirip alkollü mekana miniyle götüren seküler beyfendi oldu 😂😂

Sorunlu adam ve bu sorunlu adami bas taci eden bir kadin görüyorum kusura bakmayin kiskancligi seven insan kendine deger vermiyordur. Dar giyseniz ona ne? Baskasi bakinca ne oluyor, erkekligi ya da sizin kadinliginiz mi elden gidiyor? Bir de tatli diye nitelendirmissiniz 🤣 yasiniz 20 falan herhalde neyse onceki yorumumda belirttim herkesin iliskisi kendine ama esinizin bu denli rahatligi sacma gelmedi adam biraz normale dönmüş iste neden sorun ettiniz ki🤷‍♀️

Alkol karşıtlığı değil bu.
Bakın ben alkol alan biriyim açıkça diyorum olmaz.
Kot gibi aşırı normal bir giysiyi kıskanan adam eşiyle alkollü mekana gitmez, evde içer. Alkol kullanmaz diyen yok, alkollü mekana gitmez.
Gidiyorsa da kot kıskanacak kadar yobaz değildir.
Gidiyor da kotu da kıskanıyor oluyormuş yani

Bu sitenin amacı nedir peki buraya yazan herkes kocasını tanımıyor mu neden buraya yazıyor

Fikir almaya geliyorsaniz bir cok goruşe acik olursunuz ki kaç kişi ayni şeyi soyluyor burada.
Yok kocami benden iyi mi taniyacaksiniz laflari cekecek olanin soru sormasina gerek yok bana kalirsa.

Kimse kolay kolay tam zıttı yönünde değişmez durduk yere, hastalik derecesinde asiri huylari olanlarda bu degisim orani daha da düşüktür. Yani her türlü tutmuyor bahsettiginiz durum. Kafasina elma mi düştü adamin aydinlanma mi yaşadi bir anda?

Ne diyelim o zaman diger secenek adam sizi sevmiyor artik ondan sallamiyor?

Amaan ne romantik maşallah. Bikiniye değil belinin kaç cm olduğuna karışıyor 😂😂
Komik bu ya.
Konu başında adamı mağara kaçkını gibi yazdınız şimdi karısına bikini giydirip alkollü mekana miniyle götüren seküler beyfendi oldu 😂😂
Ay evet çok romantık canım ınsallah sende yaşarsın bigün 😂😂

Yahu kot pantolon dediğimiz şey anadolunun dağ başındaki köylerinde bile yadırganmıyor, ordaki insanlar bile giyiyor. Kot pantolon kıskanacak kadar ileri düzeyde kıskanç bir adam sevgilisiyle alkollu eğlence mekanlarına gitmez. Bence siz bu tarz erkeklerden hoşlanıyorsunuz diye eşiniz sevgiliyken numara yapmış olabilir. Çünkü çok saçma gerçekten. Hem kot pantolon kıskanacak kadar tutucu olup sevgilisiyle gecelere akıp içmesi, hem de kısa sürede bu kadar değişmesi saçma.
Valla iki ucta yasadigina gore bipolar bile olabilir 🤣

Fikir almaya geliyorsaniz bir cok goruşe acik olursunuz ki kaç kişi ayni şeyi soyluyor burada.
Yok kocami benden iyi mi taniyacaksiniz laflari cekecek olanin soru sormasina gerek yok bana kalirsa.

Kimse kolay kolay tam zıttı yönünde değişmez durduk yere, hastalik derecesinde asiri huylari olanlarda bu degisim orani daha da düşüktür. Yani her türlü tutmuyor bahsettiginiz durum. Kafasina elma mi düştü adamin aydinlanma mi yaşadi bir anda?

Ne diyelim o zaman diger secenek adam sizi sevmiyor artik ondan sallamiyor?
Alkollü mekana gidiyorsanız zaten başta kıskançlık yok tabiri bana saçma geliyor tanıdığım çok böyle insan var tek kendim olsam tamam da . Arkadaşlarımız eşini spor salonuna göndermiyor erkekler var diye karışıyor ama eğlence mekanına gidiyorlar bu adamdamı rol yapıyor mesela onu anlamadım

Konuyu boşuna başka taraflara çekmeye çalışmayın. Kimse yemez burda bunu 🙃 farkındaysanız kimse eşinizle clublarda içmenize şaşırmadı herkes kot pantolon kıskanmasına şaşırdı. ilk mesajda adam için deli gibi kıskanç, bir dk rahat vermez ifadelerini kullanırken ne kadar çelişkili olduğunu fark edince yiiaa tatlı kıskançlıklardı onlar seviyesine çekmişsiniz. En azından çelişkinin farkına vardınız bu da bir gelişme 👍🏻
sevgili olduğumuz süre boyunca eşim deli gibi kıskanç bir insandı

bir dakika bile rahat bırakmazdı bundan rahatsızdım

bu kadar deli gibi kıskanç bir insan nasıl böyle umursamaz bir insana dönüştü

Sorunlu adam ve bu sorunlu adami bas taci eden bir kadin görüyorum kusura bakmayin kiskancligi seven insan kendine deger vermiyordur. Dar giyseniz ona ne? Baskasi bakinca ne oluyor, erkekligi ya da sizin kadinliginiz mi elden gidiyor? Bir de tatli diye nitelendirmissiniz 🤣 yasiniz 20 falan herhalde neyse onceki yorumumda belirttim herkesin iliskisi kendine ama esinizin bu denli rahatligi sacma gelmedi adam biraz normale dönmüş iste neden sorun ettiniz ki🤷‍♀️
Azda olsa kıskanılmak hoşuma gidiyor evet ne var bunda anlamadım illa kıskanmak dövmek sövmek mi 😂

Konuyu boşuna başka taraflara çekmeye çalışmayın. Kimse yemez burda bunu 🙃 farkındaysanız kimse eşinizle clublarda içmenize şaşırmadı herkes kot pantolon kıskanmasına şaşırdı. ilk mesajda adam için deli gibi kıskanç, bir dk rahat vermez ifadelerini kullanırken ne kadar çelişkili olduğunu fark edince yiiaa tatlı kıskançlıklardı onlar seviyesine çekmişsiniz. En azından çelişkinin farkına vardınız bu da bir gelişme 👍🏻
Kot pantolon olayı ıcın tatlı kıskançlık dedim sevgiliyken biyere çıktığımda deli derecesinde elli kere arıyor yazıyor rahat vermiyordu yanında kim var nereye gittin görüntülü aramalar bıktırmıştı kıskançlıklarından dolayı yaşam tarzımı kısıtlamadığımı söylüyorum

Azda olsa kıskanılmak hoşuma gidiyor evet ne var bunda anlamadım illa kıskanmak dövmek sövmek mi 😂
Tamam o zaman bu isteginizi esinize söyleyin bence kiskanclik guven sorunuyla alakali demek ki sizin kendinize guveniniz ve ozdegeriniz eksik
Son sorunuza gelince kendiniz demissiniz psikopat derecesinde kiskancti diye yani siz bunu kabul ettiginize gore dovse de sovse de razisiniz belli ki ne diyebilirim ki buna?🤷‍♀️

X