kocam beni aldatti:-(

CANIM büyük geçmiş olsun öncelikle allah sana büyük büyük sabır versin.
Öncelikle düşünmeden boşanacaksın. Çünkü bugün bunu yapan yarın daha neler neler yapar.. 2.şansmış hikaye . Lütfen
aklını başına topla ve at onu evden başka söylenecek söz yok bence...

Bu arada son durum nedir. ? Formu okumadan yazıyorum.

Eger hamile olmasaydin tavsiyem "ayril" demek olurdu...
Ama canim hamilesin, çok zor bir durum...
Yaziklar olsun hamile bir kadina yapilcak sey mi bu?
Eger gerçekten pisman olduguna ve duzelecegine inaniyorsan birak sana yalvarsin
seni ikna etmesine izin var ama surundure surundure yap bunu...
Cunku aksi halde, "ben yaptim esimde affetti demekki yine yapsam yine affedecek"
fikrine kapilabilir... Bir daha boyle birseyi yapmak degil yonelirse, tesebbus ederse
vur tekmeyi... Dokuz aylik hamile olsan dahi gozunun yasina bakma... Madem pisman
madem hersey guzel olacak diyor bir sans daha ver bakalim..."Takipteyim en kucuk hatanda yollari ayiririm" de...Allah islah etsin esini...

Bugün sitede kaçıncı aldatılma öyküsü okudum ve yanıtladım ben bıle hatırlamıyorum artık....üzgünüm...senin adına daha da üzgünüm çünkü hamilesin,en hassas en duygusal dönemin,eşinle ne yapacağın konusunda akıl vermeyeceğim ama lütfen bebişini düşünerek kendini bu konu için yiyip bitirme,,,,bebek sahıbı olmak oyle bır şey ki aşktan da öte,bütün duygulardan öte,,,bebegını ılk gordugunde ve onun sana olan ıhtıyacını hıssettıgınde,şevkatınle onu sardıgında hıcbı duygu bunun onune gecemeyecek ve hıc kımse bebegınden onemlı olmayacak emın ol...lutfen bebegın için güçlü ol ve hamılelıgını tehlıkeye atacak sekılde davranma ...

rabbim sabır verisn..
ne desek teselli olmasssın ki....
rabbim güç versin hayırlı kararlar verirsin inş.....
nedir bu erkeklerin doyumsuzluğu..anlayamıyorum(

canım verdiğin kararı destekliyorum,,emin ol bundan sonra köpeğin olucak o adam görüceksiin

Boyle konular.. Sevgiyle baslayan evliliklerin rezaletle bitmesi... Etrafimdaki cogu evlilik boyle, kendi aileminki de dahil. Yasamdan, sevgiden, erkeklerden sogudum ya.

canım bu gibi durumlarda ki hamilesinde kendi kararını bence kendin vermelisin. Kendinden çok bebişini de düşünmelisin. Bebek doğunca yükün artacak. Buna göre bir karar vere bence. Ailenin yanında bebişinle rahat edebilecekmisin? Ki eşimide midem almıyor demişsin. İnsan soğudumu o kişinin yanında 1 saniye bile cehennem gibi gelir. Senin yerinde olsam belli bir müddet ondan uzak ta olurdum. Onu görmeden kararımı veririm. Baba evine gidersin baban da bir daha kızımı geri vermem demiş. Bence çok iyi düşün. Senin yerinde olsam ne yapardım ben. Doğumdan sonra çalışacaksan eğer baba evine dönerdim.

senı cok ıyı anlıyorum aynısını benım eşimde yaptı,oda gizlice net bağlatmıs dükkanına benım haberım bıle yoktu,sonra gec saatlerde gelmeye basladı ben onu sabahın 5lerine kadar beklerken süslenip püslenip oda nette baska kadınlarla sohbet muhabbet,sonra iyice ilerletmiş telefona gecmısler sonrada bulusacaklardı ki ben yakaladım,fırsat kalmadı ona,dükkanında ki bilgisayardakı yazıları okudum,oda hemen aldı bılgısayarı yere carptı sonra bız kavgaya tutuştuk polısler geldı o gün karokola gittik,rezillik,keşke o zaman ayrılsaydım,suan 6 aylık hamıleyım onu cok sevdıgımden dolayı affettım,ama aklımda hep şüphe acaba gene nette mi acaba telde bırıyle mı konusuyor,acaba benı aldatıyor mu o hep dısarda bense evde aklımda bu düsünceler var mutsuzum cok mutsuzzzzzzzzzzzzzzzzzz,bırdaha yapmaz inşallahh

son kararını okudum canım. Umarım pişman olmazsın. Inşallah eşin bu şansı iyi değerlendirir ve seni üzmez.
Bi an ben bu durumda olsaydım eğer ne yapardım diye düşündüm. kararsiz kaldım açıkcasi sonuçta bi bebek var. :/
Hakkında hayırlısı olsun sen bebişine ve kendine dikkat et :)

yuva kurup yürütmek kolay değil... ne yazık ki teknoloji her yerde ve boşanmalar da bu yuzden daha cok artmıs arkadaslar...... madem eşinizle tekrar denemek ıstedınız, onu bir psikologa götürmeyi deneyin derim. nasılyaptıgını anlatsın ona.. sizde konusun bir psikologla... orta yolu bulacagınıza eminim. sonucta bebek var ortada, bebek olmasa bosanmak en iyisiydi böyle bir adamla..

.

bence yazılan hiç bir şeye aldırma arkadaşım yaşamayan bilemez durumuz gerçekten çok zor çıkmazdasın ama bence erkeklerin %100 ü aldattığı için bunları dert etme derim bundan ayrılsan ne olacak çocuk babasız dünyaya gelecek ve büyüyecek zaten erkekler bi uzaklaştımı çoluk çocuk eş umursamaz, yanlız büyütmek zorunda kalırsın sana güvenir gününü gün eder erkek kadın gibi anne gibi değil sen hem kendine hem yavruna üzülürsün bırak yapsın senin istemenle olmuyor aldatıp aldatması erkekler nasıl isterlerse öyle yapıorlar sen kendini parala istersen, tabi bi yapan bi bundan ayrılsan başkasıyla evlensen oda yapacak en azından kocan çocuğunun babası aldattığını sürekli başına kalkma bence sus yapan birdaha birda tekrar tekrar yapar onun tadını almış birkere cazip gelir ,,susman onu daha çok deli edecektir söylesen ne olacak yaptıkları silinecekmi bence gününü gün et hayatını yaşamaya bak zor olsada zamanla acın hafiflicektir

işten mi çıkıyorsun, ben mi yanlış anladım. ekonomik özgürlük ne olacak peki? bana eşinin ekmeğine yağ sürüyorsun gibi geldi

Erkeklerin yüzde yüzü aldatmaz canım. Bunun erkek kadın diye ayrımı da olmaz. Aldatma eylemi tek başına yapılamaz mantıken zaten.
Aldatma tamamen kişilikle alakalı bir sorundur. Ve kişiliği gelişmemiş insanların davranış biçimidir. İyice düşün taşın yaptığını unutabileceksen eyvallah.

Oha ya 6 ayda karını döv 15. ay aldat üstelik hamileyken Allah sabır versin. Çocuğum anne babasından ayrı büyümesin istiyorum demişsiniz ama eşini döven aldatan bir adama güvenebilecek misiniz bu ortamda çocuğunuzu sağlıklı büyütebilecek misiniz* İşallah en doğru kararı verirsiniz hem kendiniz hem çocuğunuz için

Hayretle okudum bırak yapsın güzel bir tavsiye özellikle bir kadından duymak. Ayrıca ikinci bir evlilik yaptı diyelim zaten ilk eşinden ayrılma sebebi aldatma çocuğunun babası aldattıysa bende mi aldatcam diyecek adam. Yapmayın ya çoğu erkek aldatır bu doğru ama benim başıma da gelse Allah korusun aldatılma olayı erkeklerin yüzde yüzü aldatır diyenlerin eşlerini affedebilmek için kendi kendilerine uydurdukları bir yalan olarak görüyorum

Hamilesiniz.. ve çok duygusalsınız... Konu da çok nazik...
Ve elbette affetmek istiyorsunuz...
Haklısınız..

Pişman olan erkek.. en iyi erkektir...
Üstelik bir de baba olacak.. Bir defa affetmeniz sizin büyüklüğünüzden...

Ben olsam ne yapardım..
Sizin aldatılmanızda bir eylem var.. Yani eşiniz birisiyle görüşmüş... buluşmuş.. O zamana kadar pişman değildi de...
Yakalandığı an.. pişman oldu.. Böyle bir olayda şunu düşünürdüm... "Benim kocam eylemlerinin sonuçları olduğundan haberdar değil.. Demek ki yeterince olgun değil.." Affetmeye karar verirsem eğer, aile birliğimizin yönetimini, onu sıkmadan sanırım ben ele alırdım, bu durumu kullanıp.. Ve geçmişte rahatsız olduğum, geçinmemizde problem çıkaran karakter özellikleri varsa (Tartışmalarda üste çıkma.. Haksızken diretme... Asabiyet vs.) ve zamanında bunlar için çok verici davrandıysam, bunları geri alırdım.. Böyle durumlar için yeni bir mesafe koymaya hakkım olurdu artık..
Yani bu durumu lehime kullanırdım..
Elbette her konuda mesafe koymazdım... Ama karakterimi daha güçlü göstermeye başlamak, zamanında verdiğim zayıflıkları geri almak için mükemmel bir zamanlama olurdu..

Biraz karışık yazmış olabilirim..
Umarım herşey gönlünüzce olur..

Selamlar,

Sizi vururmuşmuş. Utanmaz!

Sizin gibi bir bayana nasıl böyle bir şeyi yapabilmiş hayret ediyorum.
Sizde hiç bir suç yok kendinizde suç aramaktan yada kocanızı savunmaktan vazgeçin lütfen.
Ve size yaşadıklarını anlatmış,dayanılabilecek birşey değil.
Kız olmasaymıs cinsel ilişkide bulunacağınıda itiraf ediyor.
Hazır ailenizde arkanızda destekken ailenize dönün ve sıcak bir yuvada çocugunuzu mutluca büyütün bende babasız büyüdüm fakat sandığınız kadar zor bir durum değil çocuk için. Böyle bir babayla büyüycekse o baba olmasın daha iyi inan ki öyle VirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüs bir babası olmasını istemez.
Onu seviyorum diyorsunuz sizin ki sadece alışkanlıktan başka değil yoksa tabii ki siz onsuzda yapabilirsiniz onun gibi basit bi insana gereğiniz yok.
Sizi dövmüş fakat siz onu boşamadınız böyle bir insanı nasıl affetmeyi düşünrüsnüz aklım almıyor!!!

bu erkek milleti nasıl mahluktur anlamadımki sinirlerim zıplaya zıplaya bi hal oldu,ya aslında evlenmemek gerek hayatına hiçbir erkeği almamak gerek bekar bekar yaşıycan ne aldatılma korkusu ne bilmem ne bu ne ya madem her erkek aldatıyor kabus gibi birşey ya allahım bu zavallı kadınların hali ne olacak dünyanın çivisi çıkmış,yerin dibine batsın karısını aldatan erkek müsveddeleri

Aldatma konularında hiç tavizim yok...Direk kaç çocuğun olursa olsun boşan derdim ama hem çok daha yeni evlisiniz hemde hamilesin zaten çok mutlu bir evliliğinde olsa çok zor dönemden geçiceksin doğum lohusalık vs vs ...Birde yanlızlık eklenirse üzerine psikolojin nasıl olur...Düşündürmüyor değil...Arkadaşlarınamı uydu evliliğe adapte olamadı aklı sıra çapkınlık mı yaptı bim bilir çok iyi düşün zaten bebeğin öle yada böyle dünyaya gelicek Allah'ın izniyle inşallah uzun ve sağlıklı bir ömür yaşar....Bir şans daha versen mi acaba????

asla aldatılmam ya da asla aldatmam diye bişey yok, erkekler tek gecelik kaçamakları gözlerinde büyütmüyolar yakalanmadıkları müddetçe vicdan azabı falanda hikaye, elimin kiri der geçer, affedersen emin ol bi daha yapar, daha dikkatli davranır tecrübeyle sabittir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…