Kocalara işveli cilveli dayak :)

Tüm sayfaları okuyamadım da kızlar,

Tüm bunları kendiniz için yapsanız,
ya da içinizden gelerek yapsanız,
inanın ortada sorun olmaz.

Ama böyle yaparsanız br süre sonra görev haline dönüşür.
Ve artık hep sizden beklenir, karşı taraf kendini geri çeker...

Unutmayın siz mutlu olursanız, olaylara anlayışlı yaklaşırsanız,
bu etrafınızdaki herkese yansır.

Önce bu işi kendi içinizde halledin.

Önce sen yapacaksın baktın eşinin çok hoşuna gitti ozaman lafı yapıştıracaksın;sen nasıl benim böyle olmamdan mutlu oluyosan bende aynı şekilde senin yaptıklarından mutlu oluyorum diye.Akıllı adam alır mesajı:)

Ama bazende erkekler öyle güzel isitiyor ki kalbimizi

esime az önce sms le sordum askim aksama ne yemek istersin,var mi olsada yesem dedigin bisey.

Cevap: Seni:KK23:

ya canım bi türlü fırsat bulamadım yazmaya aylardır denk gelıyorum sana inanılmaz sıcak ve pozıtıf birisin gerçekten cok tatlısın
allah kalbıne göre versın fırsat bulmuşken söyliyim dedim:KK9:

çok teşekkür ederim canım...
çok sevindim böyle düşünmene....
allah seninde herkesinde gönlüne göre versin inşallah...

:))) gerçekten içten gelmeli,ben kendimi bildim bileli böyleyim sanırım,haaa yapmacık olduğum zamanlar olmuyormuu elbette oluyordur ama sürekli böyle muamele gördüğü için o anları kesinlikle farketmiyor:)))

Çok güzel birşey bence. Böyle de devam et. :KK16:

Bana da örnek olabilirsin ki

Hahaha çok fena ya :KK60: tam benim kafadasın ama erkek milleti anca böyle yola geliyo napalım :KK52: Buarada sıcak soğuk hiç farketmez erkek milleti genelde haticeye değil neticeye bakar :KK53:

evde klima yok sevmiyorum evın ıcınde banyo konusuna gelınce su ısılarımız farklı ...biz eşimle hiç bir konuda ortak noktaya sahıp degılız kı hahhah

:KK53:wayy wayyy wayyy hatta bi de waowww
işte cilveli olunmaz doğulur diyorum bir kez daha insanın içinden gelicek bunlar yani ben kırk yıl düşünsem kocama böyle msjlar atmak gelmez ya da gelir bilemiyorum o kocamın performansına bağlı dermişim:KK52:

Daha az cilveli ne yazabilriz peki?:KK23:

:))) gerçekten içten gelmeli,ben kendimi bildim bileli böyleyim sanırım,haaa yapmacık olduğum zamanlar olmuyormuu elbette oluyordur ama sürekli böyle muamele gördüğü için o anları kesinlikle farketmiyor:)))

bazen mail atıyorum ben,yani öyleeee....(o biçim) :))
bazende teline gönderiyorum,ekranda vucudumdan kareler görünce halini tahmin edebiliyorum zaten hemen arıyor sesi felan titriyor heyecanlanıyor:)
yawrum sen naptın yaaa çıldırtmakmı istiyorsun beni,ben nasıl gelirim şimdi diyor,bu bana gerçekten zevk veriyor hoşuma gidiyor:))) kii biz 4 yıllık evli 8 yıldırda beraberiz yani...
bazen sırf mahsus yapıyorum toplantıya girecekken veya çok önemli bi iş saatiyse eğer zaten geceden anlattığı için ertesi gün işte yapacaklarını,bende o saati kolluyorum:))

aboooo adam işine konsantre olamaz.:KK52::KK52:

bazende teline gönderiyorum,ekranda vucudumdan kareler görünce halini tahmin edebiliyorum zaten hemen arıyor sesi felan titriyor heyecanlanıyor:)
yawrum sen naptın yaaa çıldırtmakmı istiyorsun beni,ben nasıl gelirim şimdi diyor,bu bana gerçekten zevk veriyor hoşuma gidiyor:))) kii biz 4 yıllık evli 8 yıldırda beraberiz yani...
bazen sırf mahsus yapıyorum toplantıya girecekken veya çok önemli bi iş saatiyse eğer zaten geceden anlattığı için ertesi gün işte yapacaklarını,bende o saati kolluyorum:))

aboooo sende de ne cevherler varmış ha çıplak foto mu çekip gönderiyosun adama :KK52:

koca niye yapmıyorda biz yapıyoruz diye düşünürsekk oooo işimiz var..onlar odun biz balta..onlar etek giyip cilve yapamaz doğası gereği..açıpta telefonu durduk yere seni seviyorum demez mesela. odunluk içlerinde var..doğası gereği düz mantıklar..varsada böyle erkekler çok nadirdir..ama sizin neyden mutlu olduğunuzu anlarlarsa öyle davranmaya çalışırlar..mesela sen bacım kocanı romantik görmek istiyorsan ozaman sen vericen önce..yani romantik bir ortam yaratıp bu duyguyu ona tattırıcaksın..ooooo hakkatten fena değilmiş bu durum diyecek...ve hep isteyecek

akşam yak mumları en seksi çamaşırlarını...cilveli cilveli kıvır bakalım..yatağını çarşafını parfümle..ummadığı yerlere güzel notlar yapıştır..tabi bunları yapmakta marifet ..her kadının içinden gelmez..

dene bakalım..bak gözlerine uzun uzun..daha neler neler yapılır istense..erkekler bir okadarda saftır hemen yola gelir .demirde olsa hemen bükülür eğilir..bükeceğin yeri bilirsen eğer..:KK52:

bencede kesinlikle canım katılıyorum dediklerine erkeklerden beklersek çok bekleriz anlattığın gibi bi ortam hazırlandıktan sonra dayanamıcak erkek yok yani erkeği baştan çıkarmak için herşey işve cilveden geçiyo

Evet kızlar az önce kocişime mesaj attım şöyle aşkımlı canımlı cicimli özlemli ve sevgi dolu bir mesaj aradan 1 dakika bile geçmeden aradı telefonu efendim aşkım diye açtım o da mesajını aldım bitanem harikaydı dedi. Amaaa nereden esti böyle onu pek anlayamadım ya neyse yine de çok hoşuma gitti dedi. Canım kocişimi güzel sözler söylemem için illaki bir neden mi olması gerekiyor dedim. Hayır tabii ki neyse gün ortasında bu mesaj çok iyi geldi aşkım seni çok seviyorum bitanem dedi ve sonraaaa umarım gece de böyle aşk dolu olursun demez mi, koptum gülmeye başladım o ise gayet hayatından memnun seni seviyorum hadi akşam görüşürüz karıcığım dedi kapattık :)))))))))))))

annem evini satmaya karar vermiş geçen söyledim eşime...
o günden beri yapıştı anneme birlikte ev alalım dubleks birlikte yaşayalım diye..
şimdide aramış beni şirinlik yapıyo anneni bi yokla bakiim kabul ediyomu evler var gidip bakalım annenle diye...
"hayatımda senin kadar kaynana hastası bi insan görmedim" dedim bende...
"sen gelme o zaman ben gider yaşarım" diyo..
ama tek annem yok 2 tanede kardeşim var...
adamın umrunda değil teraslı olsun mangal yaparız diyo...
ve sırf bu yüzden çok sırnaşıyo bana buara...

canımöyle bir hata yapma ben kocamda annemleri bizim alta illa gelin falan taşındırdı sonra çok proplem yaşadık anlatamam ya hani bir saygısızlık olmadı ama ben arda çok ezildim ki birbirlerini çok severler hele de aynı ev sakın yapma..allahtan annem ev aldı çıkıyor bende başka bir eve taşınacam inş...

sevişmek karşıdakinin ateşini hissetmek değil mi zaten onu anlatmak istemiş heralde canım arkadaş hani ısınayım falan derken ateşi anlamında:KK34::KK76:

Yok anladım zatende sıcaklarda hiç çekilmiyor:KK14::KK9:

bugünden sora telefonda kuduruyorum anacım görecez gelişmeleri

evet canım bizde sorun var galiba
maşallah sana bizede öğreten zamanla canımcm takipçisiyiz artık konunun:13:

Öğreneceğiz elossa yaz bildiklerini:KK53:

böyle şeyleri ilk kadının demesi erkeğinede yol açıyor bence.. ilk erkek böyle şeyler söylese sapık konumuna girer maazallah :KK52::KK52::KK52: o yüzden vakit kaybetmeden adım atmanızı öneririm. bakın nasılda dökülcek içinde ki söylemek isteyipte sakladığı şeyler :KK51:
bugünden sora telefonda kuduruyorum anacım görecez gelişmeleri
Bizde öyleyiz güzelim seni seviyorumlar havada uçuşur daha ötesi yoktur:26: Sorun var bizde
evet canım bizde sorun var galiba
maşallah sana bizede öğreten zamanla canımcm takipçisiyiz artık konunun:13:

İnsan eşine karşı zaafına düşkün olmuycakta kime karşı olucak ki? :26: gayet normal değil mi? zaten siz bu tarz şeyler söyleyipte eşiniz yanaşmıyosa bence asıl o zaman bi sorun var demektir :KK23:

konuyu şu an bambaska bir yere taşıdın ama benım anlatmak istediğim o degıl kı tabıkı esıne karsı olan zaaflarına düşkün olacaklar ve son derecede normal ama zaafları var derken yaz kış fark etmıyor onlar ıcın her daim istekliler demek ıstedım ...!!

Yok anladım zatende sıcaklarda hiç çekilmiyor:KK14::KK9:

Öğreneceğiz elossa yaz bildiklerini:KK53:

aynen saıcakta gerçekten de çekilmez sıcak havada ben kendimi çekemiyorum bir de kocamı çekemem o yüzden umarım düğünüm falan ilerde sıcaklarda yazın olmaz kocamla hayal ettiğim gibi işvelenemem bile:KK14:

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
kız anammmm sen ne fena hatunsun öyle....
helal olsun diyorum başkada bişey diyemiyorum...

X