Kocalara işveli cilveli dayak :)

Evet kızlar az önce kocişime mesaj attım şöyle aşkımlı canımlı cicimli özlemli ve sevgi dolu bir mesaj aradan 1 dakika bile geçmeden aradı telefonu efendim aşkım diye açtım o da mesajını aldım bitanem harikaydı dedi. Amaaa nereden esti böyle onu pek anlayamadım ya neyse yine de çok hoşuma gitti dedi. Canım kocişimi güzel sözler söylemem için illaki bir neden mi olması gerekiyor dedim. Hayır tabii ki neyse gün ortasında bu mesaj çok iyi geldi aşkım seni çok seviyorum bitanem dedi ve sonraaaa umarım gece de böyle aşk dolu olursun demez mi, koptum gülmeye başladım o ise gayet hayatından memnun seni seviyorum hadi akşam görüşürüz karıcığım dedi kapattık :)))))))))))))

Bu akşam kk daki kocişli hatunların geceleri pek bi dolu olucak anlaşılan :KK53::KK52::KK52::KK52:

benide kabul edin araniza...ben hic yapmacik davranamam yani cilveli degilimdir...olsam ise yarar mi bilemiyorum bugünden itibaren bende mi baslasam....

dün beni kirdi gereksiz yere...agzini bozdu bana karsi sonra özür diledi tabi ama kirilan ben oldum malesef...

simdi ne yapsam acaba akil verin pöfffff

eee bana da bi akil verin yahuuuu:KK53:

yaani şimdi bişi dicem ama bu sitede buna karşı o kadar çok kadın varki,kimseyi arkama almak istemiyorummmm:))))

konuyu şu an bambaska bir yere taşıdın ama benım anlatmak istediğim o degıl kı tabıkı esıne karsı olan zaaflarına düşkün olacaklar ve son derecede normal ama zaafları var derken yaz kış fark etmıyor onlar ıcın her daim istekliler demek ıstedım ...!!

Demek istediğini şimdi daha iyi anlattın canım yada ben şimdi daha iyi anladım :KK53: önemi yok netice de anlaştık, haklısın katılıyorum :KK52:

X