Kocalara işveli cilveli dayak :)

:) kocamdan ayrildim yalniz yasiyorum okuyorum arasira girip bakiyorum yazdiklariniza bazen komik seyler oluyor

:KK60: :KK60: :KK60:
kendime nasıl güldüm anlatamam
konu başlığını "kocalara işveli cilveli olmak" okuyan tek üye olabilirim sanırım

okuya okuya bitiremediler şu konuyu :KK53::KK52::KK52: yazmaya gelince cimri davranıyorlar ama olmaz ki böyle :KK23:

izin vermiyceksin canım. Sen hem sinir oluyosun hemde izin veriyosun adamda keyfine bakıyor senin sinirini kale almıyor :KK23:

Evet mecbur veriyorum susss diyor dur diyor alt ediyor beni valla. Bişi diyemiyorum. dedirttirmiyor da kendi keyfine göre nasıl olursa. Ama bugün o bana kızdıkça ben daha çok kızdım buradan öğrendiklerimle çok sağolun yani ben kazandım bu tartışma konusunda

kızlar ben kaçar bu sohbet uzar gider böyle
kızıma bakayım uyuyor ama kontrol etmeden olmaz
hepinize hayırlı geceler :KK3:

Evet mecbur veriyorum susss diyor dur diyor alt ediyor beni valla. Bişi diyemiyorum. dedirttirmiyor da kendi keyfine göre nasıl olursa. Ama bugün o bana kızdıkça ben daha çok kızdım buradan öğrendiklerimle çok sağolun yani ben kazandım bu tartışma konusunda

ama üzülende sen oluyorsun canım o zaman üzülme.. :KK31:

Baş ağrısı yok bende canım :26: iftarda su içtim çorba içtim çokaz pide yedim oda hevesten özlemişim diye.. O kadar şiştim ki anlatamam :KK23: bişeyde yiyemedim ama patlıycak gibiyim. 1 günde de mide küçülür mü yahu :44:

aynen ya ben ben de patetes kızartmazsı ve köfte yedim birkaç bardak da ayran azıcık da pide.normal bir akşam yemeğinden daha az yedim ama patlayacak gibi hissediyorum kendimi bu nedir ya??:96:

aynen ya ben ben de patetes kızartmazsı ve köfte yedim birkaç bardak da ayran azıcık da pide.normal bir akşam yemeğinden daha az yedim ama patlayacak gibi hissediyorum kendimi bu nedir ya??:96:

Bence su ve diğer içtiğimiz sıvılar şişirdi bizi ve kesti, yiyemedim bende :KK55:

X