Kocalara işveli cilveli dayak :)

Teşekkür ederim kızlar valla nasıl düştüğümü bilemedim yerde sehpa duruyordu bende cam silerken takıldım sehpanın üstüne düştüm.Düşünce acısından çok,bugün son gündü herif hıza gelmişken olacak iş mi diye hayıflanıyordum Sağolsun kocacım 3 ameliat geçirdim 2 de doğum hepsinde de kocam baktı bana dünde o baktı.Daha ne istim bennn

dimi ama bende buradayım biz 1 ay tatile girdik sayıyoruz kendimizi...orucuz inş..akşamlarıda zor görüşürüz öpmek falan yok tatil tatil
benimki öper
zaten bende öperim

akşamları gorurusuz bız ya herhalde ınsallah yanıı
ramazan bıttımı bız ucumuzunde kı masatakvımımın suresı bıtıyor zamanımız kalmıyor sayıyorum kendımıı
Ay allah nasıp etsın ınsallah

Allah bozmasın canımmm

Ramazan bitti mi ben evlendim demek yahuuu

Sizde bizim gibi sürekli görüşüryorsunuz
bi gün görmesem adamı ağlıyorum yaa alıştım

sabahtan beri canım sadece sigara istedi ama çok uykum var sadece çalışanlar değil ben de oğlumdan dolayı 7 dan beri ayaktayım.ama kocişim uyanınca ona satacam veledi ben yatar.
benımde veledım varr gece ucten berı ateslıydı cızgı fılm ızledı kafamın ıcınde pepeler rozıler ucuyor valal hıc saglıklı uyuyamadım uyandıgımda terasta arabalarla oynuyordu :S uyuyolarmıs sımdı anacımlaa
ya neden olmasınkı o sıkıntıyı dugun gunu cekemıcem korkuyorum bıraz ocneden halledebılırım
bılmıyorumm

bızımde ev hazırr ama ev sahıbının bunyesı buna hazır olmayabılırrr hahahahah
İsyan bizde evlenince kocişlere atarız böyle mesajlar
benim ki mesaj sevmiyor
ama bakalım güzel içerikl mesajlarımada kayıtsız kalabilcek mi
ben teleffonla degıl mesajla daa rahat konusuyorummmm

bende sevdimmmm

kızzz orucum gitcekk haaa
bizim ev daha bomboş yahuuu...yatak odamız gelince nişanlım direk taşıncakmış..napcan bensiz orada diyorum..hayal kurarım diyor benimki

:102:ilk önce böyle olcakk
sonra kocam böyle yapcak
:94: sonra bende böyle bakıcam ona

Benim kide bu hafta taşınıyor evimize
Bende giderim hergün dayanamam yahuuu
Özleriimmm ben aşkıcığımıııı

kızlar hepimize hayırlı ramazanlar..allah hepimizin yuvalarına huzur mutluluk versin..dünden beri okuyorum yazdıklarınızı hepiniz harikasınız.hele foto çekip msj/ mail atan arkadaşın taktiğine bayıldım..aklımızın köşesinde dursun lazım olur belkiiiii
benden de bi değişik yöntem size ama ramazanda iftardan sonra tabiisiii
ayak baş parmağından sç diplerine kadar masajjjjj kocanızı sıcak duş alması için banyoya gönderin (ama siz girmeyin) banyodan çıksın bornozla yatağa atın.krem yada vücut yağı ne istiyosanız onunla başlayın masaja. (hatta durexin vücut masaj yağı var hoş kokulu ben denemedim ama deneyebilirsiniz belki) tabi masaj sonrası yaramazlık yok bu şekilde arzuları ayakta tutarsınız..deneyin fiziksel temas gerçekten işe yarıyor.

evet yaaa bitiyor süremizzz...aminnnn

nazar değmesin kuzum

Allah bozmasın canımmm

bizde sürekli görüşüyorduk ama son zamanlarda görüşemez olduk..neyse ne kaldıki şurada..yarın ailecek pikniğe gidiyoruz iftara..dayımlar, nişanlımmm ohhh keyif

Allah bozmasın canımmm

aynen canım bız sureklı gorusuyoruz bende gorusmedımmı cok kotu oluyorum morelım bozuluyorr

valal kız catır patır evlenıyorsun hey heyy o neydı ılk yazısmalarımızzz

süpersinizz yaa kocaları elde tutuyoruz bu sekılde ınsallahhhhhh

foto cekıp mesak maıl atanları okumamıstımm bununda oluru var kanımca

garden ; napıyosun canım konularından senı tanıyorummm

Güldürdünn beniii
düğn gününü beklemeyceğim diyorusn yaniii
Kız aman dikkat yatak filan sağlam dursu lazım olceeekkkk

Ohhh tadını çıkar bakemmm

aynen canım bız sureklı gorusuyoruz bende gorusmedımmı cok kotu oluyorum morelım bozuluyorr

valal kız catır patır evlenıyorsun hey heyy o neydı ılk yazısmalarımızzz

Evety yaaa
Allah nişanlılarımızdan ayırmasın

ayy nasıl fotodur ooo
Kaçırmışım ben orayı

valla canım neden olmasın bılemıyorum belkıde dugunden sonraya kalır ay bıde yapamazmısım :2: tövbeeee yarabbiiii

neyse hersey olabilir resmi nikah ardından ımam nıkahı tamam zaten dugunde azıcık kalmıs oluyor amaaa

Kız ne korkuyorsunnn
Çocuğun varr yahuu
unuttun mu yoksammm nasıl olduğunu

Olabilir tabi yahuu
Benim nikah düğünde olcekkk
Hem o gün özel olsun istiyoruz
heyecan vericiiiii

İyi sabahlar ayrı ayrı.

Hayırlı ve idrakiyle bir ramazan ayı geçirelim inşallah.

Dün karamsar ilerleyen konu bugün küslerin barışmasıyla, ramazan pozitifliğiyle geçiyor maşallah maşallah :)

insallah canim Allahin izniyle...

gecmis olsun kiz....Allah korumus...

hahahaha yazik size....

hişşşşşşttt düğünden önce gösterceksin amma elletmiceksinn...biraz daha beklesinlerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…