Kocalara işveli cilveli dayak :)

Ayyyy ben çok sevdim bu konuyu yarım sattir okuyorum süperr
Benide sakinleştirin ne olur
bende çok cabuk sinirleniyorum kalbini kırıyorum aklıma ilk geleni söylüyorum
ama isteyerek değil öfkemi kontrol edemiyorum
sonrada pişman oluyorum..
ilk zamanlar od hatalı olsa ben özür dilerdim barışmak isterdim naza çekerdi kendini şimdi
tartıştığımız zaman hiç oralı olmuyorum o bana nasıl davraanıyosa küsken bende ona öyle davranıyorum
onun silahıyla onu vuruyorum dayanamıyo ben htalıysamda bu sefer o gelip özür diliyor
ama çok sinirli olmak genede iyi değil bıkıyo insan bi süre sonra
sakinleşmem lazım:)

sayfada kimse kalmamış sayılır ohoooo sabah görecektiniz.cadı kazanı kaynıyordu fokur fokur..tatlı cadılar mı desem ne desem :))) sabah yine başlar muhabbet

çok başarılı bi konu olmuş:)önerileri hemen kullanmak isterdim ama yanlış zaman:)neyse haftaya kadar daha çok şey öğrenirim artık

günaydın kızlar....

bugün oruçun ilk günü herkezin evine bereket getirsin ... hayırlara vesile olsun bu ay ..

bugün herkez geç uyanır :) :) benim gibi işe gidenler hariç tabi

dün akşam biz barıştık bütün küsler barışsın o kadar küslükten sonra özlemişiz birbirimizi

günaydın kızlar
dünden beri kaç oldu eşimi aramam teli kapalı kaynımı aradım eşim fazla mesaiye kalmış telefonu çekmiyomuş ben uyuyunca aramış üffff özledim kocişimi

günaydın hanımlarrr
herkese bol bereketli hayırlı ramazanlar olsun inşallah...
keyıfler nasıll:)

günaydın, hayırlı sabahlar..

herkese bereketi bol, güzel, hayırlı ramazanlar olsun.. Rab' bim hepimize kolaylık versin :))

günaydın baharcım..

oh çok sevindim barışmana. Allah mutluluğunuzu bozmasın inş. dediğin gibi herkes geç kalkar biz çalışanlar hariç :))
kolay gelsin:)

günaydın baharcım..

oh çok sevindim barışmana. Allah mutluluğunuzu bozmasın inş. dediğin gibi herkes geç kalkar biz çalışanlar hariç :))
kolay gelsin:)

teşekkür edrim sanada kolay gelsin şekerim ......

ramazan gibisi yok ama kalktığımda midem bulanıyordu hala bulanıyor çok yemekten mi acaba

gece ne bulduysam yedim kocam bana şaşırdı nasıl yiyon dieeeeee dayanamam die korkuma zorla tıkıştırdım ağzıma

ayyy çok sevindim....

Kızlar Ramazan hepinizin evine sevgi dolu huzur dolu günler getirsin, hayırlı olsun hepimize

baharcann cok sevındım canım barıstıgınıza,ramazan hayrıyla geldii:)

gece sahura kalkamadık yaaaa geç kaldık su bile içemedik...
saati yanlış kurmuş benim odun...
ezan okunuyodu uyandığımda...
öyle niyetlendik tuttuk bakalım nasıl akşam olacak..

senin adına sevindim canımcım

Allah kolaylık versin hepimize bende yetiştiremedim suyu annemle konuşurken ezan okundu

ayyy çok zor olur ya

allah sabrını verr inş. sana zorlanmadan tutarsın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…