Kocalara işveli cilveli dayak :)

kesinlikle...kiminin kocasi yillar sonra...

bende çok şeyler denedim cep telefonuna notlar mı yazmadım hatırlatmalarmı yapmadım ceplerine cüzdanına notlarmı bırakmadım.işten yorgun geliyor diye süslenmeler güzel kokular makyajlarmı yapmadım.cicişler giyinip beklemedimmi.yeterki sogumasın eskiye dönelim diye neler denedim.güzel mesajlarmı yazmadım.bi ara şair oldum şiirler mi yazıp yollamadım.eşimin tepkileri hep o anlık oldu o an cevap verip tepkisini gösterdi sonra unutuldu olmuyor şimdide benim hevesim kalmıyor.seni özledim diye aramalarımda işim var sonra konuşalım demeleri.iş yerine süpriz yapayım seni özledim görmek için geldim dediklerimde azcık naptın nördün sonra hadi git artık durma burda işlerim çok halladeyim demeleri.bitiyorum bende artık

bunun yazdigim takdirde yine bi tepki alamazsam ne olacak peki?

kacan kovalanir unutma,sen kac o kovalasin.,

aynen tatlım yaaa..aynen.....

herşeyi yutucaz sineye çekicez demiyoruzki yavruşlar...tabiyki bi ağırlığımız bi cazibemiz olcak..ama neşeli olmak fıkır fıkır olmak bunlşara engelmi..yani ille surat asmak trip yapmak mı gerekir..bazı şeylerede gülün geçin be yaww..espiriye vurun şakayı vurun..herşeyide okadar ciddiye alıp alınganlık yapmayın...

demekki adamın ruhuna sahip olamamışsın bacım..çok verirsende olmaz...az evvelde yazmıştım..nutellayı çok severim ama 10 kaşık yesem onbirincide midem bulanır..

ayarı vercez ayarı..y

sorun yaşadık diyosun ya canım,mesela eskıden yaptıramadıgın senınle ınatlaştıgı konuları şimdi bu taktıklerle ona kabul etmeyı basardınmı
varmı mesela örnek
eskı konularda sıkıntılar gözüküyo mesela nasıl aştınız neler yaptın,sadece senmı cabalıyosun yoksa ondada oluyomu adım atmalar anlatsana bıraz

bazı şeylerden ziyade biçok şey var
benı boguyor yalnız bırakmıyor,sıkıyor,görüştürmüyor,konusmalarıma tavırlarıma davranıslarıma takılıyor hosuna gıtmeyen bişeyler olursa
facebookta oylesıne bişey bile yazmak istesem yazma yanlıs anlasılır aramız kotu sanarlar falan dıyor.benımkı bıraz el iyisi.dışardan bakınca ooo ne harıka adam ama gel bana sor içini.benı robotlaştırmaya calısıyor,sadece onun dogruları onun yanlısları var ve ben oyuzden düşündükçe içimde öfke kabarmaları hissediyorum hatta o an yanımdaysa suratına tükürüp gitmek istiyorum.
bunların hepsi benı bunalttıgı için..
güvensız,herseye karsı güvensiz.o yokken bişey yapacagımı düşünüyo sanırım.
ama ona sorr yooo ben sana güvenıyorum ben yanında olmak ıstıyorum bız bunun içn evlenmedıkmı zaten ne dıye benden kacmaya calısıyosun sonrası kavga zaten
yaa inanın bogulmak uzereyım bakmayın güldügüme şuna buna.
ciddi ciddi ayrılmayı düşünüyorum
sabah bana dedıklerınden biride ben sana asla tam baglanmam cünkü sen heran ceker gidersın hazırlıklıyım
bu nedemektır
cok sıkıldım yıne offff hatırladıkcaa herseyi
ama bigün bi gidicem gercekten işte ozaman öyle bi yıkılacakkı kımse onu toparlayamayacak.sabredıyorum

oysaki eşimi o kadar çok seviyorum ki nelere katlandım onun için.eline iğne batsa benim canım yanar mutlu olması için elimden geleni yaparım ben.üzülmesini istemem hasta olsa sabahlara kadar başında otururum çok ama çok seviyorum bu sorunuda nasıl çözecemi bilmiyorum.üstüne düştüm sıktım olmadı rahat bıraktım üstelemedim olmadı napacam ben yardımmmmmmmm

.ALLAH istedikten sonra olmayacak seyler yoktur.KALPLER ALLAHin elindedir,sevdiklerimizi ALLAH dan isteyelim..

bunun yazdigim takdirde yine bi tepki alamazsam ne olacak peki?

kelimeleri biraz kendine göre değiştir samimiyet kat hayatım...hem sana karşılık yazmasın ne olcak..ölcenmi kız..o mesajı okurken sonuçta mutlu olacak yada ufacık bir tebessümde bulunacak..emin ol böyle güzel duyguları kocanda biriktirirsen sana dönüşü çok güzel olmaya başlar..senin daha dün bir bugün iki hayatım....

ooo topik almış başını gitmiş..neler neler olmuş.. severek okudum valla :)) konu sahibi arkadaşın dediği gibi pes etmek yok kızlar.. ah bende öyleyim hemen 1 2 uğraşırım baktım olmuyo hemen ters köşe :) napalım erkekler çocuk haydi bakalım bence bugün de durmak yok yola devam..
he bu arada sen ne yaptın diceksiniz.. hiçbişey( benim herüf sırtını denizde fena yakmış. değemiyosun bile.. o yüzden ben dün msj bile çekemedim.. ( çünkü kızar ben ne oldum sen neyin derdindesin.. (

kelebe_k hanım sorun çözme ve iletişim beceriniz çok iyi, tebrik ediyorum sizi
sorunları düzgünce konuşmak ve paylaşmak, paylaşmaya teşvik etmek...
her şeyin sırrı burda yatıyor. sitemler şikayetler kâr etmiyor. hayırlı bir iş yapıyorsunuz vesselâm.

.ALLAH istedikten sonra olmayacak seyler yoktur.KALPLER ALLAHin elindedir,sevdiklerimizi ALLAH dan isteyelim..

aynen güzelim..hem kocaya cilve yapmakta sevaptır..unutmayalım..öyle cazgırlık trip atmak filan..NE OLUYOR..

AMA AYARI LÜTFEN VERELİM KIZLAR..BUNU UNUTMAYALIM..AYAR ÇOK ÖNEMLİ..TEPEYE ÇIKARMAYIN YANİ...

BAZEN UMURSAMAZ DAVRANMAYI İHMAL ETMEYİN..HANİ KENDİNİZLE İLGİLENİN ŞARKILAR SÖYLEYİN EVDE O YOKMUŞ GİBİ TEMİZLİK YAPIN FİLAN...BAZEN BÖYLE GERİ ADIMLARDA ATIN...
O HAYATINIZIN MERKEZİ DEĞİL BU HAVAYI VERMEYİN..AMA BAZENDE GİDİN KEDİ GİBİ MASUM MASUM YANINA SOKULUN...BİR İLERİ İKİ GERİ..

İŞTE HEPSİ BU

hergünde kucak kucağa olmazki..adamı soğuturuz kuzum bu seferde..
Ayarı doğru verelim kızlar yupppiiiiii...inanıyorum kocalar 1 aya kalmaz avucumuzun içinde....yeterki pes etmeyelim

yese denyo, yemese has odun.. bu erkeklerinde bizlerle işleri var valla iki ucu bklu değnek

ama kolay değil anacım benim yaşadığım sıkıntılar...
o benim hala o evde olmama bile şükretsin bırak güleryüzü tatlı dili...
geçen valla kendiside dedi "bana sabırlı davrandın gerçekten sana tekrar aşık oldum başka biri olsa durmazdı" diye...
ben tam umudu kesmiştim gidecekken düzeldi eşim...
haberi yok tabi bundan..
o zamanlar gitmek istersen git diyen adam şimdi boşanmanın adı bile geçse öyle muhabbet arasında şakayla fln tahtalara vuruyo...
dengesiz herif..
bakma çok kırgınım ama bu seferde insanlık bende kalsın bununda üstünü kapattım bakalım...

supersin haarikasin,ben tam olarak artik bole yapiyorum,kisaca ozetlemek gerekirse bir elimde siki tutup digeriyle uzaklastiriyorum,bu yazdiklarini her kes basucu kitabina yazsin ve de sik sik tekrar etsin.bence mukemmel

cok sevindim ,actigin topigi okumustum yaklasmana bile izin vermiyordu,demek duzelmis,cokk guzel.MASAALLAH

kadınlar gerçekten sabırla törpülenip olgunlaşıyo.erkeklerin bize göre daha geç olgunlaşmasıda bu yüzden zaten.
biz hep sabreden tarafız,olgun davranması gereken tarafız..

evet tatlım bizim sorunlarımız öyle böyle değildi...çok kırıldık geçtik..daha neler neler..bide doğumdan sonra ben resmen çıldırdım ikiz bebeklerde olunca hem iş hayatı hem bebişler yani alt üst oldum...herkese çatıyor herkesi kırıyordum..kaç kez boşanmaktan döndük..çok zor atlattım lohusalığımı...daha neler neler..

Ama ben yanlışta yapıyor olsam hiçbirzaman geri vites atmam...yaptım oldu bitti..özür dilemem gerekiyorsa dilerim..ama hiçbirzaman yaptıklarımın başıma kakılmasına izin vermem..işine gelmiyorsa kardeşim kapı orda...böylede bir tarafım vardır..eşim bilir..bana yapılanlarıda kolay affetmem..zamanını beklerim..kusarım öfkemi..

Ama çocuklarımda olduktan sonra daha bir merhametli oldum..anne oldum sonuçta..başka açıdan bakmaya başladım olaylara...yani bu adamı boşarım olur biter onumu çekicem diyen ben öyle düşünmemeye başladım..o benmim çocuklarımın babası..kötü tarafları var elbette ama bende melek değilim..ve neden herkes gibi mutlu ve huzurlu bir yuvamız olmasınki...neyimiz eksik..triplere artistik hareketlere surat asmalara son kardeşim dedim kendi kendime..

Sorunlar nasıl aşıldı,

aşılıyor yavaş yavaş..kocama değer vermeye başladım..daha doğrusu gösteremiyordum verdiğim değeri ..artık gocunmuyorum tepeme biner diyede önyargılarım yok...
Tepeme binerse binsin diyorum ne olacak..kocam o benim..tepeme binse indirmesi çokmu zor..kadınız biz..evelallah onuda yaparız..

Tatlı dil güler yüz ve her türlü sorunu o anda güzel bir dille konuşarak çözmeye çalışmak...ertelememek..
Fazla cıvık olamak..yerine göre ilgi alaka..
Bazen umursamaz davranmak...bazen öpücüklere boğmak...

Emin olun siz kocanıza nasıl bir kalple bakarsanız oda size öyle bakmaya başlıyor zamanla..bunu unutmayın kızlar..
Hem evliliğimdeki tecrübelerim hem arkadaş çevremde gözlemlediklerimi aktarmaya çalışıyorum..

Tabiki erkeklerin hepsi aynı değildir ama ortak noktaları çoktur..

kadınlar gerçekten sabırla törpülenip olgunlaşıyo.erkeklerin bize göre daha geç olgunlaşmasıda bu yüzden zaten.
biz hep sabreden tarafız,olgun davranması gereken tarafız..

dogru bu sözünüz ama biz kadınlarıda çok yıpratıyor sabretmek ve olgun olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…