Kocalara işveli cilveli dayak :)

Dün elossa bu konuyla ilgili özlü sözden bahsetmişti

hanımefendilik, mutfak, v.s. yatak odasında ise hepsi.

genellikle erkekler, aslında bunu erkeklere genellememek lazım, bizlerde öyleyiz ama 'kızlar öyle yapmaz' mantığı ile yetiştirildiğimiz için
bilinçaltımız gizlemek gerektiğine güdülenmiş.
bu ezberi yavaş yavaş bozarak sıyrılmak lazım.

insan fantazisini yaşamak ister. erkekde -kadında- fantazisinde kurduklarını yaşayabiliyorsa mıknatıs gibi bağ oluşuyor.
şimdi yapamam diye konuşulanlar ilişki esnasında kolaylaşabiliyor.
yapmak istediklerini veya söylemek istediklerini
evde yalnızken, sesli söylersen
alıştırma yapmış olabilirsin aslında. utangaçlığını biraz biraz aşabilirsin.
10 seneyi geçti evliliğim. Neydim ne oldum desem boşa gitmez:KK36:

erkekler zevkine hizmet eden kadına
seks sonrası hizmet ederler:)
karşılıklı şeyler bunlar. hizmet kölelik anlamında değil. ama onun da yeri vardır/ayrıdır tabi:)

ben yazmışım gibi oldu sanki süpersin valla tebrikler :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Seninle evliliğim boyunca bir kez pişman oldum, o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için...
:)

tatlım bu şekilde kocaları şımartırız ancak..hemende atlamayalım istersen bir ağırlığımız bir cazibemiz efendime söyliyim bir gizemimiz olsun yanee:KK34:

Günaydın kızlar,
Ben geldim. Dün adamı o kadar kışkırtırsam tabii akşamı zor eder. Akşam yemeğini yerken daha hadi çocuklar yemekten sonra duş alıp yatın der demez kızım baba saat daha 7.30 dedi tamam kızım işte yatana kadar 8.830 olur benim uykum geldi dedi. Bak annenizinde uykusu gelmiş gözleri kapanıyor demez mi :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Adam çocukların yatmasını zor bekledi vallahi sonrası malum zaten tahmin edersiniz. :KK9::KK9::KK9::KK9:

Bu arada öyle uyumlu öyle sakindiki eşim tahmin bile edemezsiniz kedi gibi uysaldı. Seni çok seviyorum seninle çok mutlu ve huzurluyum dedi.

Günaydın canımmm çok sevindimm bak işe yarıyormuş dimiii:)))

kızlar benim tek derdim.benim şu kocam suratımı asık gördüğünde insan gibiiiiii neyin var hayatım neden surat asıyorsun desin.bi ilgilensin istiyorum her zaman güler yüzlüyüm ona karşı bazen bişeye kızıyorum o kendine göre yorumluyor bana sorma gereği duymuyor yaw bi kerede neyin var canım deseeeee ne olacak sanki

Aynen canım aynen...

bugün bende mesaj atmak istiyorum bana yardım edermisiniz :44::44:

ama bizim 11 gündür küz olduğumuzu aklınıza getirin ve öyle yrdım edin lütfen :KK34:

kızlar fikirler havada uçuşsun hadi :KK52:

mesaj yerine daha farklı duygulu bir şey olmalı aslında

mesela erkek arkadaşımla bir tartışmanın ardından uzun süre ara vermiştik ilişkimize ben onu aradım hiçbir şey demeden direkt sezen aksunun gel barışalım artık şarkısı söyledim ve telefonu kapadım bir kaç saat sonra o aradı ne kadar pişman olduğunu aşkını sevgisini anlattı, belki ben o sözleri mesaj olarak gönderseydim bu kadar etkili olmayacaktı

Günaydın kızlar,
Ben geldim. Dün adamı o kadar kışkırtırsam tabii akşamı zor eder. Akşam yemeğini yerken daha hadi çocuklar yemekten sonra duş alıp yatın der demez kızım baba saat daha 7.30 dedi tamam kızım işte yatana kadar 8.830 olur benim uykum geldi dedi. Bak annenizinde uykusu gelmiş gözleri kapanıyor demez mi :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Adam çocukların yatmasını zor bekledi vallahi sonrası malum zaten tahmin edersiniz. :KK9::KK9::KK9::KK9:

Bu arada öyle uyumlu öyle sakindiki eşim tahmin bile edemezsiniz kedi gibi uysaldı. Seni çok seviyorum seninle çok mutlu ve huzurluyum dedi.

Günaydın canımmm çok sevindimm bak işe yarıyormuş dimiii:)))

Günaydın kızlar,

bu arada eşiniz ufak sürprizler yapın diyenler olmuş da.ben hepsini denedim walla herhangi bir günde ona hediyede aldım durduk yere ona şık masa hazırladım ama nafile.

tatlım bu şekilde kocaları şımartırız ancak..hemende atlamayalım istersen bir ağırlığımız bir cazibemiz efendime söyliyim bir gizemimiz olsun yanee:KK34:

hayatım paylaştıklarımı herkes uygulamasın zati ters tepebilir:)))
hiç adım atmayan,çekinen,hareketlendirmek için nereden başlıyacağını bilemeyen eli ayağına dolanan hatunlar için bu tip sözler:)

bu arada eşiniz ufak sürprizler yapın diyenler olmuş da.ben hepsini denedim walla herhangi bir günde ona hediyede aldım durduk yere ona şık masa hazırladım ama nafile.

bugün bende mesaj atmak istiyorum bana yardım edermisiniz :44::44:

ama bizim 11 gündür küz olduğumuzu aklınıza getirin ve öyle yrdım edin lütfen :KK34:

kızlar fikirler havada uçuşsun hadi :KK52:

mesaj yerine daha farklı duygulu bir şey olmalı aslında

mesela erkek arkadaşımla bir tartışmanın ardından uzun süre ara vermiştik ilişkimize ben onu aradım hiçbir şey demeden direkt sezen aksunun gel barışalım artık şarkısı söyledim ve telefonu kapadım bir kaç saat sonra o aradı ne kadar pişman olduğunu aşkını sevgisini anlattı, belki ben o sözleri mesaj olarak gönderseydim bu kadar etkili olmayacaktı

hayatım paylaştıklarımı herkes uygulamasın zati ters tepebilir:)))
hiç adım atmayan,çekinen,hareketlendirmek için nereden başlıyacağını bilemeyen eli ayağına dolanan hatunlar için bu tip sözler:)

küsler için; :)

Barışmak için ilk adımı benden bekleme kalbinin sesini dinle adımlarınla sesini dinlet kalbime,seni çok özledim!

X