Kocalara işveli cilveli dayak :)

bide yengeç burcu duygusal olur romantık olur derler pehhhh
benımkı o kıskaçlarını açıyo artık nerden yakalarsa canımı yakıyo,
konusurken evet bunu bunu yapayım diyosun ama taktıklerı uygulamak için adamın karsısına bı geçıyosun
ıyy dıyosun bunnun içinmi ugraşıcam:)
ben 2 ayda kocamı boğma kıvamına geldım sanırım.
bide dün bi haber aldım bi arkadaşım benım eskı sevgılımn hala benı unutamadıgını falan anlattı
oda cok ıyı biriydi ama ben ısınamadıgım için devam edememıstım
birden kendı kendımı sorguladım,okadar seven bırı vardı
sen geldın bunla evlendın çek şimdi dedim.

hemen pes etmek yok..ne dedik yavaş yavaş...

bu arada ben surat asmazsam bu kadında hiçbişeyi sallamıyor diye düşünecek demiş bir arkadaşta

yahu sadece surat asarakmı içerlediğimizi belli etmemiz lazım..güzelce konuşarakta üzüldüğümü içerlediğimi belirtirim..biraz neşem kaçar..neşeli davranmam..suratta asmam ama eskisi gibi neşeli olmam bir kaç gün..öküz anlamayacakmı üzüldüğümü..hatta surat assam bukadar anlamaz :emir_bebek:

bide yengeç burcu duygusal olur romantık olur derler pehhhh
benımkı o kıskaçlarını açıyo artık nerden yakalarsa canımı yakıyo,
konusurken evet bunu bunu yapayım diyosun ama taktıklerı uygulamak için adamın karsısına bı geçıyosun
ıyy dıyosun bunnun içinmi ugraşıcam:)
ben 2 ayda kocamı boğma kıvamına geldım sanırım.
bide dün bi haber aldım bi arkadaşım benım eskı sevgılımn hala benı unutamadıgını falan anlattı
oda cok ıyı biriydi ama ben ısınamadıgım için devam edememıstım
birden kendı kendımı sorguladım,okadar seven bırı vardı
sen geldın bunla evlendın çek şimdi dedim.

tatlım soğutma kendini kocandan..olur olur hepsi olur düzelir herşey yeterki istikrarlı olalım elbirliğiyle devam bu oyuna..

neyi öyle söylememistir canim...pasif davrandigimimi?

tatlım soğutma kendini kocandan..olur olur hepsi olur düzelir herşey yeterki istikrarlı olalım elbirliğiyle devam bu oyuna..

valla içimden hiçbişey gelmıyo artık onun için,bi bayanın evine misafir çağıramaması nedemek ya
gelde soguma
şimdi önümüz ramazan kesin bankanın iftar yemegi olacak ve bizimki benı yollamıycak ben yine sinir küpü olucam
hemde müdürün gözünew batıcam
bıktım artık yaaa

Kızlar dünkü olayımızdan sonra mesaj atmayı düşünüyorum ama nasıl birşey atsam karar veremiyorum ya da atmasam mı? Hem kırgın olduğumu belirtmek istiyorum hem de onu anladığımı yazmak istiyorum ama nasıl yazayım.Sizce nasıl olur??

lalcimm nasılsın canımmm sorunmu var yoksa :KK19:

iyiyim ablacim sen nasilsin...Allaha sükür büyük bi sorun yok ben kafama takmadigim sürece...sen nasilsin? hic görüsemiyoruz artik....

ilişikide pasif derken neyi kastediyor..birşey yazmamışsınki..açıkcası anlamadım yani ben

sekste yani...konusturtma beni utaniyorum....:KK17:

genelde esim yaklasir bana...ben kolay kolay sirnasmam yani anlatabildimmi canim

Çok kırıcı konuşmuş üstelik karşısında onu isteyen bir kadın varken. Geçmişe dönelik bir birikmişlik var eşinde ama çok yanlış yaptığı.
evet aynisini ona da söyledim ben sana bi adim gelmisken bunu haketmiyorum dedim...ben bu konuda özen gösterecegim ama böyle yaparsan ben adim atamam dedim...

belkı bırıkmışlıgı varsa canını acıtmak için ugrasmıstır,senın ona karsı ıyı oldugun bi anda canını yakmak ıstemıstır

bilemiyorum artik orasini...sanirim öyle biraz...amacinin beni kirmak oldugunu sanmiyorum sadece düsünmeden konusuyor....cümlelerini secmiyor....

kızlar varmı kocalarına mesaj çeken..bugün ne yaptınız yada yapıyoruz :KK1:

ben bugün mesaj atmadım o arasın....
o kadar üstüne düşmeyelim sonra yüz verdik astar isterler...
ama güleyüze neşeye devam..
şimdilik eşiyle sorunu olmayanlar tatlıdillide olabilirler..
ama bazı odun sahipleri çıkmış aradan onların trip yapmak hakkı bence...

Günaydıınnnnn
HARİKA! bir gecenin ardından sizlerleyimmm da da da daaaammmm:))))
hiç bişey sormayın bildiğiniz şeyler
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Sabah Gözümü açtığımda iki böcük göz yüzüme eğilmiş beni seyrediyordu
bi yandan avuçlarımı öperek
☺☺☺

Son düzenleme:
valla içimden hiçbişey gelmıyo artık onun için,bi bayanın evine misafir çağıramaması nedemek ya
gelde soguma
şimdi önümüz ramazan kesin bankanın iftar yemegi olacak ve bizimki benı yollamıycak ben yine sinir küpü olucam
hemde müdürün gözünew batıcam
bıktım artık yaaa

Evet arkadaşlar güzel taktikler veriyor, tecrübelerinden yararlanıyoruz. Çok teşekkürler...

Ama qarden, ben senin konularını da biliyorum. O yüzden bu taktiklere birden girme diyorum. Önce aranızdaki problemleri çözmeniz lazım.. Kız arkadaşlarını eve çağırmana bile izin vermemesi ya da işyerinin iftar yemeğine sizi göndermemesi gibi tuhaf durumlar varken hiç bir şey yokmuş gibi buradaki taktikleri uygulama..

Önce güzel bir konuşun rahatsızlıklarınızdan bahsedin.. Sanırım konuşturmuyordu ? O halde yazın.. Tüm her şey bi çözüme ulaşsın , ondan sonra.. Adım adım taktik te yaparsın cilve de..

Günaydıınnnnn
HARİKA! bir gecenin ardından sizlerleyimmm da da da daaaammmm:))))
hiç bişey sormayın bildiğiniz
şeyler
❤
Sabah Gözümü açtığımda iki bözük göz yüzüme eğilmiş beni seyrediyordu
bi yandan avuçlarımı öperek
☺☺☺

ooooooooo gelmiş fileli elossa...
senin sonunu tahmin ediyoduk zaten sürpriz olmadı bacım...

Evet arkadaşlar güzel taktikler veriyor, tecrübelerinden yararlanıyoruz. Çok teşekkürler...

Ama qarden, ben senin konularını da biliyorum. O yüzden bu taktiklere birden girme diyorum. Önce aranızdaki problemleri çözmeniz lazım.. Kız arkadaşlarını eve çağırmana bile izin vermemesi ya da işyerinin iftar yemeğine sizi göndermemesi gibi tuhaf durumlar varken hiç bir şey yokmuş gibi buradaki taktikleri uygulama..

Önce güzel bir konuşun rahatsızlıklarınızdan bahsedin.. Sanırım konuşturmuyordu ? O halde yazın.. Tüm her şey bi çözüme ulaşsın , ondan sonra.. Adım adım taktik te yaparsın cilve de..

yazdı şekerim yazdı...
ama adam bazı konularda katı hala..
inşallah en kısa zamanda düzelecek o da...

X