Kocalara işveli cilveli dayak :)

iyiyim ablacim sen nasilsin...Allaha sükür büyük bi sorun yok ben kafama takmadigim sürece...sen nasilsin? hic görüsemiyoruz artik....

sekste yani...konusturtma beni utaniyorum....:KK17:

genelde esim yaklasir bana...ben kolay kolay sirnasmam yani anlatabildimmi canim

evet aynisini ona da söyledim ben sana bi adim gelmisken bunu haketmiyorum dedim...ben bu konuda özen gösterecegim ama böyle yaparsan ben adim atamam dedim...

bilemiyorum artik orasini...sanirim öyle biraz...amacinin beni kirmak oldugunu sanmiyorum sadece düsünmeden konusuyor....cümlelerini secmiyor....

Bend eiyiyim canım sağollll sen iyi olda önemliolan bu zaten :KK48: epeydir görüşememiştik canım yaaaa :KK19:

kızlar dün çok konuştuk bu konuyu o yüzden adamların üzerine çok gitmeyin bence cinsellik konusunda
dün bu tarz mesajlarla maillerle eşlerini hareketlendiren bayanlar bugün tam aksi olabilir mesela
aksi derken; soğuk itici değil tabi
sıcak,sempatik,uyumlu,sokulgan v.s.....v.s...
bakın eşinizin çok sevdiği ama sizin hiç sevmediğiniz bir yemeği yapın mesela,ve sizde onun yanında onu yiyin...
ilk bikaç saniye afallayıp bakacak belki soracak hayırdır sen sevmezdin diye...
o arada yapıştırın cevabı! :)

çok basit bişey gibi görünebilir ama şeytan ayrıntıda gizli! :)

Yeni sayılmaz aslında.
Erkek biraz hanımından sözü açıklık bekliyor. Onun da destek olması ile birlikte tabi.
Sen niye pek yaklaşamıyorsun? İstemediğin için mi, yaklaşan olmamak için mi?

evet eskiyoruz yavas yavas...

yaklasan taraf genelde o olur...yorgun oluyorum genellikle ve esim 2 vardiyede calisiyor..örnegin bu hafta 12 de ancak evde oluyor...ee o saatte de benim yatmis olmam gerekiyor...

ben pek cilve felan yapamam...acik sözlü de degilimdir pek yani utanirim aslinda biraz...

akandeniz şunu söylemeden geçemicem..bir kaç yorumuna dikkat ettim ve karakterini çok beğendim senin..

çok teşekkür ederim...
bende valla bu topicte ki herkesi kendim konuşuyomuşum gibi görüyorum..
bütün kafa hatunlar toplandı maşallah...

bugün bende mesaj atmak istiyorum bana yardım edermisiniz :44::44:

ama bizim 11 gündür küz olduğumuzu aklınıza getirin ve öyle yrdım edin lütfen :KK34:

kızlar fikirler havada uçuşsun hadi :KK52:

Azcık kaynaşalım mı :KK9:

Kısa künye okuyalım kızlar :KK9: Daha faydalı olabilir..

Yaş, Evlilik süresi, Çiftlerin burçları, Ev hanımı / Çalışıyor vs.

Taktikler de ona göre olur belki , ne bileyim :KK9:

kızlar benim tek derdim.benim şu kocam suratımı asık gördüğünde insan gibiiiiii neyin var hayatım neden surat asıyorsun desin.bi ilgilensin istiyorum her zaman güler yüzlüyüm ona karşı bazen bişeye kızıyorum o kendine göre yorumluyor bana sorma gereği duymuyor yaw bi kerede neyin var canım deseeeee ne olacak sanki

bugün bende mesaj atmak istiyorum bana yardım edermisiniz :44::44:

ama bizim 11 gündür küz olduğumuzu aklınıza getirin ve öyle yrdım edin lütfen :KK34:

kızlar fikirler havada uçuşsun hadi :KK52:

sadeceeee
BARIŞALIM ARTIK
yaz..
bide seni seviyorum diye ekle...
tepkisine göre gerisini getirisin yada akşama saklarsın sana kalmış artık şekerim..

kızlar benim tek derdim.benim şu kocam suratımı asık gördüğünde insan gibiiiiii neyin var hayatım neden surat asıyorsun desin.bi ilgilensin istiyorum her zaman güler yüzlüyüm ona karşı bazen bişeye kızıyorum o kendine göre yorumluyor bana sorma gereği duymuyor yaw bi kerede neyin var canım deseeeee ne olacak sanki

aslında benim de tek isteğim bu :KK43::KK43:

Evet arkadaşlar güzel taktikler veriyor, tecrübelerinden yararlanıyoruz. Çok teşekkürler...

Ama qarden, ben senin konularını da biliyorum. O yüzden bu taktiklere birden girme diyorum. Önce aranızdaki problemleri çözmeniz lazım.. Kız arkadaşlarını eve çağırmana bile izin vermemesi ya da işyerinin iftar yemeğine sizi göndermemesi gibi tuhaf durumlar varken hiç bir şey yokmuş gibi buradaki taktikleri uygulama..

Önce güzel bir konuşun rahatsızlıklarınızdan bahsedin.. Sanırım konuşturmuyordu ? O halde yazın.. Tüm her şey bi çözüme ulaşsın , ondan sonra.. Adım adım taktik te yaparsın cilve de..

yazdı şekerim yazdı...
ama adam bazı konularda katı hala..
inşallah en kısa zamanda düzelecek o da...

dün yazdıgım mektubu verdım canım cok güzel bi dille yazmıstım,küfür konusunnun benı ve kendını nekadar yıprattıgını bunları yapmamamız gerektıgını,saygıyı yitirmememız gerektıgını,ınsanların mutlu oldugu seylerın varlıgını ve bunların elınden alındıgında mutsuz olacagını ve mutsuz birinin mutluluk veremeyecegını vs. vs.
evet kufur konusunda haklısın etmemelıyız ama arkadas ıstemıyorum onu unut dedı yınede sesımı cıkarmadım sonra gittim banyoya hazrlanıyorum makyaj falan yapıyodum neden dengesız davranıyosun dedı delırdı sandı benı heralde arkadas olayına olumsuz tepkı verdıgı için cırlamamı beklıyodu.neyse..
sabahta bıraz romantık ol falan dedım yanı konu bunun üzerıneydı offf bıktım bılmem ne falan dıye kavga ettı bana hergün seni işe bırakıp aksam alana kadar huzur yaşatma,sabah senı bırakana kadar kavga senı bırakıp alana kadar huzurluyum aksam yne kavga falan dedı.
yanı bensızken huzurluymuş beyımız.ço agır lafları var kızlar yaa
taktik falan bizde anlık olay çözüyo uzun vadede degil
ben ciddi ciddi düşünüyorum artık hata yaptım evlenerek dıye ama bı yandanda cok sevıyorum
talep ve ıstegım olmadıgında cok tatlıdır sever öper ılgılenır
ama ben bişey istiyim hemen vayy efendım sen söylesın böylesın bana göre cok mutlu bı evlılıgım var ama karım mutsuzlugun dibine vurmus durumda dır dır dır vır vır vır
aklımın bi kenarında hep kaçmak var bu adamla ömür geçiremem düşüncesi var çünkü ciddi manada cok yoruldum

sadeceeee
BARIŞALIM ARTIK
yaz..
bide seni seviyorum diye ekle...
tepkisine göre gerisini getirisin yada akşama saklarsın sana kalmış artık şekerim..

aynısını hemen yazıyorum canım ve cevabı yazıcam seni seviyorum demek pek gelmiyo içimden ama söyleyim bari :KK76:

evet eskiyoruz yavas yavas...

yaklasan taraf genelde o olur...yorgun oluyorum genellikle ve esim 2 vardiyede calisiyor..örnegin bu hafta 12 de ancak evde oluyor...ee o saatte de benim yatmis olmam gerekiyor...

ben pek cilve felan yapamam...acik sözlü de degilimdir pek yani utanirim aslinda biraz...
Dün elossa bu konuyla ilgili özlü sözden bahsetmişti

hanımefendilik, mutfak, v.s. yatak odasında ise hepsi.

genellikle erkekler, aslında bunu erkeklere genellememek lazım, bizlerde öyleyiz ama 'kızlar öyle yapmaz' mantığı ile yetiştirildiğimiz için
bilinçaltımız gizlemek gerektiğine güdülenmiş.
bu ezberi yavaş yavaş bozarak sıyrılmak lazım.

insan fantazisini yaşamak ister. erkekde -kadında- fantazisinde kurduklarını yaşayabiliyorsa mıknatıs gibi bağ oluşuyor.
şimdi yapamam diye konuşulanlar ilişki esnasında kolaylaşabiliyor.
yapmak istediklerini veya söylemek istediklerini
evde yalnızken, sesli söylersen
alıştırma yapmış olabilirsin aslında. utangaçlığını biraz biraz aşabilirsin.
10 seneyi geçti evliliğim. Neydim ne oldum desem boşa gitmez:KK36:

erkekler zevkine hizmet eden kadına
seks sonrası hizmet ederler:)
karşılıklı şeyler bunlar. hizmet kölelik anlamında değil. ama onun da yeri vardır/ayrıdır tabi:)

aynısını hemen yazıyorum canım ve cevabı yazıcam seni seviyorum demek pek gelmiyo içimden ama söyleyim bari :KK76:

söyle anacım biz içimizden geliyoda mı yazıyoruz...
şimdi söyle sonra seversin..:KK52:
hadi rastgele...

Son düzenleme:
Seninle evliliğim boyunca bir kez pişman oldum, o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için...
:)

X