Kocalara işveli cilveli dayak :)

Kadınlar hamamını göremiyorlar sadece diğer her yer gözüküyor :KK53:

Yok ben onu demedim. Konu bu başlığa taşınmış ya biz +18e taşınır diye düşünüyoduk ama o yazdıklarımızı görmediler heralde :KK17: böyle olması daha iyi olmuş hepimiz yazıp birbirimizle bildiklerimizi paylaşabilelim ne güzel :KK51:

kucak dansı adı ustunde kucakda dans iste ascık hafızayı zorlayınca cıkıyor:KK53: ustelik normal filmlerde bile var artık bu tarz sahneler

merhaba kızlar,

Ben aranıza yeni katıldım kucak dansını denemelisiniz çok işe yarıyorrr :) :) :)

bu kucak dansı quentin tarantşno' nun bi filminde vardı ama hangi filmiydi unuttum hatta fondaki müzik süperdi bulursam ekleyeyim

buldum az önce sylediğim quentin tarantino2 nun filmindeki sahneyi ama videoyu buraya ekleyip eklememekte kararsız kaldım çünkü azıcık erotik kaçar buraya en iyisi siz youtube' a '' death proof lap dance '' yazın o çıkar :) filmde kurt russell oynuyo üstelik bu da ayrı bi kıyağı quentin abinin bizlere :KK53:

vücut çorabı olayı çok dönmüş,olmayanlar için bir taktik vereyim.kızlar ince bir siyah çorabın gerekli yerlerini makaslıyorsunuz:KK1: ve süper bir mini etek çekip oturuyorsunuz eşinizin yanına o noluyoruz diyor siz de işveler eşliğinde "hiiiç" diyorsunuz.sonra o bacakları süzerken veriyorsunuz frikiği.:KK53::KK53::KK47:işi şakayla yapmak isteyenler "aaa çorabım kaçmışşş ,olamaaaaz" da diyebilir.:KK48::kk77:

asagıdakı mesajlardan anlıyoruzkı odun koca işve cilve anlamıyo :)

ben :kocacım nbr

koca:acım susuzum ve kosturuyorum

ben: sen gel ben senı doyururum

koca: nasıl doyurucaksın bebegım

ben:kocam nasıl ısterse oyle doyururum her turlu doyururum

koca:patates kızartması kola ve kunefe

haaay allahım yaaa benımkının kalbıne gıden yol gercekten mıdesınden gecıyo :KK9: :KK9: :KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: çok güldüm yaaa adam çok yorulmuş demek ki aklına bile gelmiyo eheh

kızlar ben de çevrimdışıyım bugün bi icraat olmucak zaten kociş de çok yorulmuş yemeğini yedi uzandı uyuyo şimdi :KK31:

X