Kocalara işveli cilveli dayak :)

videoyu izledim:KK23::KK23: aman ben bu kilolarla o dansı yapsam adama güler kocam bana hiç seksi durcamı sanmam ayy zayıf olmak lazımm işteee

ya ben de yapacağımdan değil de fikir olsun diye bi de konuda kucak dansı geçmiş bu filmi de izlemiştim aklıma geldi paylaşiim dedim. zayıflıkla kiloyla değil de insanın biraz içinde olaak böyle şeyler :S ben hayatta yapamam yapmaya çalışsam da yüzüme gözüme bulaştırırım mesela

Neden utanç verici olsun ki o senin eşin sonuçta. senin ona bunları yaparak hoşlandırmanda gayet normal bi durum değil mi?.. :26: Bana neden garip gelmiyo bunlar anlamıyorum ya bende mi var acaba bi anormallik :KK23:

Bence de ele bakacağına sana baksın :KK1:

[video=youtube;2cehkSxOLNA]http://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA[/video]
alın size dans hoppalaaaa kocanıza yaparsınız bu danstan:KK9::KK76::KK76::KK76:

Neden utanç verici olsun ki o senin eşin sonuçta. senin ona bunları yaparak hoşlandırmanda gayet normal bi durum değil mi?.. :26: Bana neden garip gelmiyo bunlar anlamıyorum ya bende mi var acaba bi anormallik :KK23:

canım sende sorun yok ben evli olmadığımdan anormal geliyor yoksa evli olsam daha alalarını yapıcam belki kimbilir şuan için yapamam gibi geliyor ondan:KK23:

ya ben de yapacağımdan değil de fikir olsun diye bi de konuda kucak dansı geçmiş bu filmi de izlemiştim aklıma geldi paylaşiim dedim. zayıflıkla kiloyla değil de insanın biraz içinde olaak böyle şeyler :S ben hayatta yapamam yapmaya çalışsam da yüzüme gözüme bulaştırırım mesela

walla canım keşke öle işveli cilveli olsaydım dediğin gibi kilolu olmasamda yapamazdımki ama yapabilmek gerek ben bu konuda kapalı değilim yanii ama bende iş yok hiç unutmam bir tanıdık vardı kocası için kadın ud çalmayı öğrendi hatta dansöz kıyafeti almıştı hatta hatırlıyrum konuşurlarken ablamlarla kocası geldiği zaman mini etek giyermişş adamın karşısına oturumuşş falan filan

1 günde 70 sayfa mııııı:KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Anaaa demek ki taktik işe yarıyorrr. Evli değilim
gerçi ama minnak odun sevgilim beni kızdırdığında
ters psikolojiyle bütün gün pis pis sırıtıp, sevgi dolu msjlar
atim de bakalım noluyoooo:KK23::KK23::KK53:

Toplam 20 kullanıcı konuyu okuyor. (15 üye ve 5 ziyaretçi)
melony, prensessssssss_95, MeLeZGuZeL, geztapo, gwencooper, sdktm, incitanemmm, eysaih, Gokben1, fatosch88, nurulebrar, atractive, YorgunPenguen, pembevemaviler:nazar::nazar:

Kızlar bu Müzik ve bu dans bence harika bişey iyi ki bulduk:))))atractive tşk canım harika

[video=youtube;2cehkSxOLNA]http://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA[/video]
alın size dans hoppalaaaa kocanıza yaparsınız bu danstan:KK9::KK76::KK76::KK76:

Çok güzelde canım burda erkeğe de pay düşüyor ve doğaçlama danslar değil bunlar çalışılmış.. O yüzden pek bizlik değil gibi geldi bana :KK23:

yaw bunları izleyip izleyip aşka gelmeyelim hastayım hem üşütmüşüm halim yok acıyın yaaa

ya bi de arapların dansı vardı ama iğrenç resmen bukkake miydi neydi o çok çirkin bence ya. ama kucak dansı daha estetik

Bencede erkeğe iş düşer,adam profesyonel baktınızmı,bizimkilere ders vermelyiz:)

walla canım keşke öle işveli cilveli olsaydım dediğin gibi kilolu olmasamda yapamazdımki ama yapabilmek gerek ben bu konuda kapalı değilim yanii ama bende iş yok hiç unutmam bir tanıdık vardı kocası için kadın ud çalmayı öğrendi hatta dansöz kıyafeti almıştı hatta hatırlıyrum konuşurlarken ablamlarla kocası geldiği zaman mini etek giyermişş adamın karşısına oturumuşş falan filan

valla ud çalmayı öğrendiyse bravo ya. ohh rakı sofrası ud fasıllar falan herşeyden önce keyifli olur ya

Kızlar sayfa gündüz coşmuş öyle,Kocalarınız geldi galiba, burda gurbette olanlar ya da geç gelen kocaları bekelyeneler kalmış:)

X