Kocalara işveli cilveli dayak :)

Ay çok güldümmm

demekki neymişş
sex sadece erkeklerin zayıf noktası değilmiş..

biz kadınlarda az değilmişiz..gözüm korktu vallaaaa

Bu aksam olmazda anca cuma aksami...oda cocuklar var iki tane cingoz...iftardan sonra cocuklari atarim yataklarina...bizimki beni oyle gorse hemen gelir gaza....muzik su bu dinlemez..bazen isim evde olunca sarilmaya bile kirkuyorum cunku sonu nerde bitecek belli....

illa file çorabı giymek zorunda değilsin canım sende vücuduna uygun şeyler giyersin. hoşuna gitmeyen yerlerini gizler beğendiğin yerlerini ön plana çıkartırsın

Eşiminn ayy bebeğe bişiy olursa stresinden konsantre olamıyorum yaa off, tehlikeli bi durumumda yok ama anlatamıyorum kiii (

Aynen canım benimki bide erkek ve 3 yaşında böyle giyindiğim zaman bacaklarıma sarılıyo wwwwaaaooowww anneee diyo

eşime mesajlar atıyorum çıldırtıcak şeyler

cevap hiç gecikmiyor

normal gününde bunları yazmazsın zaten

bu performansı tarladaki çamur kuruyuncada beklerim

İşte sorun !
Kocam izinli birkaçgün...Öğleden sonra duş aldım çıkıyorum evden diye aradı...İyi güzel...Bende marketten birşeyler istedim gelirken al diye.Eminim öğlene kadar uyuduğu yatağını bile toplamamıştır.Şimdi az önce aradım bilmem kimin yanındaymış bir kaç saatte eve geçerim diyor.Sinir oluyorum işte adam yaban mısın?İzinlisin işte benden önce evde ol.Sana al dediklerimi al.Evi topla.Ama nerde....Bu adama ne cilvesi yaaa.Sinir küpü oldumm valla.Napıyım şimdi ben?

Nerelerdeydin sen kelebek okadar kişi okuyor ki konuyu :):)

Demekki herkezin boyle gaza ihtiyacı varmıs ..:)

Ben daha bal yapamadım evliyim ama asıl düğünüm 30 eylülde

Bende uzaktan uzaktan seviyim bari kocişimi taktiklerinizi göz ardı etmiyorum

Hepinize rastgele :):)

file çorap neymiş be
demode..adam onunlamı uğraşcakk..

hem bazı erkekler sevmez fazla vamp tarzını...yani görüntü olarak

önemli olan
hanımefendi bir görüntü
ama vamp ,sexi bir ruh

mesela kapat heryerini hiç dekolten olmasın..ama içinde en seksi iç çamaşırların ve yarım saat sonra yavaş yavaş soyunmaya başla ..

görsün herifin, hanım hanımcık karısının nasıl seksi bir hatuna döndüğünü...

fatoooo aman dikkat canım vallla ban alırsan aynen ne olur biliyonnnnn arada görürüsem seni haberdar ederimmmm uslu dur diyeeee

ablaaa sozzzzzzzzzz..

yaa esimde 15 gundur meyil muddetinde oda saldi iyice.
normalde bizde evde kim varsa yemegi o yapar sofra isinide o halleder
ammalesef arada sekteye ugradigi oluyo yapicek bisey yok..

Sizlere tavsiyem eşinize karşı sexe soğuk bakmayın, alışkın değilsenizde kendinizi keşfetmeye çalışın.. Erkeğinizi elde tutmanın yollarından biridir bu, en önemli etkenlerinden biri.. erkeğinizi memnun etmek sizin elinizde, unutmayın. aldatma sebepleri arasında bile var bu mevzu.. eşin ilgisizliği, sexi yok sayması vs. hadi ben şimdilik kaçtım kızlar

Benim eşimde bir haftadır evde. Temizlemiyor evi ama önemlide değil hiç. Çünkü,

Hastalandığımda sabahlara kadar başımda bekler.

Canım birşey çekse ikiletmez gider, alır.

Çok nadir aparat birşeyler hazırlar ama ben şunada şükrediyorum en azından kendi karnını doyuruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…