Kocalara işveli cilveli dayak :)

bende baktım , sayfalar ılerlemıyor...şaşırdım allah allah dedim...nerede bu kızlar!..
bu konuya girdim bir baktım 85 kişi burada konu okuyormus...

kızlar bır anda kaybolmayın ortalıktan yahuu :KK23:

yaa ben ozellikle sagda solda uluorta sevgili olanlarin opusup cilvelesmeine karsiyim
o kadar kotu duruyoki anlatamam...
evli olsada ayni
ne bilimmm yaaa sarilam elele gezmek ggusel bakma iyide uluorta yok yani.....

akşam en güzel giysilerini giyin kokularınız sürün müziğinizi açın ve kocanızı en güzel en tatlı halinizle karşılayın..dudaktan öpmeyide unutmayın tabee:KK1:

bunları yaparkende cıvımayın hemen hee cazibeniz olsun..

bende yapacammmmm

birde surat asmayalım kızlar kocalara..nedemektir ya surat asmak..bu bir iletişim şeklimi ?

surat asarak ne anlatılmaya çalışılıyor kocaya ?

bunu bilmiyorum ama suratınızı astığınız anda itici olduğunuzu unutmayın..

bence güzel cümleler kurarak kocalara derdimizi sıkıntımızı anlatabiliriz..

lütfen artık kocalara surat asmayalım..hem çocukça hem itici..

evet canım buda çok doğru. mesela erkekler daha yüzeysel düz bakarlar olaya ama biz daha çok detaycı davranır ayrıntılara takılırız ve karşılığındada bu şekilde gönlümüzün alınmasını bekleriz. surat asarız anlamasını ve gönlümüzü almasını isteriz ama çok yanlış bi davranış. tatlı dille konuşun yanaşın sıkıntınızı anlatın net olun o zaman çok daha iyi anlıycaktır sıkıntınızı emin olun.

bazı bayanlar sexe karşı gibi konuşuyor ama nedense 75 kişi konuyu okuyor :KK14:

evli olup da sex karsi olunumu yaaaaa..
bakam iki aksam adam arkani donde bakam ne oliiii...:KK53:

o zaman rahatsız oluyorumm aayyy uyyy demeyeceksin:)))

yaa bisey demicem ama neyseeee...
banlanmiim diye anacim tam 90 puanim varrr..
ama bana bunun son ban
:KK50:

bu konuda rahatsız olacak ne var anlamadım..

utananlar sıkılanlar
hadi bakayım sağdan sağdannnn

bazı erkek çok fazla ilgiye gelemiyo hemen havalara giriyo mesela benim kociş çok ilgi gösterdiğim zaman cıvıtıyo ben de bazen yakın bazen uzak duruyorum baktım artislenmeye başladı ben de çekiiliyorum kabuğuma sonra o geliyo yanaşıyo :KK23:

Gaza geldim bir benimkini yoklayayim dedim....arka arkaya kisa kelimelerle msj attim onu ateslendirecek...

Cevap....direk aradi kudurdunmu dedi...

bu konuda rahatsız olacak ne var anlamadım..

utananlar sıkılanlar
hadi bakayım sağdan sağdannnn

ulan duramiyom yazicem yine banlanicemmmm..
burda durupda kib yapiosaniz daha ne diimm size
geyige acilsydi bu konu bak benden ne nagmeler gorucektin
konu yanlis yerdeeeeeeeeeeeee:KK1::KK9:

birde surat asmayalım kızlar kocalara..nedemektir ya surat asmak..bu bir iletişim şeklimi ?

surat asarak ne anlatılmaya çalışılıyor kocaya ?

bunu bilmiyorum ama suratınızı astığınız anda itici olduğunuzu unutmayın..

bence güzel cümleler kurarak kocalara derdimizi sıkıntımızı anlatabiliriz..

lütfen artık kocalara surat asmayalım..hem çocukça hem itici..

haklısın kelebek ama bende bunu çok yapıyorum farkındayım ne sinir bozucu olduğumunda farkındayım ama sinirlenice konuşmak istemiyorum :KK5::KK5::KK5: kavgada edemem zaten ben bu huyumuda bırakırım zamanla inşallah

mehaba bende varım :KK3:

bende eşime hep ailesini anlatırdım ama artık asla anlatmıyorum hatta o karaladığında onları savunuyorum

ve kazanan ben oluyorum

ben hep güleryüzlüyümdür amaaaaaaa tek sıkıntım evde öle pantolonla felan gezemem rahat etmem lazım

eee seksi şeyşede evde gezilmiyo haa birde 1 yaşında kızım var açık bişey giyyim babasından önce o yapıyo memmee diee :KK9:

OFFF yaa bu göbekleee :KK43:(((

illa file çorabı giymek zorunda değilsin canım sende vücuduna uygun şeyler giyersin. hoşuna gitmeyen yerlerini gizler beğendiğin yerlerini ön plana çıkartırsın :KK23:

Son düzenleme:
Tuttumm bu konuyu :KK9: bende akşamdan beri biraz tripliydim şu sıcak mesajı atayım dedim dedimmmmm gerisi fena geldi :KK52:

Cidden çocuk gibi bu erkekler ya :)) takibe devam kızlar

X