Kocalara işveli cilveli dayak :)

Sizlere tavsiyem eşinize karşı sexe soğuk bakmayın, alışkın değilsenizde kendinizi keşfetmeye çalışın.. Erkeğinizi elde tutmanın yollarından biridir bu, en önemli etkenlerinden biri.. erkeğinizi memnun etmek sizin elinizde, unutmayın. aldatma sebepleri arasında bile var bu mevzu.. eşin ilgisizliği, sexi yok sayması vs. hadi ben şimdilik kaçtım kızlar :KK3:

ne olduu bannnn miiiii...:KK33:

İşte sorun !
Kocam izinli birkaçgün...Öğleden sonra duş aldım çıkıyorum evden diye aradı...İyi güzel...Bende marketten birşeyler istedim gelirken al diye.Eminim öğlene kadar uyuduğu yatağını bile toplamamıştır.Şimdi az önce aradım bilmem kimin yanındaymış bir kaç saatte eve geçerim diyor.Sinir oluyorum işte adam yaban mısın?İzinlisin işte benden önce evde ol.Sana al dediklerimi al.Evi topla.Ama nerde....Bu adama ne cilvesi yaaa.Sinir küpü oldumm valla.Napıyım şimdi ben?

ayyyy sorun ettiğin şeye bak tatlım yaa..allah ağız tadını bozmasında..ne var bunda..yatağını yorganını evini toplamayıversin..adam izinli gezecek kafa dağıtacak..bazen biz kadınlar bile ev işi yapmak istemeyiz..içimizden gelir..e neticede oda bir erkek..demekki içinden gelmemiş..boşver..sinir küpü olma...

aşkına güzel bir mesaj çek.havaya sok onu..havaya girdiğinde de bu konuyu söylersin ..ozaman anlar seni :KK47:

Ben sinir oluyorum kocamın ev işleri benim sorumluluğum da gibi davranmasına.Nefret ediyorum bu tavrından.Ben de akşama kadar çalışıyorum.Ben de söz vermiştim kendime neşeli kığpır kıpr olucam,güzel bir sofra hazırlıycam diye ama hevesim kalamdı yine

ablaa bu is hem bole yazin oluuuu
hemide hep ramazanda cosulurrrr.
cimcimemein bi konusu vardi inan 200 kisi vardi okuyan
sonuu bannn tabeeekee bende...

ranazanın suçu ne demiiiiii :KK60: :KK60:

kim bu cimcimen yaaa bilemedimmmmmm :44::44:

sen gitme sakınnnn fatooo uyma annem uslu durrr :KK1:

eşimin "olum bak gitt" mesajından sonra daha ne yapayım bilemiciiim....

olum bak gel der bence akşama :KK53::KK53:

bizde isve cilve ise yaramiyo ya
annesine nekadar iyi davranirsam bir dedigini iki etmezsem benden iyisi yok ama nezaman kendimi savunayim hemen kotu oluyorum istediugin kadar isve cilve yap yok bizde tutmuyo malesef ama tutsa sahane olurdu

bende artik annesi hakkinda konusmuyorum tek kavgamiz oyuzden cikiyo cunku

Ben sinir oluyorum kocamın ev işleri benim sorumluluğum da gibi davranmasına.Nefret ediyorum bu tavrından.Ben de akşama kadar çalışıyorum.Ben de söz vermiştim kendime neşeli kığpır kıpr olucam,güzel bir sofra hazırlıycam diye ama hevesim kalamdı yine

dur şekerim yaaa hemen bozma ama...
ne demiştik bugün hiçbişeye kızmıyoruz...

bende söylemesi ayıp hazır kadıngöbeği yapıyorum şimdi şerbeti kaynıyor hatta
mesaj attım bebeğim sen seversin bil bakalım hangi tatlı diye yazdım
10 saniye geçmedi
canlısını yemek istiyorum diye:))))

yani aynı dili konuşmakta çok önemli,çünkü kocişim tatlı delisi,herhangi bişeyde yapabilirdim onu tahmin edebilirdi..ama etmedi,bildi:)))
eeee doğru cevap verdiği için ödüllendirmeliyim dimi ama yazıkk:)))
yarında browni yapıcam evde,2 küşilik azıcık bişi,ve bol çikolata sosu lazım.....bilmeyenler araştırsın buradan yazmamam çikolata sosunun marifetlerini:)))))))

yok artıkkkk :KK37:

bende söylemesi ayıp hazır kadıngöbeği yapıyorum şimdi şerbeti kaynıyor hatta
mesaj attım bebeğim sen seversin bil bakalım hangi tatlı diye yazdım
10 saniye geçmedi
canlısını yemek istiyorum diye:))))

yani aynı dili konuşmakta çok önemli,çünkü kocişim tatlı delisi,herhangi bişeyde yapabilirdim onu tahmin edebilirdi..ama etmedi,bildi:)))
eeee doğru cevap verdiği için ödüllendirmeliyim dimi ama yazıkk:)))
yarında browni yapıcam evde,2 küşilik azıcık bişi,ve bol çikolata sosu lazım.....bilmeyenler araştırsın buradan yazmamam çikolata sosunun marifetlerini:)))))))

hamile arkadaş..sakın akşama bişey yapayım deme..allah muhafaza..neolur neolmaz..
hamileler çıkın dışarı sonra canınız istiyo günaha girmeyelim boşu boşuna... :KK33:

Son düzenleme:
X