Kocalara işveli cilveli dayak :)

tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye boşuna dememişler..

Sende istemem yan cebime koy der gibisin he :KK1: hem okuyon merak ediyon hemde naz yapıyon ben gidiyom bana göre değil bunlar falan ilahi sen ya :KK60:

ne alaka kizim :KK1: meraktan okuyorum...
insan icinden gelipte yapmali birbirine gaz vererek degil bence,
hele ki boyle yatak odasi mevzulari boyle herkese acik bi yerde konusulmamali,
namahrem sonucta :KK34:

anam okuyan kisi sayisna bakmadiydim vala dogru adrese gelmsim

heyttt bu konu tasinir anacim......

benim boyle biseye ihtiyacim yok...zaten yapmak istemezse bi adam biseyi ne yaparsaniz yapin..
cunku bi abla vardi is yeride kocaniza istediginiz biseyi yapmasini isterseniz tam aganigi nagini :KK23:
esnasinda soyleyinki oyle bi durumda zaten kabul eder diyodu valla bende ters etki yapti
adama didim hosuna gitmedi isde yarim kaldi olan bana ooldu..kalkti gitti valla
o yuzden bidaha denemedim bunu
zaten bizde kavga gurultu olmaz
aman olmasinda ....

bencede

kesinlikle o 2 si karıştırılmamalı

Nasıl ki mesela :26: İleride bize de lazım olur belkim :KK17:

ama bu konuyu burda çok açamam ki canım :KK23: mesela sadece hamileyken ilişkiye girme yasağı olduğunda değil her ay regl olduğumuzdada çok boşlamamak lazım eşleri.. mesela sevişmeye yönelik yakınlaşmalar.. karşılıklı doyum sağlamak.. amaaaaaaaan nasıl olsa reglim deyip popoyu dönüp yatmamak yani.. :KK53: bu kadar yeterli olur sanırım :KK17:

Son düzenleme:
Olmuyor olmuyoooor :KK9:

Eşimle mesajlaşmamızın devamı..

- Canım seni istedi

- Nasıl bebişim ?

- Hiiiç öylesine

- Canım bebişim

- Hıh :KK19:

- Muck

- Hııhh

- Yaa öpecem işte

- Pışık

:KK9::KK9::KK9: Ben beceremem zaten bu işleri , internetten gaza gelmeyle bu kadar olur :KK9: Daha çocuksuyum galiba :KK17: Adam da alışık değil haliyle :KK53:

Kızlar tekrar merhaba

bakıyorumda konu artık sex and sex olmuş...

Cilvelik milvelik gitmiş...striptiz nasıl yapılıyor acaba ? Diye soran olursa şaşırmam..:KK1:

dogru diyon tiwit
valla bende mahrem seylerden cok rahatsiz oluyom ne oleee
aaaaa mahrem gizli kalirr
zaten ayip oldugundan yorgan altinda deelmi....:KK51:

Olmuyor olmuyoooor :KK9:

Eşimle mesajlaşmamızın devamı..

- Canım seni istedi

- Nasıl bebişim ?

- Hiiiç öylesine

- Canım bebişim

- Hıh :KK19:

- Muck

- Hııhh

- Yaa öpecem işte

- Pışık

:KK9::KK9::KK9: Ben beceremem zaten bu işleri , internetten gaza gelmeyle bu kadar olur :KK9: Daha çocuksuyum galiba :KK17: Adam da alışık değil haliyle :KK53:

evli biri çocuksu olamaz canım seninde içinde vardır bi şuh kadın yatakta da çocuklaşmııyorsunuz ya heralde:KK9:

Bende onu diyorum işte meraktan okuyosun :KK53: benim hiç öyle bi sorunum olmadı çok şükür tatlım çokta garip gelmiyor bana tabi ben şöyle yaptım eşime böyle yaptım diye anlatılmak pek hoş değil bana görede ama burda genel olarak konuşuyoruz canım :KK54::KK54:

Bence fazlada şımartmayın herifleri..tadında ayarında kalsın şekerler..

Kaş yapalım derken gözü oymayalım..

rahatsız olan konuya cevap vermek zorunda değil arı gibi iğneyi batırıp gitmek de neyin nesin cıkcık
iki fantazi paylaştı arkadaşlar sanki pozisyonlardan bahsedilmiş gibi lanse edilmesin
anlayana:KK19:

herüfe hazırlık mı yoosam :KK23::KK23::KK23::KK53::KK53:

yok bize hazırlık canım:) şurubunu koydum şimdi 5 dk zamanım var

dogru diyon tiwit
valla bende mahrem seylerden cok rahatsiz oluyom ne oleee
aaaaa mahrem gizli kalirr
zaten ayip oldugundan yorgan altinda deelmi....:KK51:

bizde o işin nasıl yapıldığını alenen yazmıyoruz zaten
yaklaşım yollarını,nasıl hareketlendirildiğinin yollarını anlatıyoruz birbirimize
mahrem şeylerden rahatsız oluyormuşsunuz,ama konudasınız hala ve rahatsızlık verdiğini söyleye söyleye tüm konuyu okuduğunuzu düşünüyorum
demekki rahatsız olunmuyormuş:)

rahatsız olanlar konuyu okumasınlar canım...kimseyi zorlamıyoruz..o yüzden abuk sabuk mesajlarada hiç gerek yok..
işine gelen okur..işine gelmeyen okumadan gider

Evlilikte sex garip yada ayıp bişey mi bazıları neden bu kadar somut bakıyo olaya ve tepki veriyor anlamıyorum :KK25: insan eşiyle yaşamazsa kimle yaşıycak bu duyguları?

habire yazıyosunuz..hani ne yaptınız dökülün bakalım..kim kocasını aradı kim mesaj çekti..hangi küsler barıştı..hani taktikler..geri dönüşler nasıl oldu..
yokmu deneyen birileri kızlar..

X