Kocalara işveli cilveli dayak :)

Ne diyo lan bu adam

canım hem herşey ilişkiye girmek değil ki madem doktor yasakladı o zaman hamilelik süresini daha farklı yakınlaşmalarla geçirirsiniz sizde
anacım geçen gün koçişim zavallı bitane sarıldı
benimde hiç bulantım olmazdı
koçişimde nasıl parfüm sıkmış mis gibi
hadi benim bir bulantım kaktı anlatamam,,
bir kaç gün öncede
yine sarıldı aşkım
5 yaşında bir kızım var
ortamıza bi geldi
annecim kardeşimle yata bilirmiyim diye
eşim yine çok afedersiniz.
senin ananada kardeşine..................diyerek
ZENGİN PARASIYLA,FAKİR KARISIYLA OYNARMIŞ

bizimki de o hesap oldu biraz

Adam güneşte çalışıyor ben tahrik edici mesaj atıyorum az sonra kapı çalınırda gelirse şaşırmam :))))

konuyu sen getirdin bu hale sekerimm

Bence konunun asıl mevzu buydu zaten çünkü erkeklerin en sevdiği şey yemek, futbol, sex değil mi zaten.. Ee yemek zaten yapıyoruz, futbollada kendileri ilgileniyolar geriye kalıyor sex.. Onuda açmış bulunduk bugün burda tecrübe tecrübedir öyle deme mühim konular bunlar.. Bişey öğrensek yada keşfetsek kar kardır

Benimki bayılır böyle fantazi geceliklerine parçalamakda ayrı bir zevki

benim anlamadığım herkes demiş bi file çorap bi gecelik parçalanır diye ya ne gerek var o kadar pahalı şeyleri parçalamaya eğer benim kocam üzerimde 150 küsür üzeri aldığım sexi çamaşırım parçalarsa bende onu parçalarım heralde birde oturup ağlarım fantazi mantazi kalmazdı heralde

Biz aynı sokakta ve bağlantılı firmalarda çalıştığımızdan öğlen yemeğine beraber çıkıyoruz..

13 : 15 yemek yedik bende tık yoktu , şimdi böyle bi mesajı atınca tabi anlamadı adam ..

Yok yok benim mesaj işi tutmadı, demek insanın içinde olacak ki karşı tarafı alıştıracak..

Ömründe bi kere yazınca olmuyor bu iş arkadaş

Oo bütün kk burdaymış

Bende çok cilveli hatunumdur Kocam ağzımın içine bakar,bir dediğim iki olmaz

Konu taşınmazsa yazarım taktiklerimi

kızlar yorumlar çok güzel, okuyunca baya güzel vakit geçiyor .. fakat bu takdikler ilerleyen sayfalarla sadece cinselliğe sıkıştı gibi düşünüyorum :26:
evet işin eğlenceli kısmında sıkıştık kaldık canım hepimiz,ama rahatsız edici bişi yok bence
eğleniyoruz yani:)
ama akışı hemen değiştirebiliriz hepimizin elinde olan bişey bu

tam bedevi şansı varmış senin eşindede...

güzel süprizlerde kurtarıcı olabilir maçlardan haz etmediğim halde kocacıgıma kombine kart alacak kadar seviyorum

Son düzenleme:

O an parası aklına gelmez ki onun iş bitince kaç paraydı bu der güler

herüfe hazırlık mı yoosam

kızlar ben kaçıyorum,tatlı yapıcam daha:)
gelicem işimi bitirince,umarım döndüğümde hepiniz burada olursunuzda konuyu taşımazlar
taşınırsa sanırım pro olmayanlar yazamayacak
o zaman bende yokum!
öptüm çokkk:)

benim boyle biseye ihtiyacim yok...zaten yapmak istemezse bi adam biseyi ne yaparsaniz yapin..
cunku bi abla vardi is yeride kocaniza istediginiz biseyi yapmasini isterseniz tam aganigi nagini
esnasinda soyleyinki oyle bi durumda zaten kabul eder diyodu valla bende ters etki yapti
adama didim hosuna gitmedi isde yarim kaldi olan bana ooldu..kalkti gitti valla
o yuzden bidaha denemedim bunu
zaten bizde kavga gurultu olmaz
aman olmasinda ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…