Kocalara işveli cilveli dayak :)

ben dün gece evdede değildim cuk diye oturdu bu mesaj 1 guncuk ayrı kaldım kocişimden kocaelıde bir seminer vardı ....aksam fırtına kopacak fırtına

ayyy ben daha dün yaptım o işi şimdi msj atsam noldu bizim hatuna der ama maşallah size sayenizde canım istedi yine

kocişim çok terledimm kaşınıyorummmm
bayıra karşı yatır beni kaşı beni tırmala beni
hahahaha

benden giden mesaj,sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye,,ateşinle:)
eşimin adı volkan bu arada:)

Bunu ben yazarsam eşim kesinlikle kötü şeyler düşünür :2:

daha iyi işte:))

valla Elossa cım benimki anlamaz ki oradaki olayı ben de açıklamak zorunda kalırım büyü de bozulur ben de kocamı boğarım o zaman işte

hehehehe olsun sende onu dumur ett:))

hep beraber kocalara mesajmı çekelim diyosunuz alın size mesaj

Bu gecenin hatrına
giriver koynuma
sana yapacaklarım var

iyiymiş yazayım ben dur:))))

Alıştıra alıştıra yapın kızlar ya. bugüne kadar bu konularda suskun kalıpta pat diye öyle şeyler yazınca adamlarda huylanıcak noluyo diye. aman ha dikkatli olun

Kesinlikle doğru bende ilk zamanlar sorun yaşarken onlara sinirimi eşimden çıkarırdım ve eve gelincede devamlı yaptıklarını söylerdim ama bu çok büyük bir yanlışmış.Elbette saklanmayacak ama kaynanandan çık eve gel onların sana yaptıklarını anlat kocan bi yerde patlıyor ve devamlı sen sitem ettiğin için suç sende sanıyor.Şimdi hiiiç konuşmam sadece yeri geldiğinde ince dokundurmalar yaparım.O zaman eşimle yaptığım kavgaların hiçbirisini şimdi yapmıyoruz.Bu değildir ki ben yapılanları içime sindiriyorum kesinlikle öyle değil ne altta kalıyorum ne de kendimi bunaltıyorum.
Bu arada durun şu mesajı atayım kocama merak ettim ne dicek :)

benden giden mesaj,sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye,,ateşinle:)
eşimin adı volkan bu arada:)
ben bu sabah evden cıkarken bu adamı boşamayı düşünüyodum geldım burda konu bile açtım bide şimdi attıghım mesajlara bakınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…