Kocalara işveli cilveli dayak :)

süpersin erkekler seni bu yazdıklarını duysa sana teşekkürü borç bilirler heralde burda ki kadınları ilham veriyosun diye

aaaaaaa darlandı hatun....
sizde hiçbişey bilmiyonuz canım...
niyeti bozdu bizim hatunlar sayende...

Ne güzel oldu bu konu vallahi sağolasımız kızlar...Ben böyle devam etseymişim başından kopacakmış evliliğim.İnşallah uygularım.

sevdim ben bu oyunu...mesaj attim 1-2 saniye sonra telefonum caldi...mesaj tam gelmedi askim dedi...yani agzimdan duymak istedi...söyledim yazdigimi...

bende senden duyarsam mutlu olurum dedim...

seni seviyorum dedi kapatti...

oooooo çok sert

kaç zamandır kocamla aram bozuk yok dövdü yok şunuyaptı filan fenalık basmıştı bu konu ne güzel oldu böyle. herkes unutsun arasındaki sorunları başlasın işveye cilveye. evlenmeden ölüyorduk adamlar için şimdi ateşimiz söndü. herkes yaksın ateşleri bakayım.

buna kesinlikle katılıyorum

Yalnız konu sahibinin avatarda ki saçlara bittim ben tam burda ki muhabbete uygun olmuş

buna ek olaraktan mutfakta aşçı,eevde temizlikci laaflarını da unutmayalım lütfen ikinci şık çünkü erkeğin kalbine giden yok midesinden geçer bir ikinciside donlarını yıkayan bir hizmetçi olmassa naparlar onlar sonra

şuan burdakı herkes aynı anda aynı mesajı atsa,geri dönüşer nasıl olur acaba cok merak ettım

kocaların dışarı yönelmesinin cogunluk nedenıde bu cinsellikten kaynaklanan eksiklikler kadınız adamı vezirde ederiz rezilde ama biz vezir edelim

Elossa ben senin mesajları bugün göndermeyim adam şehir dışında zaten ellerimle bir faciaya sebep olmak istemiyorum maazallah :S

ama yani sana üstad demek lazım arada yaz böyle mesajlardan biz de kopya çekelim

ne yaman hatunmuşsun sen.taktiklerinle bu konuyu okuyanlar kudurdu yemin billah ....

bence bu gece herkes kocasıyla işi pişiricek gibi geliyo hahahahahahaha

işte ben bunu yapamam canım romantik bi film olsa neyse de adam bide orda her gördüğünü uygular falan

Hafta sonu denerim. Ama başlangıç lazım bize. Güzel bir başlangıç

valla kızlar mutlu olmanın mutlu etmenin en büyük formülü bu aslında
evliliğin %70 i sex e dayalı bence..o güzel gitmiyorsa herşey berbattır
hani diyorlarya erkekler işte öyle olun
kadın dediğin dışarda dışarda hanımefendi,yatakta fahişe olayı! :)

"Erkeklerin bizim gibi kendi aralarında böyle konuştuklarını düşünebiliyor musunuz?

Eşimin annesi, kız kardeşi, babası vs. anamdan emdiğim sütü burnumdan getirdi, saçımı süpürge ettim, hep kendimden önce onu düşündüm, çocuğumuza tek başıma baktım, yetiştirdim, evimizi temizledim, canım çıktı, her gün sofraya ne koyacağım diye şekilden şekile girdim, bunun karşısında karım bir tatlı sözü çok gördü, beni ailesine ezdirdi, haklı olduğumda yanımda olmadı, çocuklarımızın psikolojisini düşünmedi, kah dövdü, kah aldattı. Ama olsun.

Gelin beyler, karılarımıza nasıl daha şirin görünebiliriz, düşünelim."

Erkeklerin böyle bir muhabbete zaman ve efor harcadığını gözlerinin önünde canlandırabilen var mı?

Neden yuvayı dişi kuş yapmak zorunda tek başına, nedennnn?

Hayat çok yorucu kadınlar için.

hehe ben o mesajların faydasını çoook gördüm:))) hatta bi topicte birine tavsiye etmiştim de dalga geçmişlerdi:))))))) ama bence aklın yolu bir,azdırmak lazım adamları...

süpersin erkekler seni bu yazdıklarını duysa sana teşekkürü borç bilirler heralde burda ki kadınları ilham veriyosun diye

okumasınlar ayyy:))))

aaaaaaa darlandı hatun....
sizde hiçbişey bilmiyonuz canım...
niyeti bozdu bizim hatunlar sayende...

aslında hepsi niyetlide ateşlicek biri lazımmış,ben çıktım şanslarına:)))

ELOSAA HAYDARİYE DÜMEN OLDUN KIZ İYİCE :d

valla yaa Elossa dümen:)))))))

tabi canım da valla bazıları doyumsuz oluyo benim bi arkadaşta eşiyle .bu tür filmler izlermiş arada anlatırdı hamile kalıncada aldatıldı

hehe adam alışmış ya ara verince kudurmuştur,tasbi nereye kadar manuel takılsın,bulmuştur bi hatun...böyle erkeklerin şeyini kesmeli ama nankörler nankör....

Evet tatlım evliliğin temelleri arasında önemli bir payı vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…