Kocalara işveli cilveli dayak :)

"Erkeklerin bizim gibi kendi aralarında böyle konuştuklarını düşünebiliyor musunuz?

Eşimin annesi, kız kardeşi, babası vs. anamdan emdiğim sütü burnumdan getirdi, saçımı süpürge ettim, hep kendimden önce onu düşündüm, çocuğumuza tek başıma baktım, yetiştirdim, evimizi temizledim, canım çıktı, her gün sofraya ne koyacağım diye şekilden şekile girdim, bunun karşısında karım bir tatlı sözü çok gördü, beni ailesine ezdirdi, haklı olduğumda yanımda olmadı, çocuklarımızın psikolojisini düşünmedi, kah dövdü, kah aldattı. Ama olsun.

Gelin beyler, karılarımıza nasıl daha şirin görünebiliriz, düşünelim."

Erkeklerin böyle bir muhabbete zaman ve efor harcadığını gözlerinin önünde canlandırabilen var mı?

Neden yuvayı dişi kuş yapmak zorunda tek başına, nedennnn?

Hayat çok yorucu kadınlar için.

erkekler o kadar ince düşünecek zeka ve kapasiteye sahip olmadıkları için kadınlara düşüyor iş

valla kızlar mutlu olmanın mutlu etmenin en büyük formülü bu aslında
evliliğin %70 i sex e dayalı bence..o güzel gitmiyorsa herşey berbattır
hani diyorlarya erkekler işte öyle olun
kadın dediğin dışarda dışarda hanımefendi,yatakta fahişe olayı! :)

tabi canım da valla bazıları doyumsuz oluyo benim bi arkadaşta eşiyle .bu tür filmler izlermiş arada anlatırdı hamile kalıncada aldatıldı

Ne yazdınız kızlar mesajda? hepimiz aynı mesajı yazıp cevapları yazsaydık buraya süper olurdu :KK52:

kocaların dışarı yönelmesinin cogunluk nedenıde bu cinsellikten kaynaklanan eksiklikler kadınız adamı vezirde ederiz rezilde ama biz vezir edelim :KK70::KK70:

aynen vallaa:)))
şimdi dumur edecek bi mesaj yazayım ama bu alıntıdır bilginize...sadece daha önce böyle bir mesaj almayan bir kocanız var ise ilk bikaç saniye terlicek:))) sonraaa gülecek..
kesinlikle cesareti olmayan hatunlarda denemeli..bi başlangıç olacaktır eminim:)

[h=3][h=2]Dün gece seni o kadar aradımki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedimki,[/h][h=2]yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım![/h][h=2]Nerdesin benim canım pijamalarım? :))[/h][/h]

şimdi dumur edecek bi mesaj yazayım ama bu alıntıdır bilginize...sadece daha önce böyle bir mesaj almayan bir kocanız var ise ilk bikaç saniye terlicek:))) sonraaa gülecek..
kesinlikle cesareti olmayan hatunlarda denemeli..bi başlangıç olacaktır eminim:)

Dün gece seni o kadar aradımki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedimki,

yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım!

Nerdesin benim canım pijamalarım? :))

ben bunu yazsam karıcım pijamaların komodindedir nerede olacak falan der benimki :KK53:

Dün gece seni o kadar aradımki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedimki,

yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım!

Nerdesin benim canım pijamalarım? :))

Bunu ben yazarsam eşim kesinlikle kötü şeyler düşünür :2:

bu şarkı sözleri geldi aklıma nedense :)))))))

hadi gir ruhuma sar beni
çal fikrimi deli et beni
fırtınalar kopar içimde unuttur bana kendimi

elimide kolumuda bağla hadi
bir odaya bir ömür hapset hadii
becerebilirsen zaptet hadiii
yangınım çok büyük ooooo oooooofff offffffffff offffffffffff

[h=3][h=2]Dün gece seni o kadar aradımki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedimki,[/h][h=2]yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım![/h][h=2]Nerdesin benim canım pijamalarım? :))[/h][/h]

yolladım cevap gelınce hemen paylaşıcam :KK70:

habi yaa bi mesaj atak hepbirlikte....
bakalım noolcak..
kimin ki daha odun acebaaaaaaaa..

daha öncek mesajıma cevap gelmediğimden bunu yazamam sırf mesaj hakkım yok diye mesAJ ATMIYO YA

hep beraber kocalara mesajmı çekelim diyosunuz alın size mesaj

Bu gecenin hatrına
giriver koynuma
sana yapacaklarım var :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

bu şarkı sözleri geldi aklıma nedense :)))))))

hadi gir ruhuma sar beni
çal fikrimi deli et beni
fırtınalar kopar içimde unuttur bana kendimi

elimide kolumuda bağla hadi
bir odaya bir ömür hapset hadii
becerebilirsen zaptet hadiii
yangınım çok büyük ooooo oooooofff offffffffff offffffffffff

bak bu daha güzel

pantolonunu sevdim çıkar onu bebeğim
hadi gel bize gidelim:))))))))))))))))

X