Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

kızlar sürekli kafam karışık konaktaki gülçin hanım hakkında bilgi sahibi olan yok mu.yardım etseniz.hiç gitmedim.şuan akademideki nuri beye gidiyorum nuri beye devam edicem gibi görünüyor ama akademide doğum ücretleri yüksek.konakta çok çok azdı kıyaslarsak.tabi bu emekli sandığına göre.tabi bu arada zaman hızla geçiyor şuan 15. haftamdym.mafoldumben

Canım ya annem İsmail Bey'e gidiyor soyadını bilmiyorum ama öğrenip yazıcam en kısa zamanda.Çok memnun.Hatta İstanbul'da jinekologların duayeni diye bilinen bir doktora gitti onun sölediklerinin aynısını İsmail Bey söylemiş,yani literatür takip eden muhteşem br doktor.

cnm benim bir arkadaşım hamileliğinde konağa gülçin hanıma gidiyordu.ve çok memnun olduğunu söylüyordu.hatta gülçin hanım doğum iznine çıkmıştı ve arkadaşım çok üzülmüştü doktor değiştirmek zorunda kaldığı için..ama sen yinede iice bir araştırırsın cnm..seninle sanırım daha önce bi muhabbetimiz olnuştu.bende akademide doğum yaptım doktorum nuri beydi.nuri bey süper bir doktor.ama dediğin gibi hastane ücretleri biraz yüksek..hayırlısı olsun cnm.sağlıklı günler diliyorum..

cnm ya saolun kızlar.evt aysegül daha öncede konuşmuştuk.sanırım sen nuri beyle çok güzel bir doğum geçirdiğini söylemiştin.epudural mi olmuştun nsl sonrası çok ağrılı geçiyor mu.birde gülçin hanımı araştırmak istiyorum fakat yeni topik nsl açılır bilemiyorum kimden yardım almalıyım acaba.:çok üzgünüm:

bende akademıde 300 dıye duydum ama tam olarak emın değilim.benım doktorum orda çalışmadığı için bızım ucretımız farklıydı...

eminmisin ssk lı ve 307 tl.olabilirmi ya??

dr u kimdi canım kuzeninin

Kızlar konak hastanesi Gülçin hanımda dogum yaptı kuzenim gülçin hanım ssk lılara bakıyor normal dogum 207 sezerayan 307 2 gece ozel oda , cocuk dogduktan sonra cocuk bakımı ve eger küvez gerekıyorsa küvez dahıl bu fıyatlara...ve 2 gün yattaı kuzenım hastanede beebkde 5 gün küvezde yattı sadece 307 tl ödediler sezeryan için okadar...

kızlar sürekli kafam karışık konaktaki gülçin hanım hakkında bilgi sahibi olan yok mu.yardım etseniz.hiç gitmedim.şuan akademideki nuri beye gidiyorum nuri beye devam edicem gibi görünüyor ama akademide doğum ücretleri yüksek.konakta çok çok azdı kıyaslarsak.tabi bu emekli sandığına göre.tabi bu arada zaman hızla geçiyor şuan 15. haftamdym.mafoldumben

Canım merhaba bende akademi hastanedi nuri beye gidiyorum 3. ayımdan beri nuri bey kontrol ediyor ve çok memenunum kendisinden bana pozıtıf bır enerjı saglıyor sagolsun adam cok enerjı dolu sımdılık bır problem yasamadık umarımda dogum sonuna kadar yasamayız normal dogum 700 - sezeryan 1000 tl akademi hastanesinde fiyatlar bıraz ucuk ama doktordan memnıunum arkadasım...

Kızlar konak hastanesi Gülçin hanımda dogum yaptı kuzenim gülçin hanım ssk lılara bakıyor normal dogum 207 sezerayan 307 2 gece ozel oda , cocuk dogduktan sonra cocuk bakımı ve eger küvez gerekıyorsa küvez dahıl bu fıyatlara...ve 2 gün yattaı kuzenım hastanede beebkde 5 gün küvezde yattı sadece 307 tl ödediler sezeryan için okadar...

cnm gülçin hnm emekli sandığna da bakıyor.peki kuzenin gülçin hanımdan memnun kaldımı ilgili bir doktormuymuş.neler anlattı.merak ediyorum cnm bilgilendirirsen sevinirim.

kadın-erkek diye ayırt eder misin bilmiyorum canım ama akademi hastanesi GÖKHAN GÜMÜŞTAŞ derim kesinlikle

kadın-erkek diye ayırt eder misin bilmiyorum canım ama akademi hastanesi GÖKHAN GÜMÜŞTAŞ derim kesinlikle

cnm ayırt etmiyorum zaten şuan nuri beye gidiyorum heralde şimdi gökhan beye geçemem aynı hastanedeler.birde memnun kalmazsam tekrar nuri beye dönmeye yüzüm olmaz.çünkü konaktaki erkan beyden nuri beye döndüm.yinede bilemiyorumCADIARZU

cnm ya saolun kızlar.evt aysegül daha öncede konuşmuştuk.sanırım sen nuri beyle çok güzel bir doğum geçirdiğini söylemiştin.epudural mi olmuştun nsl sonrası çok ağrılı geçiyor mu.birde gülçin hanımı araştırmak istiyorum fakat yeni topik nsl açılır bilemiyorum kimden yardım almalıyım acaba.:çok üzgünüm:

ewet cnm,çok rahat bi doğumdu benimki.doğum sonrasıda ağrım sızım olmadı hiç.spinal sezeryan oldum bu arada..cnm bi kerede gülçin hanıma git muayeneye.o günki fikirlerine göre dvm edersin yada etmezsin.gidip kendin fikir edin bence.görerek yaşayarak..elektrik alırsan onla dvm edersin.ama eminim nuri beyin verdiği pozitif enerjiyi alamazsın:)duruma göre davran cnm..ama çabuk karar ver.zaman çok hızlı akıyor...

cnm gülçin hnm emekli sandığna da bakıyor.peki kuzenin gülçin hanımdan memnun kaldımı ilgili bir doktormuymuş.neler anlattı.merak ediyorum cnm bilgilendirirsen sevinirim.

Canım benım gülçin hanımı ben bırkere gördüm ama kuzenım iyi biri oldugunu söyledi tabı nekadar ılgılı bıelmıyorum cunku son anda orda dogum yaptı kuzenım yoksa baska yerde olacakdı ama cocuk erken gelınce orada küvez oldugu ıcın oraya gıtmek zorunda kaldı ama sana şunu söyliyim nuri bey kadar pozitif enerjili bir doktor bende daha görmedim acıkcası...

cnm ayırt etmiyorum zaten şuan nuri beye gidiyorum heralde şimdi gökhan beye geçemem aynı hastanedeler.birde memnun kalmazsam tekrar nuri beye dönmeye yüzüm olmaz.çünkü konaktaki erkan beyden nuri beye döndüm.yinede bilemiyorumCADIARZU

Canım Erkan bey'den neden memnun kalmadın?

bu arada gülçin hanıma randevu alayım dedim benim gideceğim tarihte doluydu.alamadım.

cnm erkan beyin emekli sandığı ile olan sözleşmesi bitmiş o yüzden yoksa memnundum.

canım sen doğum yaptın mı bilemedim ama ben de emekli sandığına bağlıyım ve Erkan beye anlaşmalı gidiyorum. hani aklında bulunsun.

arkadaşlar
kocaeli tıp merkezinde özlem kemikgül ve evrim parlar hakkında
gölcüktede fisun vural hakkında bilgisi olan varmı? varsa lütfen paylaşırmısınız...

bende konaktaki erkan beye gidiyordum fakat erkan bey artık emekli sandığına özelde bakacakmış 100 tl dediler.bende konaktaki gülçin hanımı merak ediyorum acaba o nsl bir doktor bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim.

ben 4,5 ay önce konakta doğum yaptım gülçin hanımdı doktorum ve çok memnundum ama malesef doğumumu yapamadı çünkü kendisi de 10 gün önce doğum yapmıştı kazım bey yaptırdı doğumumu herkesin beklentisi farklı oluyo tabi ama ben gülçin hanımdan çok memnundum her soruma cevap verirdi her şeyi incelerdi muayenesi yarım saat sürerdi zaten tek tek incelediği için kazım beyde çok iyi bi doktor ama rahatsızlığı yüzünden unutkanlık var malesef

canım sen doğum yaptın mı bilemedim ama ben de emekli sandığına bağlıyım ve Erkan beye anlaşmalı gidiyorum. hani aklında bulunsun.

yapmadm cnm anlaşmalı nsl yani 100 tl muayene ücreti vererek mi.peki birde doğum nekedara mal olucak açıklarmısın

ben 4,5 ay önce konakta doğum yaptım gülçin hanımdı doktorum ve çok memnundum ama malesef doğumumu yapamadı çünkü kendisi de 10 gün önce doğum yapmıştı kazım bey yaptırdı doğumumu herkesin beklentisi farklı oluyo tabi ama ben gülçin hanımdan çok memnundum her soruma cevap verirdi her şeyi incelerdi muayenesi yarım saat sürerdi zaten tek tek incelediği için kazım beyde çok iyi bi doktor ama rahatsızlığı yüzünden unutkanlık var malesef

cnm biliyomusun gülçin hanım hangi doğum şeklini daha çok kullanıyo acaba.çok teşekkr ederm.

cnm biliyomusun gülçin hanım hangi doğum şeklini daha çok kullanıyo acaba.çok teşekkr ederm.

valla ben normal istiyodum tamam demişti normal yapamadım malesef o ayrı bana hiç demedi sana sezeryan yapalım diye başka dediğihastaları olmuş sanırım ama bana son ana kadar hiç demedi normal istiyosun sanırım bende istemiştim ama malesef :KK43:

X