Klomenle hamilelik belirtileri

Kuuzm unutmuşum demeyi bide bugün kahve leke geldi peceteye başkada bişey yok hala sabahta toz pembe renginde akıntı gibi biseu geldi adet oluyorum sandım ama ne gelen var ne giden sancım da kesildi
Pazartesi anca ogreniriz kan sonucunu

Yoo test sonucu çıkmış yine negatifkız valla deli olcam az kaldi
Valla aynen bende deli olucam yani isyan etmek istemiyorum ama vallahi yoruldum artik hem maddi hem.manevi basarili bir sonuc alsam maddiyat gozume bile gelmez inanki ve bu kullandigim iğneler gercekten cok pahali

Valla aynen bende deli olucam yani isyan etmek istemiyorum ama vallahi yoruldum artik hem maddi hem.manevi basarili bir sonuc alsam maddiyat gozume bile gelmez inanki ve bu kullandigim iğneler gercekten cok pahali
Ne kadar hakikaten çatlatma iğnesi suan

Ne kadar hakikaten çatlatma iğnesi suan
Ben yumurta gelismesi icin Gonalf igne kullandim kuzum onu 2400 e aldim sonra 2 tane catlatma ignesi aldim 750 liraya . Yerlesme kanamasi herkeste olmuyor ki zaten hala gelmeye calisiyor adetim ama akinti var yani kesin olucam da . Bi tık üzüldüm tabi :) yine hüsran

700 de dr muayenesi baya yorucu oluyor yani maddi olarak benim icin manevi yonunu zaten anlatmaya gerek yok biliyorsun iste
Ah kuzum inan bana al benden de o kadar eşimin artık ümidi kalmadı elinden ne geldiyse yapıyor ama hem madden manen kötü durumdayız yani yorucu cidden hemde çok

Ben artık delirmeye başladım eşim sabah sen iyi değilsin diyo oturup kahkaha attım sinirden

Ben artık delirmeye başladım eşim sabah sen iyi değilsin diyo oturup kahkaha attım sinirden
Benim esimde bu sefer cok umutlanmisti evde ölü gibi dolanıyorsun boyle yaptikca benimde psikolojim bozuluyor diyor bide o daha cok icine atan bir insan anlatmazda uzuntusunu ama elimde degil ki bu sefer uzulmiycem diyorum sonra gozyasim kendiliginden geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…