Klomenle hamilelik belirtileri

İnşallah kuzum senin durumun ne peki
Ben 6-7 aylık evliyim başından beri korunmuyoruz ama ona rağmen hiç hamile kalamadim doktora da gittim pkos olduğunu söyledi adetim normalde duzenliydi 4 aydır falan düzeni bozuldu en son 28 şubatta adet oldum hala bekliyorum

Kıyamam ya soğan suyu iç 15 gün adet oldugunda çok etkili diyolar

Hayit tohumu çayını içtim 15 gün boyunca duphaston kullanıyorum şimdi adet sokuldukten sonra onu deneyeyim
Bak ne yap biliyormusun incir al kuru incir her gün 4 5 tanesini kaynat ve iç her gün bir bardak bı arkadaş vardı kısır bile dediler ona onun sayesinde iki ay içinde hamile kaldi

Bak ne yap biliyormusun incir al kuru incir her gün 4 5 tanesini kaynat ve iç her gün bir bardak bı arkadaş vardı kısır bile dediler ona onun sayesinde iki ay içinde hamile kaldi
Evet duymustum 1 aydır aldığım incir evde duruyor ha adet olcam baslicam diye

Kız geç gördüm yazını ama arasanda acmiyolar ki ben deli oldum sabahtir ya ins pazartesiye kalmaz
Sağlık ocakları öyle kuzum ya ama takip et yarın düşer muhtemelen, keşke verirken barkod isteseydin bende pazartesi vereceğim isteyeceğim geç giriyorlar sisteme olsun hayırlı haberler alırsın inşallah

Sağlık ocakları öyle kuzum ya ama takip et yarın düşer muhtemelen, keşke verirken barkod isteseydin bende pazartesi vereceğim isteyeceğim geç giriyorlar sisteme olsun hayırlı haberler alırsın inşallah
Yarın hafta sonu acaba düşer mi sisteme

Kiz oyle deseneee saglik ocaginda gec cikar zateen
Kuuzm unutmuşum demeyi bide bugün kahve leke geldi peceteye başkada bişey yok hala sabahta toz pembe renginde akıntı gibi biseu geldi adet oluyorum sandım ama ne gelen var ne giden sancım da kesildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…