Klomenle hamilelik belirtileri

Igne etkisi de olsa cizgiler siliklesiyor fakat benim hic siliklesmedi git gide daha da koyu oluyor ben bu ay cok umitliyim surekli idrara cikiyorum geceleri ve belim agriyor
Ayyyyy hadi hadi güzel haber ver e madem öyle iki üç gün kala test ver bari catlarim aynı şeyleri ben yaşıyorum şuan dün akşam testi tekrarladım silik çizgi vardı gölge gibi yine idrar bel ağrısı sırt ağrısı mide bulantısı ekşimesi sabah adet olmam lazım ama hiç gelecek gibi değil açıkçası bende bu ay umutluyum inşallah Rabbim umudumuzun kırılmasına izin vermesin çifte bayram yaşamayı nasip etsin 💜💜💜💜

Ayyyyy hadi hadi güzel haber ver e madem öyle iki üç gün kala test ver bari catlarim aynı şeyleri ben yaşıyorum şuan dün akşam testi tekrarladım silik çizgi vardı gölge gibi yine idrar bel ağrısı sırt ağrısı mide bulantısı ekşimesi sabah adet olmam lazım ama hiç gelecek gibi değil açıkçası bende bu ay umutluyum inşallah Rabbim umudumuzun kırılmasına izin vermesin çifte bayram yaşamayı nasip etsin 💜💜💜💜
Benim testler baya koyu insallah hayirli haberler alacagiz canim benimm

Benim testler baya koyu insallah hayirli haberler alacagiz canim benimm
Ben çatlatma iğnesi olmadım Şubat'ta hsg çekildim sonraki ay Mart'ta doktora gittim klomen verdi 3 günü başladım 5 günlük ilacti bitti doktora gittim yumurtan sınırda çatladı catlicak dedi git gün aşırı dediklerimi yap gecikme yaşarsan gel dedi

Benim adete 5 gün varken yaptım şuan 2 günüm kaldı kasıklarım da belimde çok hafif sancilar var goguslerimde hassasiyetim var acaba hamilelik var mi 5 yıldır çocuk bekliyorz 😔
Canım merhaba bizde 4 yıla gircez çok klomen kullandım hiç birinde gebelik olmadı sadece 1 kimyasal oda şüpheli Allah ne verirse hayırlısını versin..ben var gibi hissetim hamilesin galiba ama adetin geçmesini beklesen daha net olur klomen farklı bir belirti vermiyor hamilelik olduğu zaman adetle gebelik nerdeyse bire bir belirtiler verebiliyor

Canım merhaba bizde 4 yıla gircez çok klomen kullandım hiç birinde gebelik olmadı sadece 1 kimyasal oda şüpheli Allah ne verirse hayırlısını versin..ben var gibi hissetim hamilesin galiba ama adetin geçmesini beklesen daha net olur klomen farklı bir belirti vermiyor hamilelik olduğu zaman adetle gebelik nerdeyse bire bir belirtiler verebilio

Canım benim test 5 gün kala o şekildeydi yarın hasta olmam lazım ama normali bu şekil değil adet zamanlarimin mide bulantım bel sırt ağrım akıntım ve kasıklarımin bana batması içimin titremesi çok değişik hissediyorum kendimi

Canım benim test 5 gün kala o şekildeydi yarın hasta olmam lazım ama normali bu şekil değil adet zamanlarimin mide bulantım bel sırt ağrım akıntım ve kasıklarımin bana batması içimin titremesi çok değişik hissediyorum kendimi
Canım şuan adete kaç gün kaldı kafam karıştı kusura bakma 5 gün mü var hala? Söylediklerin gebelik gibi ama hayırlısı olsun tabi adetin geçmesini bekle yada adet günü adet olmazsan bir test yaparsın varsa çıkar herhalde

X