Klomene başlayanlar beraber bekleyelim

Mylv48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
808
346
26
Bugün reglmin 3.günü ve doktora gidip 3.klomeni aldım inşallah bu ay mutlu sona kavuşurum yanımda ekstra olarak advıctor ınnozpro ve folik asit kullanacağım sizler ne durumdasın klomene nezaman başladınız gelin serüveni beraber ilerletelim

Eklentiler

• 024C9BA2-A24E-494E-82F5-A35BAAC4DB23.jpeg
    138,4 KB · Görüntüleme: 31
Hayırlısı olsun.. ben 8ekimde başladım 5gün içtim bitti. bugun adetin 21.günü. en son cuma günü yani 18.gün kontrole gittim 15mm olmuş aşırı yavaş büyüyor. Çatlatma iğnesini duruma göre verecek 1-2 saat sonra tekrar kontorlum var insallah 17yi geçmiştir yoksa bu ay boşa gidecek ...

Valla hakkınızda hayırlısı olsun bebişleri rabbim hayırlı eylesin bizlere
Benimde tam tersi çok hızlı büyüyor 11.gün iğneyi vuruluyorum bakalım bı ay nasıl olacak birde hacamat yaptıracağım bu ay bomba gibi bakalım inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız

Naptınız çıktınız mı doktordan

Kaçıncı gün başlıyorsunuz klomene ?
Doktor size gereken bilgiyi verecektir muane ettikten sonra bi dorun görmezse adetin 3.günü gidiyorsunuz 5.gün hapa başlayım sabah akşam 5gün kullanıyorsunuz bitince kontrole gidip çatlama boyuna geldiyse iğne oluyorsunuz

Bana doktor başlatmak istedi dediğiniz gibi 3. Günü gittim hormon tahlilleri yaptı 5. Gün klomen başlatmak istedi ama yumurta takibi yapmayacakti, sadece klomen.
Benim o ay başka bir durumum vardı kullanmadım, 2 ay dahadenemek istedik. Ondan olmazsa önümüzdeki ay gideceğim.

Ben bu ay da randevu aldım ama adetin 13. Gününe denk geliyor. Hormon testleri yapılmaz ama yumurta büyüklüğüne bakabilir degilmi ?

Merhaba bende ilk defa kullanıcam bugün reglin 1. Günü doktor bana 3. Günü başla günde 2 tane 5 gün iç dedi bittikten 5 gün sonra kontrole gel dedi inşallah güzel sonuçlar alırız hep beraber

Merhaba bende ilk defa kullanıcam bugün reglin 1. Günü doktor bana 3. Günü başla günde 2 tane 5 gün iç dedi bittikten 5 gün sonra kontrole gel dedi inşallah güzel sonuçlar alırız hep beraber
İnşallah burda yazan herkes hamile olduğunuda yazar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…