klomenciler

a.s.allah esirgesin tamamına erdirsin canım valla klupteki kızların ettigi dualara güveniyom:1hug:

a.s.inşaallah sende bu ay hamiş olursun duacıyım

a.s.2 ay ganaphone kullandım tutturdum klomen diye en son verdi bakalım yan etkisi çok diye vermiyodu drum

canım sen çatlatma iğnesi yaptırmışmıydın

bu ay klomeni içtim çatlatma ignen varmı dedi bende yok.vermedi piyasadan kaldırılmış koaspindemi netse aspirin vazifesi gören hap oda kaldırılmış artık nedenini bilmiyorumda senden bu ay yumurtlama akıntısı geldimi bende hiç akıntı olmadı heray oluyodu adet sancımda başladı hiiiiç bir gebelik belirtisi yok25mm yumurtam olunca umutlandımdı:sm_confused:

Merhaba kızlar

Ben bu ay yumurta takibi yaptırıyrum.Klomen bu ay için vermedi olmazsa birdahaki ay vericek.12.günümde yumurtam 10 mm altında ve iki taneudi.İkiz olur diye korkuyorum valla simdide.Ama neden bu kadar ufak anlamadım iki aydır 14. 15.gunde yumurtluyordum Bu ay geç mi olucak acaba.

a.s.özlemcim önce allahın izni sona kuru kara üzüm yedim çayıma karanfil kuru tarçın attım süt ve sarelleyi fazla yemedim ama yenecek sonuç 25mm lik 2 yumurta ha tutarmı tutmazmı oda allahın bilecegi bişey herşeyin hayırlısını versin ikiz gebelik ayrıcalıktır bence allahın bi lütfu ayy ne çok isterdim:dance:

Canım ,

İnşallah tutar seninkide.Ben hep 14 15.gun yumurtluyordum.Bu ay 12 gunde hala yumurtam 10 mm bile olmamış bakalım hayırlısı artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…