klomenciler

asel06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
358
2
49
mayıs ayında klomen kullanan hanımlar bu ay tutturdukmu acaba25 mayıs adet günüm laelaelaelaelaeacaba nolacak 2 yumurtam var 25mmlik hadi hayırlısıkafamçokkarıştı

hayırlısı canım benim......işallah tutacak bu kez....
ben hiç tutturamadım..... malesef....sen bize müjdeyi ver işallah....

ben genephone cuyum ama içindeki malzeme aynı nasılsa..
benimde adet günüm 28 mayıs..Allahım hayırlısını nasip etsin inşallah..

ben uzun süre kullandım klomen ama hiç bir faydasını görmedim. bu ay içmedim..
önceki hamileleğimde hiç ilaç kullanmadan olmuştu..ama doyasıya yaşayamadan hamileliğimi meleğim düştü..inşallah hayırlı zamnad gelir bebişlerimiz

benimde 25 mayıs adet günüm 4 taane nurtopu gibi yumurtam var 29 mm igne falanda vurmadılar ayyyyy beklemek nekadar zormuş

hadi hayırlısı kızlar ilayda aynı gün adetimiz ama senden umutluyum maşşallah da kızlar dün sancım vardı üşüttüm yarın geçer dedim bugün iyice çogaldı sivilcelerde çıktı bu ay tamam diyodum gidimde ped alim erken olcak galiba [ped bile almıyodum adet olmam diye]

gecen sene subat ayında klomen kullandım ve o ay hamıle kaldım şimdi 7 aylık çok tatlı bır oglum var darısı sızlerın basına

evet aynı gün adetimiz inş bu ay olur ben ilk defa kullandım klomeni 2 gündür sol kasıgımda agrıyo sanki igne batıyo gibi ara sıra sagda agrıyo özellikle öne dogru egilince oluyo inş ümitlerimiz boşa gitmez

kızlar bende mart ayında kullandım iki tane 19mm yumurtam vardı çatlatma iğnesi oldum şimdi hamileyim rabbime hamdolsun ilk ayda tuttu buna inanın olmuyo diye düşünmeyin ve çooooooook dua edi n allah yar ve yardımcımız olsuna.s

ne mutlu sana tebrik ederim.. hayırlısı olsun inşallah.....a.s.

teşekkür ederim hürremcim rabbim isteyen herkese versin inşallah

mayıs ayında klomen kullanan hanımlar bu ay tutturdukmu acaba25 mayıs adet günüm laelaelaelaelaeacaba nolacak 2 yumurtam var 25mmlik hadi hayırlısıkafamçokkarıştı

merhaba canım benim adet günümde bu gün yani 18 i ama benim umudum yok pek hayırlısı

bende klomencilerdenim kıslar..bu ay 2. ayım benim geçen ay olmadı bu ayda bakalım ne olcak ben biraz geç yumurtluyorum klomen kullanmama ragmen adetimin 24. günü yumurtluyom 13. günü ultrasonda daha gelişmemiş foliküller gözüküyo ve 24. gün ateş ölçme yöntemiyle anlıyorum yumurtldıgımı.inş bu ay tutar ama benim bu aydanda umudum yok gibi.hayırlısı bakalım.bu ayda olmazsa dr başka bi tedavi uygulucak galiba hormon tahlillerini tekrarlatalım dedi.

bende ilk defa gonophene kullanıyorum prolaktin ve testesteron tahlillerim temiz çıktı bu ayda progestan tahlili istedi doktor acaba klomen hamile kalmak için dahamı etkili bana doktor bu ay kullan adet olursan 3 günü gel ilacın dozunu artıralım dedi off çok sabırsız oluyomuş insan:bbo:

:teselli:herşeyin hayırlısı canım ya daha saglıklı evlatlara inşaallaha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…