Klomen

ranakalp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2022
22
12
Klomen kullanip olumlu sonuc alan var mi ilk defa bu ay basladim icimde biraz heyecan var ama korku da iki hissi bir arada yasiyorum resmen

Ben hapi kullandim bitti iğneyi de vurdum adetime 9 gün var heyecanliyim ama korkuyorum da 1.50 yildir istiyoruz biz
İnşaallah hayırlısıyla yavrun olur ve sağlıkla kucağına alırsın biz de 2 buçuk sene oldu düşüneli. Bir kimyasal gebelik oldu. Bu ilk klomen kullanışım. Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin

İnşaallah hayırlısıyla yavrun olur ve sağlıkla kucağına alırsın biz de 2 buçuk sene oldu düşüneli. Bir kimyasal gebelik oldu. Bu ilk klomen kullanışım. Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin
Amin insallah sana da rabbim hayirli evlatlar nasip etsin sonucu yazar misin merak ederim

Kacinci denemede yani bir de belirti falan oldumu hissetmis miydiniz
İlk denemede belirti hiç yok şuan bile hiç yok yani herkezde aynı olcak diye birşey yok zaten ne ağrı ne sızı ne sancı ne başka birşey hiç birşey olmadı

Ben de klomen kullandım iğne kullanmadım geçen ay negatif tüp denemem var.simdi adetim 10 gün gecikti idrarda çıkmadı bir şey doktor ilaç verdi adet gelsin diye ama içmedim kist falan var mı diye baktırdım ama bir şey yoktu. Kan tahlili yaptırmadim hep üzülüyorum diye acaba geç döllenme mi oldu diye beklemek istiyorum . Fikriniz var mı kizlar ?

Bir de sağ tarafta böyle yandan yandan böbrek ve bel arasında gidip gelen ağrım var çok bugün. Bir hafta daha bekleyip kan vercem inşallah rabbim isteyen herkese bekletmeden versin

Merabalar bende klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kalanlardan biriyim hamile kalma şansını yüksek oranda arttırıyor korkulucak bişey yok
O ay mı hamile kaldınız acabaa klomen kullanıp çatlatma iğnesi kullandgnz ay. Birde ek olarak vitamin kullandınız mı

Merabalar bende klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kalanlardan biriyim hamile kalma şansını yüksek oranda arttırıyor korkulucak bişey yok
O ay mı hamile kaldınız acabaa klomen kullanıp çatlatma iğnesi kullandgnz ay. Birde ek olarak vitamin kullandınız
Evet ilk kullandığım ay hamile kaldım iğne olmadan önce vitamin kullanmıştım ama şuan adını hatirlayamiyorum
Biz iğneyi olduğumuz gün cumartesi idi . Cumartesi pazar pazartesi günü değerlendirdik salı.gunude bı kez daha değerlendirecez bekliycez bakalım darısı bana inşallah

Vitamininizin adı Q - Folin mi benimki o cunki

Vitamininizin adı Q - Folin mi benimki o cunki
Gerçekten adını hatırlayamıyorum şuan ama 200 TL ye almıştım onu iyi hatırlıyorum Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun iğneden sonra kullanmanız için ilaç yazdimi doktorunuz ben duphaston kullandım bebek tutunsun diye hamilelik olmazsa da kist falan oluşumunu engelliyor adet sokturuyor

Hayır sadece Q folin die bı ilaç var onu kullanıyorum bende onu 192 TL'ye aldım vitaminmis kullanıyorum başkada bı ilaç kullanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…