Klomen ve yumurtlama

verygoody

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
857
548
Kızlar bu ay adetimin 2.günü Dr gittim pko var hormonlar fena değil klomen verdi adetin 5.günü başla günde 1 tane 5 gün kullan dedi yalnız normalde adetin 2.3. Günü yogun olur ya benim 4 hatta 5.gün en yoğun şekilde geldi ben 5.gün başladım hapa adetim uzun sürüyor 10 gun sürdü yine ve Drun verdiği ilişki günleri adetim bittikten 4 gün kadar sonrasına denk geldi sormak istediğim şu klomen yumurtlamayi hizlandirdigina göre benim adetim biter bitmez yumurtlama olasiligim var mı çünkü adetimin bittiginin ertesi günü acayip bi akıntı geldi çok sünük yumurta akı gibi ve adetim bitmemiş gibi sancim da vardı uzun oldu ama okursanız sevinirim

Dr adetimin uzunlugnu en yoğun gününü vs sormadı kızlar bu arada havalar da felaket sıcak ve adetimi sıcak hava çok etkiler erken gelir yani normalden o yüzden şüpheye düştüm

Çatlamış mı peki canım? Çatladıysa adetin ertesi günü de olsa sorun olmaz. Dert etme. Döllenir de yerleşir inşallah :)

Canım yumurtan en erken adetin 11. 12. Günü çatlamıştır hapla bile olsa. Benim 13. Gün 18 mm di. Nasibinde varsa her türlü olduracak Rabbim. Inşallah şu mübarek ayda yardım eder Allah'ım.

kızlar meraba aranıza yeni katıldım pko hastasıyım bende 7 aydır doktora gidip geliyorum ama bebiş hala yok progestan ve klomen kullanımın oldu ilk kullanımımda yumurta olustu hatta gebelik başlangıcımda oldu ama kimyasal gebelikmiş gitti ne yapıcamı bilemez durumdayım doktora gitmektende sıkıldım artık önce progestan kullanıp adetin 5. günü klomene başlayan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirlermi ayrıca glofen kullanmak istiyorum bi yararı olurmu

Canım ben 2 kere klomen kullandim günde 1 tane 5 gün kullandim gebelik olmadı 2.kullanisimdan sonraki ay yani bu ay kimyasal gebelik gecirdim drum geçen ay femara diye bi ilaç önerdi günde 2 tane 5 gün kullan dedi genelde herkes sonuç almış bu ilaçtan bende şimdi adetimi bekliyorum basliycam senin hormonlarini kilonu vs bilemem ama klomenle zorlamak manasız geliyo bana artık ya klomen çerez gibi hele özele gidiyosan sürekli klomenle tedaviyi uzatyolar ben devlete gittim en son ne kilo problemim ne hormonlarda sıkıntı var direk femara verdi 5.gün gel yumurta takibine dedi zaten klomenin başarısızlığı fiyatından belli 15 tl femara 120 tl kullananlar çabuk sonuç almış bakalım ben de kullaniyim sonuçları paylasirim inşallah

geçen ay çatlatma iğnesi yaptı doktor. bugün 14. günü kasık ağrım falan var göğüslerde hassasiyet oldu falan ama bilemiyorum test yapmaya korkuyorum açıkçası negatifi görüp üzülmekten sıkıldım. senin bahsettiğin ilaçta mı yumurta oluşması için canım. ismini ilk kez duydu olmazsa sorarım bi doktoruma. özele gidiyorum dediğin gibi ve çok doktr değiştirdim

Canım klomen kullandığım 2 ayda da aynı belirtileri yaşadım goguslerim adetime 10 gun kala falan özellikle uçları batmaya sıkınca acımaya başlamıştı başka yan etki hatırlamıyorum evet femara da yumurta kalitesi ve gelişimi için ve klomen göre çok çok etkiliymis devlet hastanesine gittin mi bilmiyorum hiç ama gitmediysen ne kadar kalabalık da olsa hijyenik de olmasa dr lar hemen sonuç alıp hastayı elden çıkartmaya çalıştığı için daha etkili ilaçlar veriyorlar ben öyle düşünüyorum en azından canım ama tabiki her dr a göre değişir inşallah hamilesindir canım ben adet bekliyorum bugün yarın insallah olcam 5.gün baslicam ilaca Rabbim sağlıkla sihhatler hayirla bebeklerimizi nasip etsin inşallah isteyen ve anne olmayı hakeden her kadına. ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…