Klomen ve Ovitrelle süreci nasıl oluyor ?

1 buçuk yıl olcak kontrollerim de bir sorun yok letu kullandım geçen ay, bu ay igneye baslicam rahim duvarım 5 mm ince dedi doktor bu yüzden tutmuyo olabilirmiş
Hmm anladım canım tutar o inşallah iğne nen iki defa denedim olmadı benimde bir yıl oldu

Yaa tüpler tıkalı diyicem ama hsg cekilmissin acaba dolleniyor ama tutunuyor mu
Bilmiyorum ki kuzum ya bide bir yıldır hiç düşük bile olmadı yani anlamadım bir türlü herşey normal diyorlar ne yapsam iyi gelir diye düşünmekten deliricem

Bilmiyorum ki kuzum ya bide bir yıldır hiç düşük bile olmadı yani anlamadım bir türlü herşey normal diyorlar ne yapsam iyi gelir diye düşünmekten deliricem
Pocs var mi canim, bende pocs var ovulasyon testinde yumurtlamayi çok görmüyorum biraz kızarıyor sonra kalıyor yani pik yapmıyor hiç bende epeydir uğraşıyorum senin hormonların bozuk değil gibi

Pocs var mi canim, bende pocs var ovulasyon testinde yumurtlamayi çok görmüyorum biraz kızarıyor sonra kalıyor yani pik yapmıyor hiç bende epeydir uğraşıyorum senin hormonların bozuk değil gibi
Ovulasyon da insanı strese sokuyor canım ya bir ay denedin sonra bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…