Klomen ve Ovitrelle süreci nasıl oluyor ?

Çoğu doktor 3 kez denettiriyor bikere daha dene istersen sende
Valla kuzum bilmiyorum bugün geldim kontrole yine olmadı regl oldum doktor bile şaşırdı ya nasıl olmaz diyor beş tane vardı yumurta hepsi güzeldi çatlamış hepsi kis oluşmamış diyor napicam bilmiyorum çok moralim bozuldu

Valla kuzum bilmiyorum bugün geldim kontrole yine olmadı regl oldum doktor bile şaşırdı ya nasıl olmaz diyor beş tane vardı yumurta hepsi güzeldi çatlamış hepsi kis oluşmamış diyor napicam bilmiyorum çok moralim bozuldu
Başka
Doktorunu beğeniyor musun ?

Hiç moralini bozma lütfen bak 4. deniyorum bende eşine baktırdınız mı? Kist oluşmaması çok iyi işte en azından hemen bu ay tekrar deneyebilirsin öyle düşün ben 1 senedir bir dolu bir boş ay geçiriyorum

Hiç moralini bozma lütfen bak 4. deniyorum bende eşine baktırdınız mı? Kist oluşmaması çok iyi işte en azından hemen bu ay tekrar deneyebilirsin öyle düşün ben 1 senedir bir dolu bir boş ay geçiriyorum
Zor canım ya sebepsiz olması daha çok yıprattı beni şu yüzden olmuyor deseler uğraşırım ama sebep yok ya olmaması için

Esiminde çok güzel iki insanın şeyi sende var fazlasıyla iyi dedi

Başka

Doktorunu beğeniyor musun ?
Herkesin met ettiği bir doktor canım ilerlemeside burdan okuyorum aynen sırasıyla ilerliyor kaçıncı doktorum bu hepsi birşey yok diyor yarında başka bir doktora cikicam bide hep özel olduğu için para ayri

Herkesin met ettiği bir doktor canım ilerlemeside burdan okuyorum aynen sırasıyla ilerliyor kaçıncı doktorum bu hepsi birşey yok diyor yarında başka bir doktora cikicam bide hep özel olduğu için para ayri
Devlet hastanesini dene belki o işey yarar özel hastaneler birazda para tuzağı gibi geliyor bana hepsi bir değil tabi ama çoğu öyle

Yarın sabah 8 de çatlatma ignesini vuruncam bakalım bende bilmiyorum ondan sonra adetimin gecikmesini beklicem İnşallah tüm isteyenlerin duaları gerçek olur çünkü ben gerçekten çok yoruldum
Hayırlısı olsun evet çok yıpratıcı süreçler ..malesef hep beklemek gerekiyo ama yapacak bişey yok iğne ve tablet sonrası gerisini bedenin kendi kendine halletmesi gerekiyor🥹🙏🏼

Kızlar konunuzu gördüm de bir şey sormak istedim yumurta gelişimini ve yumurta takibini illa tüp bebek doktoru mu yapıyor bende randevu alacağımda ona göre alayım diğer kadın doktorlarda takip ve klomen vs kullandırıyor mu?

Kızlar konunuzu gördüm de bir şey sormak istedim yumurta gelişimini ve yumurta takibini illa tüp bebek doktoru mu yapıyor bende randevu alacağımda ona göre alayım diğer kadın doktorlarda takip ve klomen vs kullandırıyor mu?
Kadın doğum yapıyor klomen iğne yapıyor

Canım süreç uzun olabilir insanı yıpratıyor ama hep umutlu ol herkesin bünyesi farklı kendimden örnek vereyim bir yıllık evliyim en başından beri çocuk istiyoruz hiç olmadı ne düşük ne kimyasal hiç yaşamadım bütün kontroller yapıldı hormon testleri yumurtalık takibi sadece bir iki hormon inip yükseldi oda stresten olabilir normal dedi hap kullandım geçti daha sonra yumurta takibi yaptık yumurtalarım kendiliğinden büyüyüp çatlıyor ama olmuyor yumurta takibinde ilk ay iki tane 19 mm boyutunda vardı igne oldum olur dedi ilk ay çok belirti yaşadım ama olmadı daha sonra hsg istedi acaba rahimde tüplerde tıkanıklık varmı diye çekildim ondada birşey çıkmadı bu ayda yumurta takibi yaptık bu ay 5 tane oldu 19 mm boyutunda onlarda bu ay kesin olması lazım dedi iğne oldum bu ayda olmadı sanırım test yaptım evelsi gece yoktu dün adet tarihimdi gelmedi gecikme olabilir beklemedeyim ama bu ayda olmadı sanırım yani süreç böyle ilerler canım
Merhaba bende bu süreçteyim geçen ay aşılama oldum tutmadı bu ay sar başa tekrar folükül kontrollerim başladı bakalım nasip doğru bi zamanı vardır ama o zaman gelesiye kadaaar... bilmiyorum ya rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲

Merhaba bende bu süreçteyim geçen ay aşılama oldum tutmadı bu ay sar başa tekrar folükül kontrollerim başladı bakalım nasip doğru bi zamanı vardır ama o zaman gelesiye kadaaar... bilmiyorum ya rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲
Kac yıllık evlisin canım kontrol llerinde bir sıkıntı çıktımı

X