Klomen ve Ovitrelle süreci nasıl oluyor ?

Elifada42

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2023
84
14
Yumurta takibine başlandı şuan yumurta büyüklüğü 16mm doktor tam istediğim kadar büyümüş 18 olması gerekiyor dedi onun için 2gun sonrası çatlatma iğnesi verdi sizce işey yarar mı ?

Yumurta takibine başlandı şuan yumurta büyüklüğü 16mm doktor tam istediğim kadar büyümüş 18 olması gerekiyor dedi onun için 2gun sonrası çatlatma iğnesi verdi sizce işey yarar mı ?
Canım süreç uzun olabilir insanı yıpratıyor ama hep umutlu ol herkesin bünyesi farklı kendimden örnek vereyim bir yıllık evliyim en başından beri çocuk istiyoruz hiç olmadı ne düşük ne kimyasal hiç yaşamadım bütün kontroller yapıldı hormon testleri yumurtalık takibi sadece bir iki hormon inip yükseldi oda stresten olabilir normal dedi hap kullandım geçti daha sonra yumurta takibi yaptık yumurtalarım kendiliğinden büyüyüp çatlıyor ama olmuyor yumurta takibinde ilk ay iki tane 19 mm boyutunda vardı igne oldum olur dedi ilk ay çok belirti yaşadım ama olmadı daha sonra hsg istedi acaba rahimde tüplerde tıkanıklık varmı diye çekildim ondada birşey çıkmadı bu ayda yumurta takibi yaptık bu ay 5 tane oldu 19 mm boyutunda onlarda bu ay kesin olması lazım dedi iğne oldum bu ayda olmadı sanırım test yaptım evelsi gece yoktu dün adet tarihimdi gelmedi gecikme olabilir beklemedeyim ama bu ayda olmadı sanırım yani süreç böyle ilerler canım

Şuan 16 ise 2 gün sonra 20 mm falan olur oda çok güzel günde iki artar diye biliyorum

İnşallah en kısa sürede duaların kabul olur

Ay mesajını okudum insAllah hamilesindir canım ben umutluyum senin adına Rabbim nasip etsin

Ay mesajını okudum insAllah hamilesindir canım ben umutluyum senin adına Rabbim nasip etsin
Değilim kuzum ya bilmiyorum çok yoruldum vallahi ikinci ignemdi bu ama iki gün önce test yaptım negatiffi dün adet günümdü daha olmadım ya iğneler gecikme yaptı bilmiyorum

Değilim kuzum ya bilmiyorum çok yoruldum vallahi ikinci ignemdi bu ama iki gün önce test yaptım negatiffi dün adet günümdü daha olmadım ya iğneler gecikme yaptı bilmiyorum
Kan vermeden umutsuz olma canım, benimde lh FSH dan yüksek o yüzden yumurtlamam olmuyo klomene basliyicam herhalde insAllah bu sefer buyur

Canım senin bayağı yumurta oluşmuş İnsan üzülüyor ya 2 tanesi de mi tutmaz

ben 4. Defadır klomen ve çatlatma iğnesi kullanıyorum. Süreç gerçekten uzun ve yorucu.. bazen klomen kist yapabiliyor korkma lütfen 1 ay sonra kendiliğinden atılıyor. Benim suan 4. İğnem 8. Günüm bakalım bekliyorum

Canim iğne tedavisi 3 kere olmuyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…