klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

igne oldugum 7.gun bugun test on iki gune kadar pozitif gosteriyor diyorlar ignenin etkisi olarak yarin progestron testi ne gdcem dk cagrmsti bakalim o teste nasil yorum yapiyr dk hamilelikle alakali mi
progtron hamileliklşe alakalı değil canım ondan yorum yapmaz ilk bir kaç gün yükseltir evet ama 7. günde yükselmez ama daha çok erken 1 had,ftan daha var
Arkadaslar ovitrelle klomen kullannlar ne gbi degisiklikler yasiyorsunuz yazsaniz

ben kasıklarımda çatladığı gün batma hissetmiştim geceydi kocacıkta işteydi :)

Canm slm gecen yazıstk hatırlarsın şimdi tesadüf gördüm cmts keseyi kalp atışlarını dinliyoruz demişsin merak ettim gittin mı doktora gelişmeler hayirlisir inşallah

Canm slm gecen yazıstk hatırlarsın şimdi tesadüf gördüm cmts keseyi kalp atışlarını dinliyoruz demişsin merak ettim gittin mı doktora gelişmeler hayirlisir inşallah

Keseyi gordum canim 1 cm olmus bebisim :)
Haftaya pazarteside kalp atislarini dinliycez insallah.
Agrilarin sebebide rahimin buyumesinden kaynakliymis.
Folic asit e basladim.
Progestanda kullaniyorum.
Iyiyiz ikimize rabbime bin sukurler olsunki :)

Ben de 35.saatte 2dakika sanci cektim o kadar baska agrm olmadi igne vurulduktan sonra tek sorun migde bulantsi gaz o da yan etkisi sanirim acaba catlamadi mi yumurtam::((

Ben de 35.saatte 2dakika sanci cektim o kadar baska agrm olmadi igne vurulduktan sonra tek sorun migde bulantsi gaz o da yan etkisi sanirim acaba catlamadi mi yumurtam::((
Derya cim yorum yaptgn icin tesekkur ederim bu aradq

Maasallah maasallah darısı basımıza inşallah :))))) Allah tamamına erdirdin kuzucum dua edin bekleyenlerEde

ağrı çektiysen çatlamış canım bende batma oldu arkadaşım resmen o gün ağrıdan kıvrandı hatta ben bende öyle olmayınca yumurtam çatlamadı hamile kalamıcam diye düşünmüştüm
Derya cim yorum yaptgn icin tesekkur ederim bu aradq
ne demek canım

çıkmaz sen sıkma tatlı canını bir dönem ağrı oluyor sanki adet olacakmışsın gibi rahim alışıyor sıkıntı yok canım duyarsın güzel bir 9 ay seni bekliyor benim kızıma çekerse çok bekletir :) içimden geçti kız olucak :)

Arkadaslar ocak 31 de igne oldum bugun 11. Gunum.gecen ay temizligimin 22. Gunu adet olmustum bugun de tam 22.gunum sizce kanda ne zaman baktrayim :( bundan 6,7 ay once igne adetimi geciktirmisti ama hamile kakanamistm

Arkadaslar ocak 31 de igne oldum bugun 11. Gunum.gecen ay temizligimin 22. Gunu adet olmustum bugun de tam 22.gunum sizce kanda ne zaman baktrayim :( bundan 6,7 ay once igne adetimi geciktirmisti ama hamile kakanamistm
canım şimdi bile çıkar :) arkadaşıma doktor 12. gün kanda bakalım demişti istersen idrar testide yap çıkmayabilir ama silikte olsa hamilelik var demektir silik çıkar belki hastaneye gitmek istemiyorsan ay heycanlandım :) ben idrar testi yapmıştım evde baya belirgin çıktı :) 14. gün dü ama ben 15 mm ken vurunmuştum iğneyi :) yani 2 gün sonra felan çatladı

Test yaptm simdi idrar testi negatif:((

Idrarda gozukebilmesi icin degerin 20 nin uzerinde olmasi gerekir.
Ben saglikciyim ordan biliyorum.
Adet gunun gelip gecene kadar bakma idrarda.
Ve bende catlatma ignesiyle gebe kaldim.
13.gunu kanda baktirmistim.pozitifti.
En net ve temiz sonuc kandir.
Git kanda baktir.
Sonuc olarak herkesin gebe kaldigi gun bir degil.
git kanda bbaktir canim

Son düzenleme:

Evet canim azaldi agrilarim.
Sistit belasi cöktu onunla ugrasiyorum bol su icerek.
Banada erkek doguyo sanki :)
Ama hayirlisi olsun.
Rabbim onu sag salim kucagimiza almayi nasip etsin.
Tum isteyenlere hayirlisini versin.
Icindede bizleri korusun.
Haftaya pazartesi dinliycez kalp atislarini.insallah ama insallah duyarim.tam 6 haftalik oluyo insallah duyulur

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…