Klomen,progesteron.ganophene ?aceleee Lütfen

yok tatlım hamiş değilim malesef dün doktora gittim ve yumurtan çatlamamış kist oluşmuş dedi yani iğne vurulduğum halde neden çatlamıyor anlamadım anlıcan moralim bozuk sen nasılsınbenneyaptımki

Hadi yaa üzüldüm bak şimdi Geçmiş olsun canım yaa hayırlısı olur inşallah ne diyelim üzülmemek elde değil ama çare de değil.... Sen adet olduktan sonra mı doktora gittin yoksa kontrol için mi çağırdı?
Ben de beklemedeyim bakalım bu hafta sonu adet olacakmıyım olmayacakmıyım onu bekliyorum iğne işe yaramış mı bakalım , şu dört gün bana dört yıl gibi geliyor zaten....

ben geciktiği için gittim ama kist olduğu için gecikmiş beklemek güzel aslında ama sonunda bebiş varsa yoksa asıl ozaman zor canım sen klomen ve pregnyl kullanmıştın

senin bu tedaviye başlayalı kaç ay oldu... dediğin çok doğru ben de düşünüyorum şurada dört beş gün beklemek zor geliyor bir de hamile değilsem tekrar yeni bir ay ve yeni bir ümit .. ne yapalım Allah hayırlısını versin bizim için en kısa zamanda nasip etsin bize de....

İstiyorsun canım benim istiyoruz işte de ne yapalım sabredecez... bak hem daha ilk ay denemenmiş , bu ilk aydan önce istemiyormuydunuz ? yoksa 3 yıldır mı olmuyor?

Merhaba arkadaşlar Allah a şükür şu an hamileyim hem de ganophene hapını kullandığım ilk ayımda ....ardından vurulduğum prengly iğnesiyle ... Allah isteyen herkese nasip etsin....

klomenle gonaphene yumurta uyarıcı yumurtlama problemı olanlara yumurtanın tam olarak saglıklı gelısebılmesı ıcın progesteron gebelıkle dusuk tehlıkesı olanlara verılıyo bıldıgım kadarıyla ama sakın doktor vermeden ıcme bunları

berıl su cok sevındım canım sağlıkla kucagına alırsın ınsallah bırgun bende sızlere boyle guzel haber verebılecekmıyım acaba

arkadaşlar bende gonophene kullandığım ay hamile kaldım ve maalesef düşük oldu 5. hafta sonunda dr 1 ay bekle ve yine ilacı al dedi takibe falanda çağırmadı bu ilaç sayesinde adetin 21. günü pregesteron ölçümüm 6 olduğu halde ilaçla 28 e çıktı zaten değerin 10 un üstünde olması gerekiyor. Bu ay ise 33 lerde pregesteron düzeyim. İğne olmuyorum sadece muhtemel çatlama günlerini takip ediyorum. yaklaşık 8 günüm kaldı eğer olmazsa ilacı yine alacağım yumurtaları uyarması için.

selam progestan rahim duvarının kuvvetlendirilmesi için verildiğini biliyorum.bende kullandım senin sorunun neydi

senin buna ihtiyacın yokki bence sen başka bir doktora çık çünkü progestanla adetinin gecikmesi arasındaki bağı kuramadım canım dediğim gibi için rahatlar hiç olmazsa dr değiştir...sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…