Klomen ovitrelle

Klomen ovitrelle ile gebe kalanlar

• Ankete Katılan
    8
Evet canim bugün kan testi verdim 16 günüm hala olmadım ovulasyon testi kullandığımda catlamayla beraber 14 gün regl oluyordum ama hala yok
Şişli echomar cevat bayrak tek önerim size araştırın rahim filmini bu adam kdr ağrısız kolay çeken duymadm bende orada çekildim muayene neyse aynısı

Şişli echomar cevat bayrak tek önerim size araştırın rahim filmini bu adam kdr ağrısız kolay çeken duymadm bende orada çekildim muayene neyse aynısı

Görüştüm oraylada fiyatı çok yüksek geldi 1700 şuan butcemi aşar tedaviye devam edicegim için

Kuzum senin sorunun neydi peki anlatirmisin ilk denemedemi gebe kaldiniz
Canım herhangi bir sorunum yoktu 6 aylık evliyim çok acele ettim olması için eşimin ve benim tahlillerin temiz çıkmıştı doktorda çok istiyorsan hizlandiralim süreci dedi klomen ve çatlatma iğnesi verdi eşim ve benim d vitamini ve OMEGA 3 kullanmamızı söyledi

Kan testi mi verdin kuzum günün gecdi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…