Klomen ovitrelle 1 Haziran

Merhabalarrr.Bugün 1 Haziran güzelliklerle gelsin inşallah hepimize.Ben geçen hafta klomene başladım bitti doktora gittim bi tane yanlış hatırlamıyorsam 18 mm çatlamayı bekleyen çok güzel yumurtan var dedi iğne verdi ovitrelle.Az önce iğneyi vurdum şimdi artık bekleme sürecindeyim Allahın izniyle güzel sonuçlar alırız inşallah benimle birlikte bekleyen iğne vurunan varsa beraber bekleyebiliriz çok sevinirim 😇

Merhabalarrr.Bugün 1 Haziran güzelliklerle gelsin inşallah hepimize.Ben geçen hafta klomene başladım bitti doktora gittim bi tane yanlış hatırlamıyorsam 18 mm çatlamayı bekleyen çok güzel yumurtan var dedi iğne verdi ovitrelle.Az önce iğneyi vurdum şimdi artık bekleme sürecindeyim Allahın izniyle güzel sonuçlar alırız inşallah benimle birlikte bekleyen iğne vurunan varsa beraber bekleyebiliriz çok sevinirim 😇
Sonucunuz nedirr aşırı merak ettim günceller misiniz lütfen bende klomen kullandım bugünde ovitrelle iğnemi oldum beklicez artık inşallah hayırlısı sizin sonucunuzu çok merak ettim☺️

Benim çok şükür bir problemim yok eşiminde yok aslında ama 10 aydır deniyoruz olmuyordu doktora gittik klomen ve ovitrelle verdi yumurtalarım yeterince büyümüyordu galiba bende tam bilmiyorum şu an bekleme aşamasındayız siz?
Biz de de aynı çok şükür tahlil de temiz ultrasonda temiz dedi doktor rahim filmi de temiz eşiminde temiz ama bizde beklemedeyiz bakalım klomen ve iğne bende denedim ama olmadı işte

Biz de de aynı çok şükür tahlil de temiz ultrasonda temiz dedi doktor rahim filmi de temiz eşiminde temiz ama bizde beklemedeyiz bakalım klomen ve iğne bende denedim ama olmadı işte
Geleceği zamanı bekliyor ben artık gerçekten buna inanıyorum ne zaman gelmek isterse o zaman gelicek hakkımızda hayırlısı olsun kimisinin 2. De 3. De oluyormuş klomenle benimde 2 haftam var reglime bakalım beklemedeyiz

X