klomen Kullanırken Denize Girmek??

EzgiMec

UltraAslan
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
1.912
2
36
kızlar benim merak ettiğim bişey var klomen kullanırken denize girmek acaba zararlımıdır
ben 2 hafta önce klomen kullandım ve peşine çatlatma iğnesi vuruldum bugün denize girdim ve daha sonraki günlerde denize giricem ama bi sorun çıkarmı bunu merak ediyorum
aynı durumda olanlar varmı tedavi görürken denize girilirmi bide yarar beklerken zarar gelmesin
cvp.larınız için tşk ederima.s.:1hug:

canım bende yarın progestana başlıycam benim ialcım ağız yoluylada alınıyor ama doktorum vajinadan dedi.senin için klomenin denize girmekle bir zararı olacağını sanmıyorum ama deniz kirli pis falansa girme derim bir de mikrop kapmasın allah korusun ben girmeyi düşünmüyorum mesela çünkü benimki vajinadan

bence zarar olmaz ama yinede vajina bölgesi mikrop kapmasın derim körün attıgı taş gibi olmaz derkene olmasın başka sorun çıkmasın ...

bence zarar olmaz ama yinede vajina bölgesi mikrop kapmasın derim körün attıgı taş gibi olmaz derkene olmasın başka sorun çıkmasın ...
tşk kızlar dayanamdım girdim napıyım bişey olmasa bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…