Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

sende umutsuzluğa düşme eslemciğim ALLAH evladında hayırlısını versin olmasa bile hiç üzülme sakın ALLAH ne zaman isterse o zaman olur benimde yok iyiki kan testi yaptırmamışım daha 3 gün var adetime çok az kanamam oldu ama üzülmüyorum stres yapmıyorum artık hakkımızdan hayırlısı sende beni gelişmelerden haberdar et. hepimize duacıyım arkadaşlar

olweys kanaman az olduysa belkı hamılesındır bazılarında oyle oluyor test yaptır kanaman artmazssa

bende klomen kullandım ama bugün regl oldum moralim bozuk kızlar :KK43: klomeni ne zaman kullanmış yardımcı olursanız sevinirim

Selam kızlar moralinizi bozmayın lütfen bu ay olmazsa bi daha ki ay hamile kalırsınız. Yıpratmayın kendinizi ömrünüzün son ayı değildi ya bu. Hem hamile kalmak o kadar kolay olsaydı ortalık çoluk çocuktan geçilmezdi değil mi? Bizim bu yumurcaklar biraz nazlı ne yapalım olana kadar devam.....

merhaba eslem moral olsun diye yaziorum suzeynep arkadasimiz hamile.gunde 2tane klomen icmis bu ay ve hemen hamile kaldi.2gun gecikmede 470 cikmis epey yuksek deger.yani sen de hamileysen raahat cikar artik sen de yaptr istersen

canım klomeni ne zaman içmeye başlamış?birde dr kontrolu altındamı içmek gerekiyor?

kızlar adetımın gelmesıne 3 gun var bugun annemın baskısıyla eczaneden test aldım yaptım ıkı cızgı var ama bırı cok zayıf cok acık pembe bu ne demek hamılemıyım ekım 24 te ıgne vurundum pregynl ondan olabılırmı

Eslemciğim canım benim hamişsin sen ya ben öyle hissediyorum gerçekten umarım öylesindir. Senin için dua ediyorum canım benim kendine dikkat et olur mu?

sagolun kızlar hıc ınanmıyordum ama artık bıraz umutluyum ınsallah yıne bosa cıkmaz hayallerım

Çıkmaz canım merak etme sen eslemciğim ben msn deyim
istersen konuşabiliriz kameramda takılı

eslemcim inşallah hamilesindir çok sevindim inşallah öyledir. benimde çok az ve farklı bir kanamaydı bende öyle duydum olabiliyormuş o tarz kanamalar ama pek umudum yok hayırlısı artık

allah bebek sahibi olmayı isteyen tüm annelerin dualarını kabul etsin bayanlar,bende çok istiyorum inşallah allah hayırlısını verir cümlemize

kızlar bugunde gelmedı adetım olveys ınsallah hamıleyızdır canım sen bı doktora cık sende hamılesın gıbı gelıyor bana allah tum ısteyenlere versın

inşallah eslem cesaretim yok doktora gitmeye artık kanamamda hiç olmadı bugün hasta olmam lazımdı olmadım da en geç yarın olurum diye düşünüyorum yarında olmazsa hamile olabilirim inşallah ama hala umudum yok herşeyin hayırlısı olmayacağını düşündüğüm için içimde hiç heyecan yok olursada süpriz olur bana

bende sizin hamilelik haberlerinizle mutlu oluyorum ALLAH isteyen herkese nasip eder inşallah özellikle eslem seni çok merak ediyorum net sonuçtan haberdar et mutlaka

olweys aynen bende oyle sankı degılmısım gıbı zaten carsamba doktora cıkacam zaten benım adetım gecen ay 13 de gelmıstı ama onemlı degılmıs pregly vurundugum ıcın en gec bugun gelmesı lazımmıs ama gelmedı ınsallahda gelmez

merhaba arkadaslar bende pko var. iki ay klomen kullandım bir ay dinlendim.glukofen+klomen+ cyclo progynova ilaclarını beraber atıyordum. dün başka bir doktora gittim bütün sonuclarımı gösterdim eski recetelerimi kullandığım ilaçları gösterdim. ne dese iyi,klomen ile cyclo progynova birlikte atılmazmış. biri yumurta gelistirmek için diğeri adetin gelmesi içinmiş. yani kafam karıştı. bugün adet oldum yine klomeni tek atıcam insallah hayırlısıyla bu sefer sonuc alırım. sizinde bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz bu ilacları kullananınız varmı.
fisfisfisfisfisfis:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kızlar dun annemın zoruyla yaptım ıkıncı cızgı cok acıktı sabah tekrar yaptım bugun ıkıncı cızgı gayet belırgındı ama ınanamıyorum bır turlu var olduguna

Eslemciğim senin için dua ediyorum. Ama bana zaten sen artık hamileymişsin gibi geliyor. Umarım öylesindir tabi bu dileklerim tüm bebek sahibi olmak isteyenlere kendinizi üzmeyin kızlar ya bu gün olmazsa yarın sabırlı olun lütfen.

X