Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

herkese meraba arkadaşlar benim adetim biteli 32 gün oldu halen hasta olmadım klomen biteli de 29 gün oldu bugün test yaptırmaya gidemedim pazartesi gidecem artık aslı sen ne yaptın hasta oldun mu

canım eczaneden alıp yapsana ben çok merak ediyorum seni ben bu ay ara vereceğim ilaca dr. öyle söyledii ama diğer ayda testlerimi yaptıracağım bu ay yaptıramadım zamanım olmadı hakkımızda hayırlısı inş. hamileindir canım

aslında ben pazartesi günü eczaneden test alıp yaptım birşey çıkmadı testin üzerinde adetiniz 7 gün geçmişse belli olur diyordu pazartesi artık gidip kan testi yaptıracam inşallah dileğimize kavuşuruz testlerinde inşallh güzel çıkarda senin de hamileyiiiiim diye yazarken görürüz

merhaba kızlar bende hesapladım adetimin 29 günündeyim hala ses seda yok normalde 26 günde oluyordum ama iki aydır gecikiyor 21 gün test yaptım negatifti şimdi yine aynı sonuç çıkar diye yapmaya çekiniyorum ne dersiniz beklemelimiyim acaba.

inş. canım ama bu ay test yaptıramadım adetin 3. günü yapılıyor değilmi yalnış bilmiyorum hormon testleri dün gidemedim eşimde yan çizdi test yaptırmayacağım diye işde böle beklemedeyiz bu ay bakalım hayırlısı:çok üzgünüm:

merhaba dıptısdıptıs izmirde hanği dr gidiyorsun ögrenebilirmiyim.

canım ben bornnovada eylül tıp merkezine gidiyorum. fakat taşındığımız için doktorumu değiştirmek zorundayım artık :1no2: şimdi fethiyede esnaf hastanesinde iyi bir doktor buldum dönünce ona gitmeyi düşünüyorum :asigim:

arkadaşı bu dedgin hastane 3 sanayinin orada yeni açılan hastanemi,ben çınarlı kadın dogum merkezine gidiyorum her ikiside bana çok yakın

arkadaşı bu dedgin hastane 3 sanayinin orada yeni açılan hastanemi,ben çınarlı kadın dogum merkezine gidiyorum her ikiside bana çok yakın

yok canım. değil. bu mansuroğlu tarafında bir yer. ama şunu söylemeliyim çınarlı bu konuda çok daha iyi yerimseniben eğer daha profesyonel yardım istiyorsan irenbe tüp bebek merkezini tavsiye ederim. illaki tüp bebek yaptıranlar gitmiyor sırnaşık şey ben kontroller içinde oraya gitmeyi planlıyordum ama kısmet olmadı ve fethiyeye taşındık. irenbe de ssk bağkur emekli sandığı anlaşmalı. şunu her zaman söylerim "Tüp bebek doktorları her zaman daha deneyimli ve daha anlayışlılardır" şakkıdı

evet hormon testi adetin 3. günü yapılıyo bence tahlillerini aksatmamaya çalış erkekler bebek isterler ama işlerine gelmeyince yan çizerler kadınlar da kocalarını mutlu etmek için her acıyı çeker bu dünya böyle işte napalım

Kızlar klomenim pazar günü bitiyor. Dr 2 gün sonra gel demişti ama eşim doktora gitmeme izin vermiyor. Bekle olursa olur diyor. Sanırım tekrar para alacak diye. Çatlatma mı yapacaktı ki şimdi? Yapmasa şansım azalır mı?

Canim Eğer Yumurtalarin çatlamazssa Kiste Dönüşür O Yüzden Git Muayenini Ol Sonra Başina Iş Açilir...12. Gününde Git

Canim Eğer Yumurtalarin çatlamazssa Kiste Dönüşür O Yüzden Git Muayenini Ol Sonra Başina Iş Açilir...12. Gününde Git

:1shok: Canım saolasın ya, bunu eşime söyleyeyim bari. Çok iyi oldu uyardın beni. Teşekkür ediyorum. Ne olacak sanki diyordu. İnşallah şimdi gönderir. İyiki burdaymışsın. İyi geceler canım :1hug:.

:1shok: Canım Saolasın Ya, Bunu Eşime Söyleyeyim Bari. çok Iyi Oldu Uyardın Beni. Teşekkür Ediyorum. Ne Olacak Sanki Diyordu. Inşallah şimdi Gönderir. Iyiki Burdaymışsın. Iyi Geceler Canım :1hug:.

Ne Olucaği Varmi ...bak Bende 3 Yumurta Vardi çatlatma Iğnemi Olduğum Halde 1 I çatlamamiş Ve Büyümüş O Büyüyenin Kiste Dönüşme Ihtimali Var Gerçi Drum Adetle Atarsin Dedi Ama..bi Düşüsene Hiçbiri çatlamasaydi Hepsi Kist Olsaydi Bide Onunla Uğraşacaktim....

aslı sen test yaptırdın mı sonuçtan bizi haberdar et inşallah bebiş geliyordur

kızlar ögleden sonra reglem geldi şok yaşadım çok ümitlenmiştim gecikince ama malesef önümüzdeki ay inşallah hepimiz hamiş oluruz .

eköseoğlu canım naptın.testlerini yaptırdınmı.benimde bugün adet olmam lazım.bakalım bekliyorum.

eköseoğlu canım naptın.testlerini yaptırdınmı.benimde bugün adet olmam lazım.bakalım bekliyorum.

merhaba canım İNŞALLAH hasta olmazsın bende testlerimi yaptıramadım bu ay eşim yan çizdide onun hazır olmasını bekliyorum ne zaman derse o zaman yaptıracağız ama adetimin 3. günü hormon testlerini yaptıracağım bu ay adet olunca oda o zaman mecbur yaptırır artık bakalım hakkımızda hayırlısı inş kayseriye geldiğinde hamiş olursun canım ve rahat olursun:1hug:

canım arkadaşım iyi dileklerin için sağol.inşallah senin tahlillerinde iyi çıkar.kayseriye hamile gitmeyi çok istiyorum ama kısmet.inşallah ikimizde en kısa zamanda hamile kalırız canım

arkadaşlar bugün test için kan verdim eve gelirkende eczaneden test aldım 2 çizgi çıktı ama 2.si biraz silik duruyo hamileyim galiba yarın kesin sonuç alacam

arkadaşlar bugün test için kan verdim eve gelirkende eczaneden test aldım 2 çizgi çıktı ama 2.si biraz silik duruyo hamileyim galiba yarın kesin sonuç alacam

canım sen kesin hamilesin ne güzel yaaa kaç gündür günüm geçtimii acaba diye diye en sonunda o güzel haberi verdin bizlere tebrik ederim canım darısı bizlere ya çok sevindim:1hug: :1hug: kendine dikkat olurmuuuuuuu:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…