Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

e.köseoğlu rahim filmi çektiricen galiba.anestezi ile yapıyolarsa öyle yaptır.normal yaptırma derim.ama doktorun yok derse onu bilemem ama en iyisi anestezili.ben anestezisiz yaptırdım şimdi olsa anestezili yaptırırım.

Kızlar yazılarınızı tabirimi hoş görün, ağzım açık okuyorum. İyiki siz varsınız. Yoksa biz hepten cahimişiz ya. Bir olayı en iyi yaşayan bilir derler. Doktora gidince film çekicez falan derse ben de anestez isterim. Öğrendiğim iyi oldu. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

evet canım söyle bi kabul etmezse öyle anestezisiz yaptır.ama ısrarcı ol.rahim filmi çektirmek çok zor.hiç değilse acı olsa bile hissetmezsin.şimdi diyorum ben niye istemedim.bilmiyor insan işte.canım herşeyin hayırlısı işallah herşey normal çıkar ve bebişine kavuşursun.

sevgili desertorese bilgilendirdigin için sagol canım benim gittigim özel hastanenin ssk ile anlaşması varmış anestezili çektiricem farkı 275 ytl çünki herşeye katlandım ama buna cesaretim yok eşimininde bukadarcık katkısı olsun diye düşünüyorum biz kadınlar için bunun nekadar zor oldugunu anlayamazlar kendileri bir sperm testi ile kurtuluyorlar degilmi canım

Ona gitmeye razı olanlar bile az, gidenlerin de nazından yanlarına varılmıyor. Bizim yerimize olsalardı bebiş de istemezlerdi onlar. Kesin tüm rahimleini aldırır, keyiflerine bakarlardı diyorum ben.

sevgili nesemese okadar olcagını zannetmem eşim kızımdan sonra ikinciyi istemiyordu ama şimdi benim kadar istiyor ama biraz geç kaldık gibi geliyor.

yaşımla alakası yok güzelim uzun süre spralle korunan bayanlarda geç hamilelik oluyormuş ben 11 aydır hamile kalamıyorumda o yüzden geç kaldım dedim daha erken bebek düşünebilirdim diye.

yaşımla alakası yok güzelim uzun süre spralle korunan bayanlarda geç hamilelik oluyormuş ben 11 aydır hamile kalamıyorumda o yüzden geç kaldım dedim daha erken bebek düşünebilirdim diye.

Anladım, bu konuda hiç bilgim yok benim. Spiral canını yakmıyor muydu? Cahilliğimi mazur gör, hiç bilmiyorum da.

hayır kesinlikle en güvenilir korunma yöntemidir bence varlıgını takıldıktan sonra unutursun bile kendini güvende hissetmek isteyen bütün bayanlara dogumlarından sonra taktırmalarını tavsiye ederim..

Kızlar klomen bittikten 2 gün sonra gel dedi bana dr, ne için çağırıyor? Bir fikriniz var mı? Film mi çekicek çatlatma iğnesi falan mı vericek acaba? Bu aşamaları yaşayanlar bana yardımcı olabilir misiniz?

endişe etmemelisin beni ilaç bittikten birgün sonra çagırdı dr vajinal ultrasonla yumurtlama varmı diye bakacak inşallah yumurtaların çok iyi büyümüştür büyük ihtimalle gün aşırı ilişki önerecek..

canım yumurtalıklarını kontrol edecek eğer kendiliğinden çatladıysa iğne vermez yok çatlamadıysa iğne verir ve ilişki günü verir hepsi bu kadar inş. bu ay hamile kalırsın

Kızlar bu vajinal ultrason nasıl bişi? Vajinal film ile aynı şey mi?

Son düzenleme:
vajinal ultrasonla rahim flmi farklı ultrason küçük bir alet ile vajinanın içerisinden yumurtalıllara bakılıyor hissetmiyorsun bile.

herkese meraba arkadaşlar benim adetim biteli 32 gün oldu halen hasta olmadım klomen biteli de 29 gün oldu bugün test yaptırmaya gidemedim pazartesi gidecem artık aslı sen ne yaptın hasta oldun mu

hayır hala olamadım,bu akşam kan testi yaptırmaya gedeceğim bir aksilik olmazsa..ama hiç de belirgin belirtilerim yok ama bakalım hakkımızda hayırlısı.
inşallah herkes bebeklerine en kısa zamanda kavuşur.
buradan neticeleri bildirmeyi unutmayalım olur mu?

bende fırsat bulamadım gitmeye bendede hiç belirti yok senden haber bekliyorum şişkinlik halen devam ediyo bende bi de ne yesem ağzıma acı su geliyo benim zaten midem rahatsız olduğu için gebelik belirtisine bağlamıyorum ama benim yengemde belirti yokmuş oda kendini hamile gibi hissetmiyormuş dr hamilesin demiş
inşallah bizimde öyle olur haberlerini bekliyorum

bende bu ay klomen kullanacaktım senağlama ama kocişim 15 günlüğüne ist. eğitime gittiğinden hayal oldu :1no2: bu ay regl beklemekden başka çağrem yok. inşallah bir dahaki aya klomen tedavisine başlayacağız :1rolleyes: bu ilk denemem olacak ama beni korkutan birşey var. doktorum 3 ay klomen ve çatlatma iğnesi deneyeceğiz eğer olmazsa rahim filmi çektirmeni isteyeceğim dedi :1shok: çok fena tırsıyorum :1shok::1shok: umarım gerek kalmadan hamiş kalabilirim :asigim:

merhaba dıptısdıptıs izmirde hanği dr gidiyorsun ögrenebilirmiyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…