Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

canım arkadaşım iyi dileklerin için sağol.inşallah senin tahlillerinde iyi çıkar.kayseriye hamile gitmeyi çok istiyorum ama kısmet.inşallah ikimizde en kısa zamanda hamile kalırız canım

inş. benim bu ay geçti ama senin için dua ediyorum inş. hamilesindir. senden bu güzel haberi bekliyorum:1hug:

canım sen kesin hamilesin ne güzel yaaa kaç gündür günüm geçtimii acaba diye diye en sonunda o güzel haberi verdin bizlere tebrik ederim canım darısı bizlere ya çok sevindim:1hug: :1hug: kendine dikkat olurmuuuuuuu:1hug:

canım çok sağol bi dahaki ay gebe kalmanız için hepinize tüm kalbimle dua edecem.....

başak84 şimdiden tebrikler allah gönlüne göre verir inşallah bizim içinde dua et [hamilelerin içten duaları kabul oluyor kendimden biliyorum ].

slm arkadaşlar bende bu ay ganophene başladım yumurta tembelliği varmış bende daha öncede rahimde yara ve iltihap 2 ay bunların tedavisi ardından bu ilaç ve iğne bakalım hayırlısı 1 yıl oldu evleneli tam bir yıl olunca başladık tedaviye bakalım hayırlısı bişi sorcam ama dr dedi fakat tam anlayamadım bu ilaacı kullanırke ilişki yasakmı yoksa bana daha sonraki 5 gündenmi bahsett anlamadım

başak84 şimdiden tebrikler allah gönlüne göre verir inşallah bizim içinde dua et [hamilelerin içten duaları kabul oluyor kendimden biliyorum ].

hamlelerin dualarının kabul olduğunu bende duymuştum tüm kalbimle size dua edecem en yakın zamanda dileğinize kavuşun testin tam sonucunu yarın alacam umarım kötü bişey olmaz

slm arkadaşlar bende bu ay ganophene başladım yumurta tembelliği varmış bende daha öncede rahimde yara ve iltihap 2 ay bunların tedavisi ardından bu ilaç ve iğne bakalım hayırlısı 1 yıl oldu evleneli tam bir yıl olunca başladık tedaviye bakalım hayırlısı bişi sorcam ama dr dedi fakat tam anlayamadım bu ilaacı kullanırke ilişki yasakmı yoksa bana daha sonraki 5 gündenmi bahsett anlamadım

bende bu ay gonophene kullandım doktorum bana adetinin 5. günü başla 5 gün kullan 2 gün ara ver ve bir hafta gün aşırı ilişki önerdi ilaç kullanırken işilki hakkında bişey söylemedi ama yasak olsa uyarırdı diye düşünüyorum

canım sen içini ferah tut kendini korursan kontrollerini yaptırrsan allahın izniyle kötü birşey olmaz herşeyden önce allaha emanet ol canım iyi geceler...

beyaz bulut çok tşk ederim cevabın için bende bu ya ilk kez ganophene başladım ama bana iğnede verdi ovitrelle çatlatma iğnesi.bi 5 günlük yasak etti ama bana galiba ilaçtan sonra yasakladı ardından iğne ve sonrasında ilişki sanırım benimki.tam 1 yıl oldu evleneli adet sancılarım için gitmiştim dr a ve rahimde iltihap ve yara çıktı yara donduruldu bunların tedavisinin ardından progesteron testi oldum ordada yumurtlama her ay olmuyo sende dedi bakalım bu ay ilaç ve tedaviye başladık hepimiz için hayırlısı allah kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimiz en kısa zamanda anne oluruz inş..

GÜNAYDIN KIZLARRR BİŞEY SORMAK İSTİYORUM...

klomen kullandım bu ay ilk kez adet gecikmesi yaparmı ...klomen kullanıpta o ay adeti normalde geç gelen oldumu

eköseoğlu canım naber.benim pek keyfim yok.adet olmadım ama hamile değilim galiba.az önce idrar testi yaptım negatif çıktı.moralim bozuldu anlıcan.

belinay82 ben 4 aydır klomen kullanıyorum.şu ana kadar hiç gecikmedi.ama bu ay dün olmam lazımdı olmadım.

belinay82 ben 4 aydır klomen kullanıyorum.şu ana kadar hiç gecikmedi.ama bu ay dün olmam lazımdı olmadım.

öylemi canım sağol ya rahatladım biraz... bende dün olmam gerekiyordu olmadım henüz birde ateş ölçüyorum 1 aydır yüksek gidiyor ateşimde umutlandım iyice...

hamlelerin dualarının kabul olduğunu bende duymuştum tüm kalbimle size dua edecem en yakın zamanda dileğinize kavuşun testin tam sonucunu yarın alacam umarım kötü bişey olmaz

Allah korusun aklına kötü şey getirme csnım neden kötü birşey olsun kötü düşünmek yok:eek:klava:

bende az önce test yaptım negatif çıktı.yarına kadar olmazsam kan testimi yaptırsaam acaba.kan testini ne kadara yapıyorlar biliyormusunuz arkadaşlar

bende az önce test yaptım negatif çıktı.yarına kadar olmazsam kan testimi yaptırsaam acaba.kan testini ne kadara yapıyorlar biliyormusunuz arkadaşlar

Canı evde yapılan testler yalnış olabiliyo biliyorrsun 4 aydır geçmeyen adetin neden bu ay geçtiii bence 2 gün bekle olmazsan kan testi yaptır ama 2 gün bekle hayal kırıklığına uğramanı istemem:1no2:

evet canım yanlış çıkabiliyo.dediğin gibi 2 gün bekleyip kan testi yaptırayım.hiç belirtim yok o yüzden pek ümitli değilim.

canım negatif düşünme belki senin melek seni şaşırtmak için belirtisiz geliyordurrrr

inşallah öyledir canım.dün akşam eşim eve geldiğinde adet olup olmadığımı sordu.olmadım diyince nasıl sevindi bi görsen.sanki hamileymişim gibi.adetim gecikmezdi ya oda umutlandı.ama bu sabah benim umutlarım bitti.

inşallah öyledir canım.dün akşam eşim eve geldiğinde adet olup olmadığımı sordu.olmadım diyince nasıl sevindi bi görsen.sanki hamileymişim gibi.adetim gecikmezdi ya oda umutlandı.ama bu sabah benim umutlarım bitti.

ama hala umutlarım bitti diyorsun hiç geçmeyen adetin geçmiş ne umutlarını çok yık nede çok umutlan tam ortasında ol tamammı canım inş. senin melek yolda

X