Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım bısı sorucam sen klomenı kullandıktan sonrakı aylarda kasık ağrıların ne duruma gırdı. Benım ınanılmaz kasık ağrılarım oluyo.
Sankı fıtık varmısta sancısını cekıyormusum gıbı
bende pek ağrı yok galıba agır olması geliştigini çatladıgınıa işaretmiş yumurtanın öyle okumuştum

Hgs filmi falan çektirdin mi sen canım
yok canım çektirmedim ben kimyasal gebeliğim var bi tane ister mi acaba yine doktorum...
canım bısı sorucam sen klomenı kullandıktan sonrakı aylarda kasık ağrıların ne duruma gırdı. benım ınanılmaz kasık ağrılarım oluyo.
sankı fıtık varmısta sancısını cekıyormusum gıbı
canım aynı durumlr bizdede var kasıklarım felaket ağrıyor bugünde...
bugun benımde 12 gunum benımde zaman geçmiyor :)) yarın tekrar takıp var bakalım kaç mm olmuş :))
canımm inş güzel büyümüşlerdir ben 11 .gün gittiğimde yumurtam sürpriz yapmış bana çatlamış :)))

canımm inş güzel büyümüşlerdir ben 11 .gün gittiğimde yumurtam sürpriz yapmış bana çatlamış :)))[/QUOTE]

hadi bakalım :) guzel haber ler alırsın ınsallah :):nazar:

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

ariver sen ne durumdasın :))) topiki sen açmışın ama uğradığım yok be canımmmm topik annesi :)))))

yok canım çektirmedim ben kimyasal gebeliğim var bi tane ister mi acaba yine doktorum...

Canım aynı durumlr bizdede var kasıklarım felaket ağrıyor bugünde...

Canımm inş güzel büyümüşlerdir ben 11 .gün gittiğimde yumurtam sürpriz yapmış bana çatlamış :)))

neguzel kendılğnden çatlamış seni yormadan ben dun gıttım 14mm dı bakalım dr yıne çağırdı yarın galıba iğne verecek :)) bana

canımm inş güzel büyümüşlerdir ben 11 .gün gittiğimde yumurtam sürpriz yapmış bana çatlamış :)))

hadi bakalım :) guzel haber ler alırsın ınsallah :):nazar:[/QUOTE]

aminnnnnnnnnn inş kızlar yumurta çatladıktan 10 gün sonra test yapsam çıkar mı acaba bari boşuna ümitlenmem diğer günlerde...

canım bısı sorucam sen klomenı kullandıktan sonrakı aylarda kasık ağrıların ne duruma gırdı. benım ınanılmaz kasık ağrılarım oluyo.
sankı fıtık varmısta sancısını cekıyormusum gıbı

canım aynu bende de öle..bu benim klomende ilk ayım belime bile vuruyor ağrı..hele yürüdüğümde daha kötü oluyor.
şimdi biraz hafifledi ama..

Sen hangi şehirdesin

konyadayım canım

neguzel kendılğnden çatlamış seni yormadan ben dun gıttım 14mm dı bakalım dr yıne çağırdı yarın galıba iğne verecek :)) bana

kacıcncı günün canımm ? valla ben iğneden cok korkuyordum gerçi hiç yaptırmadım da benim ağrı eşiğimcok düşük :KK43:(( muayenede bile kasıla kasıla bi hal oluyorum... benim çörek otu etkili oldu bence erkekn büyüyüp ctlmasında öyle düşünüyorum :)

kasıkkk ağrısıı çekenlerr lütfen yazsın :)) ne zamandan beri çekıyorsunuz kaçıncı gununden beriii???

ben bennn bennnn:KK3::KK3:
sadece kasık ağrısı değil belimede vuruyor ağrı..
hele ayakta ve yürürken sanki birşeyşer var oynuyor gibi..:KK1::KK1: ağrı yapıo...
benim bugün 15. günüm özellikle 12. günden beri var ağrı ama en şiddetlisi dün akşamdı.. yani 14. gün akşam..

hadi bakalım :) guzel haber ler alırsın ınsallah :):nazar:

aminnnnnnnnnn inş kızlar yumurta çatladıktan 10 gün sonra test yapsam çıkar mı acaba bari boşuna ümitlenmem diğer günlerde...[/QUOTE]

kacıcncı günün canımm ? valla ben iğneden cok korkuyordum gerçi hiç yaptırmadım da benim ağrı eşiğimcok düşük :KK43:(( muayenede bile kasıla kasıla bi hal oluyorum... benim çörek otu etkili oldu bence erkekn büyüyüp ctlmasında öyle düşünüyorum :)

BUGUN 12 GUNUM CANIMM :) KUZU SENIN KAÇ MM Dİ DR EN SON SÖYLEDIGINDE??EVET ÇÖREK OTO ETKILIYMİŞ BENDE KURU İNCİR YAPMAYA BAŞLADIM

ben bennn bennnn:KK3::KK3:
Sadece kasık ağrısı değil belimede vuruyor ağrı..
Hele ayakta ve yürürken sanki birşeyşer var oynuyor gibi..:KK1::KK1: Ağrı yapıo...
Benim bugün 15. Günüm özellikle 12. Günden beri var ağrı ama en şiddetlisi dün akşamdı.. Yani 14. Gün akşam..

hımm geçmiş olsun sonu güzel olur inşşallah bende daha agrı yokta merak edıyorum :)

aminnnnnnnnnn inş kızlar yumurta çatladıktan 10 gün sonra test yapsam çıkar mı acaba bari boşuna ümitlenmem diğer günlerde...

BUGUN 12 GUNUM CANIMM :) KUZU SENIN KAÇ MM Dİ DR EN SON SÖYLEDIGINDE??EVET ÇÖREK OTO ETKILIYMİŞ BENDE KURU İNCİR YAPMAYA BAŞLADIM[/QUOTE]

kuzum ben klomen kullandım 5. günden başladım 11 . gün gittiğimde çatlamıştı :))) kc mm olduğunu kac tane yumurtam olduğunu vs bilmiyorum canımm ama adetine kadar ilişki olcak sık sık dedi.incir kürünede iyi diyorlar ama yapmdım onu daha cok soğan küründen sonra öneriyorlar ama canımm.

:KK43::KK43::KK43: bu kadar sancıyı çekip bir de üstüne adet olmak berbat birşeyyy :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: tam bi hayal kırıklığı

BUGUN 12 GUNUM CANIMM :) KUZU SENIN KAÇ MM Dİ DR EN SON SÖYLEDIGINDE??EVET ÇÖREK OTO ETKILIYMİŞ BENDE KURU İNCİR YAPMAYA BAŞLADIM[/QUOTE]

Doktora gidicekmisin peki benim doktorum 12.ci gün muayene ye çağırmıştı canım

Benimde kasık ağrılarım var ve ağrı olduğunda büyüyor anlamına geldiğini söylüyor herkez ama doğrumu bilmiyorum

BUGUN 12 GUNUM CANIMM :) KUZU SENIN KAÇ MM Dİ DR EN SON SÖYLEDIGINDE??EVET ÇÖREK OTO ETKILIYMİŞ BENDE KURU İNCİR YAPMAYA BAŞLADIM

Doktora gidicekmisin peki benim doktorum 12.ci gün muayene ye çağırmıştı canım[/QUOTE]

KUZUM DUN GITTIM 14MM OLMUŞ DEDI YARIN YINE ÇAĞIRDI GIDECEĞİM :) HEMEN SABAHTAN

yumurta takibi o kadar kafamdaki uyurken bile yumurta takibi diye sayıklıyomuşum ellerimi havaya kaldırıp Allahın işi işte kendiliğinden çatlamış demişimm uyurken hahaha eşim anlatıyor gülmekten bi hal oldum diyor hhahaa :KK70:D ne hallere düştük Allahımmmm güldür yüzümüzü :)))))

X