Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar bakabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne öğrenmek istiyorsun başka mesela belki ona göre yorumlar gelir?
Siz klomenle hamile kaldınız sanırım sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Hamilelik testini adet geçtikten sonra mi yaptınız? Ve belirtileriniz adet belirtilerine benziyor muydu? Benim bata 3 gün kaldı ve bütün belirtilerim adet belirtisi gibi sadece göğüslerim daha fazla ağrıyor.

Siz klomenle hamile kaldınız sanırım sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Hamilelik testini adet geçtikten sonra mi yaptınız? Ve belirtileriniz adet belirtilerine benziyor muydu? Benim bata 3 gün kaldı ve bütün belirtilerim adet belirtisi gibi sadece göğüslerim daha fazla ağrıyor.

Evet teşekkür ederim darısı sizlere inşallah 😊. Hamilelik testini adetimden 2 gün önce yaptım erken gebelik testiyti. Belirtilerime gelince göğüslerim ağrıdı ama adetten önce de ağrırdı benim ve beyaz akıntım vardı. Adet olmadan önce o göbeğin altında ki doluluk hissini de yaşamadım.

Evet teşekkür ederim darısı sizlere inşallah 😊. Hamilelik testini adetimden 2 gün önce yaptım erken gebelik testiyti. Belirtilerime gelince göğüslerim ağrıdı ama adetten önce de ağrırdı benim ve beyaz akıntım vardı. Adet olmadan önce o göbeğin altında ki doluluk hissini de yaşamadım.
Çok teşekkür ederim inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🙏

Bende bu ay gunde 3 klomen kullandim klomen biteli 2 gn oluyor 18i yumurta takibi icin gidicem hic kasik agrim yok yumurta olusmamis olablrmi 😔
Hemen agriyacak veya kesin agriyacak diye bişey yok bence , oluşmuş da olabilir . Bı doktora git bakalım ne olucak inşallah büyümüştür 😊 ben de 22 sinde gidicem buraya mutlaka yaz canım ♥️

:nazar:
Hemen agriyacak veya kesin agriyacak diye bişey yok bence , oluşmuş da olabilir . Bı doktora git bakalım ne olucak inşallah büyümüştür 😊 ben de 22 sinde gidicem buraya mutlaka yaz canım ♥
18i gelmek bilmiyoki surekli aklimda acaba işe yaradimi diye inşallahh olumlu sonuclar aliriz tamam canim inşallah guzel seyler yazariim🥰 senden de guzel haberler aliriz inşallahh

Ben ebeyim pozisyonlari uygunsa dusuk ihtimalde olsa normal dogum olabiliyor😊
Epidurali sorayım o zaman size .olurda tekil hamile kaldık .acı çekmemek icin epidural almak istersem zaten yeterince sanciyu cekmis mi oluyorum ne gerek var mı oluyor ? Yoksa sanciyu hiç çekmeme fırsat vermeden mi epidural yapiliyor

Epidurali sorayım o zaman size .olurda tekil hamile kaldık .acı çekmemek icin epidural almak istersem zaten yeterince sanciyu cekmis mi oluyorum ne gerek var mı oluyor ? Yoksa sanciyu hiç çekmeme fırsat vermeden mi epidural yapiliyor
Epidural ozellerde istege bagli yapiliyor ama belli bi aşamaya gelmek gerekiyor rahim agzi acikliginda

X