Klomen femare rahim filmi açıklanamayan infertilite

Cumartesi adet günümdü, bugün yine kaset test negatif Hayırlısı olsun femara ya güveniyorum ikincinin dozunu daha iyi ayarlar doktor Hafif çizgi olsa kan verirdim ama tertemiz bir tek çizgi var
O zaman hiç acele etme umut her zaman var rabbim zamanında nasip edecektir hepimize ben defalarca test yaptım üç kere ilişkiye bıraktı iki kere aşılama oldu testler hep negatif çıktı femara yan etkileri gebelik belirtileri gibi oluyor sonrasında çatlatma iğnesi veriyor ovitrelle o da çok yan etki yapıyor erken test yapma 14 günü bekle derim neler yaşayıp görüyoruz dilerim pozitif günlerimizi de hep birlikte paylaşırız burada zaman herşeyin ilacı umudumuzu yitirmeyelim

Kızlar herkes nasıl son durumlar ne
Bugün adet olmam gerekiyordu henüz olmadım yarın bi test yapmayı düşünüyorum belirti olarak aşırı göğüs ağrım var 1 haftadır da alt karında adet olacakmışım gibi ağrı var akıntım da baya bi değişme var bilmiyorum umudum var bakalım test yapacağım yarın

Ayyyy hadi inşallah nasıl sevindim bilemezsin sonuçtan bizide haberdar etmeyi unutma olur mu

Maalesef bugün adet oldum inanılmaz ağladım üzüldüm
Üzülme bnmde folik büyümesi geç oluyor ben de bugün çok ağladım duaya devam pes etmek yok geçikiyorsa güzelleşiyordur moralini bozma moral çok önemli unutmamakta yarar var üzülme canım olur mu

Psikolojik olabilir belki terapi alsanız iyi olabilir, kendinizi rahatlatmaya bakın bebek düşüncesini aklınızdan çıkartın bir süre..

Üzülme bnmde folik büyümesi geç oluyor ben de bugün çok ağladım duaya devam pes etmek yok geçikiyorsa güzelleşiyordur moralini bozma moral çok önemli unutmamakta yarar var üzülme canım olur mu
Sen ne iyi kalplisin bugün adetimin 2. Günü yine koşa koşa doktora gittim en son femare kullanmıştım kist vs var mı diye çok şükür temiz bişey yokmuş doktor diyor artık yapacak bişeyim kalmadı sana tüp bebek öneriyorum diyor. Anlamıyorum hiç bir sorunu olmayıp sebepsiz olup neden hamile kalamıyorum işte burda Allah’a olan inancım diyor ki Allah var ol desin yeter üzülme diyor inşallah olacak ben inanıyorum çünkü bi sorunumuz yok

Benim annemde 2 yıl sonra hamile kaldı ablamda 1 yıl korundu 2. Yılında hamile kaldı onu da duphaston kullanarak hamile oldu o yüzden sordum birde böyle ailesinde geç hamile kalıp kendide öyle olan var mı çok merak ediyorum

Sağol canım sende öylesin.Banada aynısını dedi ben son kez aşılama deniyorum olmazsa bu da tutmazsa tüp bebeğe başlamadan biraz ara vericeğim ve sonra tüp bebek tedavisi için başvuracağım çok yıprandık maddi manevi ama yinede pes etmiyorum bizimde sebepsiz infertilite her yolu denedim ikinci aşılama sonrası doktor tüp bebek tedavisi önerdi ne yaptıysam tutmadı şimdi cennet hurması yemeye başladım doğurganlığı arttırıyor erkek içinde spermlerin kalitesini artırıyormuş sende dene tam mevsimibizimde umutlarımız elbet çiçek açıcak lütfen sende pes etme bugün bir arkadaşım bir söz söyledi bana ve umut oldu bana şöyleydi sözü “ en karanlık anında allah al kulum bu senin armağanın diyip sana mucizeni nasip edecek vazgeçme dua et yer gök dua ile “ dedi hıçkıra hıçkıra ağlarken ben umut oldu bana sende vazgeçme göreceksin mucizemiz zamannı bekliyor

Son düzenleme:
Bende 2 buçuk yıllık evliyim başından beri hep istedik olmadı doktorlara gitmeye başladık sebepsiz infertilite dediler hsg çekildi tüpler açık çıktı eşimdede sıkıntı yok çok şükür sonra para göz bir doktora gittik aşılama yaptı hemde yanlış bir şekilde tabi olmadı iyiki de olmamış 9 yumurtayla aşılama yapmış ölebilirmişim yani sonra iyi bir doktor bulduk şimdi tüp bebek bebek yaptırıyoz salı günü transferim var çok şükür bende zamanında ovulasyon testi gfalan yaptım yumurta takibide oldu yumurta büyüyo çatlıyo ama olmuyor işte. Size tavsiyem iki yıl dolunca tüp bebeğe geçin tabi siz bilirsiniz ama ben milletin yok olur ne aceleniz var zart zurt laflarına aldanıp her ay regl olunca ağladım kendime ettim inşallah bende sizde tüm bebek isteyenlerde tez zamanda evlatlarımıza kavuşuruz hepimize nasip etsin Rabbim

Daha isimde kararsızız 16.haftada öğrendik şu an 18.hafta

Naptın yaptinmi test sonuç ne

Aminnn ucuz atlatmışsınız allah korumuş sizi benimde sebepsiz infertilite aynen dediğiniz gibi ama tek fark biz 10 yıllık evliyiz ve maalesef olmadı üçüncü aşılama için hazırlanıyoruz bizde

Aminnn ucuz atlatmışsınız allah korumuş sizi benimde sebepsiz infertilite aynen dediğiniz gibi ama tek fark biz 10 yıllık evliyiz ve maalesef olmadı üçüncü aşılama için hazırlanıyoruz bizde
Rapor için mi aşılamayla zaman kaybediyorsunuz 10 yıl olmuş tüp bebek yapmanız daha mantıklı değil mi?

Bunu size umut olsun diye yazıyorum. Ayni süreçlerden gecmisiz. 2.5 yıl hamile kalamadım sebepsizdi. Her yolu denedik ama olmadı ilaçlar kürler. Farklı doktorlar. Sonuc alamadık. Artık vazgeçtiğim ay ilk oğluma hamile kaldım sebep kafama takmammis kesinlikle çünkü 2.ogluma hamile kalmak için korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım. Şimdi biri 5.5 biri 4 yaşında. 3.bebegi düşündük ve korunmayı bıraktım hiç beklemeden 3.ye hamile kaldım. Tam 2.5 yıl sürekli doktor gezmekten kafama takmaktan test yapmaktan yılmistik. Psikoloji çok çok etkiliyor us bunu öğrendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…